Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:17 12.06.24 
Контакти
   >> Споделено
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема Спомени от дира  
Автор Nazgulll (старо куче)
Публикувано30.08.18 23:42



Моите спомени не са добри. Качеството беше ниско от началото, нямаше запомнящи се персоажи. Любимата ми история беше за двама (не помня никове) - мъж и жена, той боксьор от Пловдив, тя провинциална долсинея. Били са гаджета от дира, но накрая са скъсали, защото тя му била откраднала тоалетната хартия. Помня и две дето първо бяха приятелки, после се скараха. Бяха милфчета и мн им се ебеше. Нещо обаче не им се получаваше с дира. Помня и че непрекъснато се банваха хора и клубове и постоянно се местехме.



Тема Re: Спомени от диранови [re: Nazgulll]  
Автор dama spatia (зеленоока)
Публикувано30.08.18 23:50



Я се поразрови в чувала за забравени вещи. Може да намериш някой забравен, хубав спомен .

Редактирано от dama spatia на 30.08.18 23:52.



Тема Re: Спомени от диранови [re: Nazgulll]  
Автор M1l1tary M1nD (ɡoʊl&)
Публикувано31.08.18 03:53



Като стана на въпрос, къде са двете милфчета и третата(любовния триъгълник

)? За качеството не знам, но на мен вече всичко ми е твърде тривиално и скучно в нета. Мисля да ходя до сръбската граница тези дни, по черно.

...and that\'s all just fine as long as you got something to salute, huh?

Тема Re: Спомени от диранови [re: Nazgulll]  
Автор Alleks (новак)
Публикувано31.08.18 07:20



Не помня нищо, а и считам че е кофти да се говори за човек който не присъства в дира...







Тема Re: Спомени от диранови [re: Nazgulll]  
Автор blood2 ()
Публикувано31.08.18 10:10



А, помня я тази история. А и тази дето се скара с онази я помня. Е, аз знам и други тъпи истории. Като не се получава, не се получава. Нека се заблуждават хората, че тук имало готини хора.



Тема Re: Спомени от диранови [re: Nazgulll]  
Автор Alice is (брилянтна 2 в 1)
Публикувано31.08.18 10:32



Аз пък имам хубави спомени.
Безработните досадници не са в състояние да ми развалят настроението и апетита.



ad infinitum ...


Тема Re: Спомени от диранови [re: Nazgulll]  
Автор ShokoLada (dance me...)
Публикувано31.08.18 10:40



Човек се познава какъв е по спомените, които съхранява. Ти помниш скандалите и интригите, явно това ти носи удоволствие.
Явно 21 век е века на джендърите и на мъжете, които само половия им орган ги определя като пол, а мъжката природа просто изчезва..
Тъжна картинка на тотално изпедерастяване..
И това не е осъзнатост..това е зомбиране в друга посока..да се храниш от хорските емоции..поради липса на свои.
Но какво пък...щом спомените са ти свързани с чужди преживявания...е твой избор!



Тема Re: Спомени от диранови [re: blood2]  
Автор ShokoLada (dance me...)
Публикувано31.08.18 10:48



Ще ми разкажеш ли малко повече за вещиците..демоните..сектите..
Продължавам да недоумявам..даден ви е живот..подарък, който да изживеете реално, да натрупате спомени, преживявания..емоции..те са живата енергия, а вие, давите ума си с информация..която дори не можете да осмислите. И защо? Днес е 31 август 2018, този ден никога повече няма да се повтори...а с какво ще го запомниш?
Блъди, обръщайки се назад какво виждаш? Пустиня от никому ненужно инфо..и защо ти е?!
Докато се обърнеш..ще стане 2030г..и тогава ще плачеш за пропилените години..но живота е жесток..назад не се връща..



Тема Re: Спомени от диранови [re: ShokoLada]  
Автор blood2 ()
Публикувано31.08.18 11:28



Ти нищо не искаш да ни обясняваш. Има такива хора, които искат на себе си да кажат какъв е животът, какви са хората, като обясняват на другите глупости.



Тема Re: Спомени от диранови [re: blood2]  
Автор Alleks (новак)
Публикувано31.08.18 11:44



спомням си и за това как имаше няколко обратни дето искаха да се видим, последният е онзи дето го баннаха, и обиждаше Zir Z.

Много си спомняш бе?
Обратни казваш??????






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.