Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:55 08.06.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Тема Петък  
Автор Alice is (информирана)
Публикувано17.08.18 13:19



Денят ми започна зле. Пак закъснях! Този път защото реших да отида на работа пеша. Мога съвсем точно да си преценя времето, дори по-добре от германския градски транспорт славещ се с точност. Студено, 15гр, облачно, духа...
По пътя видях стара приятелка седнала сама в кафене. Като заразмахва ръце зад витрината, щеше да потроши инвентара на заведението и замалко не перна таблата на минаващ келнер. Какво да правя, присединих се и аз. Обсъждането на домашни любимци с приятелка отнема много време.


Заявих се в 9.30 в офиса и се оказа, че не мога незабелязано да се промъкна до бюрото си, имало важно съвещание, съвсем ми беше изхвръкнало от главата. Няколко пъти ме търсили на работното място. Ужас. Някак избърборих оправдания и седнах в навалицата околко голямата маса в конферентната зала.
Обсъждаше се нов проект и вече попълваха документите за участниците. Чудеха се как да станат повече и то много квалифицирани, да се види, че от наша страна колко сме велики.
Къде си мислите имаше място да седна? Сядане на такова заседание, прилича малко на сядане ученици в класна стая, максимално далече от шефовете. Нямаше как, седнах до единия от големите шефове, който ми хлъзна небрежно да си попълня моя формуляр за участие, като не пропусна да ми изпрати боен поздрав заради закъснението, когато и другите се наведоха да си пишат, а не да се вторачват в нас. Много се притесних! А когато съм притеснена почва страшно да ми се пърди! В това време другият голям шеф се провикна, че сме много зле и дори един футболен отбор със съответна квалификация не можем да съберем. Един мазник от колегите се сети, че можем да включим и вече известния ви от предишни мои разкази главен админ на фирмата. Едва ли щял да свърши нещо съществено по проекта, който е предимно софтуерен, но имал безброй авторитетни тапии сертификати. Шефът до мен каза- Да, а ти Алис знам, че си близка в известен смисъл с него, взимай формуляра и тичай да го попълни, дано вече е дошъл на работа, защото трябва да приключим с документацията до обяд! И пак ми хвърли страшен поглед.

Голям късмет! Взех формуляра и хукнах. Към тоалетната. Обаче там беше една неприятна колежка сигурно да оплаква горката си съдба, не беше включена в новия проект. Отщя ми се да ползвам тоалетната и стискайки едвам влязох в асаньора. Щом той тръгна надолу и се сетих, че можех да изприпкам по стълбите, които по-рядко се ползват и там пръднята по-бързо да се разнесе и да не се забележи. Започнах да се отчайвам, за момента бях сама в асансьора, но с болезнена яснота си представих сцената Алис пръднала в асансьора и на следващия етаж се качват колеги, които ме уважават...
За да си отвлека вниманието, започнах да си мисля дали снощи съм яла нещо с много лук, както психолзи съветват да се прави за такъв случай.

Все пак стигнах без гафове и му звъннах на звънеца отвън на админа. Той ме поглежда през камерата и бзз отвори вратата. Следва малко тясно предверийце, което вече е хладно климатизирано. Не знам дали ви се е случвало, когато влезете от топло в хладно самотно помещение. Желанието за пръдване достига чудовищни размери, а волята за въздържане съвсем изчезва! Пръднах си облекчително, като се надявах бързо да се измирише. За нещастие, админът отвори вътрешната врата да ме посрещне кавалерски и... само където не падна възнак назад от миризмата, която го облъхна откъм предверието.

Той се почеса по главата и се сети, че преди време е имало проблем с една канализационна тръба наблизо и тогава миришело така, щял да се обади на поддържката да я проверят. Сладур! Изобщо не предполагаше друг източник на миризмата. Много ме уважава, значи. Дадох му да си попълни документите, вече вътре на неговата уютна масичка с нощна лампа в единия ъгъл на залата. Масичката не се вижда на камерите. Помоли ме да му разтрия врата и раменете, защото му се схващали от духалките там. Разтрих го добре.

Върнах обратно документите и с това се приключи. Сега май ще седя до чак до довечера и ще демонстрирам силно трудолюбие.

Дано вашият петък е по-добър.


ad infinitum ...


Тема Re: Петъкнови [re: Alice is]  
Автор tirtirlin (стар клубар)
Публикувано17.08.18 13:23



Мразя да споделям, камо ли за петък.

Петък, петък,- ти изветрял четвъртък. !





Тема Re: Петъкнови [re: Alice is]  
Автор Nuke Dukem (влюбен)
Публикувано17.08.18 15:35



Този път не можах да издържа и почнах да се кискам във фитнеса.



Дано човекът който крачи върху пътеката с гръб към мен не помисли за мен като луд, понеже не вижда, че съм забил поглед в телефона и то вероятно звучи все едно аз се смея сам на себе си.





Тема Re: Петъкнови [re: tirtirlin]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано17.08.18 15:54



Мразя да споделям

Добре заварил в Споделено





Тема Re: Петъкнови [re: h1685614@trbvm.com]  
Автор tirtirlin (стар клубар)
Публикувано17.08.18 17:45



Мразя да споделям

Добре заварил в Споделено




Ти как мислиш се калява дух. Отрицание на отрицанието.
Мълчиш и гледаш злобно и напрегнато, като тапир който ей сега ще се затича.
Споделяли те ! А какво за нуждата да се споделя, и защо за бога нуждаещи се !



Че ти в центъра на петдесет нуждаещи се всеки от нещо комшии, ти ще побегнеш бе, като волно прасе копнеещо само да се зарови другаде.

Ще мълчиш като комунист на разпит, и ще гледаш тъпо, щото се опитват и погледа да ти прочетат.



Тема Re: Петъкнови [re: tirtirlin]  
Автор Baldrian ()
Публикувано17.08.18 17:48



Здравей Тиртирлински!



Можеш ли да пишеш в 40-50?

Да ти видя прическата и гащите, моля! След това ще те изслушам!

Тема Re: Петъкнови [re: Baldrian]  
Автор tirtirlin (стар клубар)
Публикувано17.08.18 17:58



Здравей Тиртирлински!

Можеш ли да пишеш в 40-50?




Не съм випаджия, което е безумие. Значи има някои кои са по висши от мен.
Пролетарият в мен злобее, спонтанно ми се иска да ги изколя, в няква революция, да им изтръгна гръкляните с висящи дванайсетопръстници и панкреаси

Випаджии ! До един интелектуалци !

Ама аз и не искам да пиша, и без тва нямам какво да кажа на света, на населението, на диаспората, ма малцинствата.



Тема Re: Петъкнови [re: tirtirlin]  
Автор Baldrian ()
Публикувано17.08.18 18:04



търсим те...
аз ще те намирам, но си доста търсен в момента


ясно.

Да ти видя прическата и гащите, моля! След това ще те изслушам!

Тема Re: Петъкнови [re: tirtirlin]  
Автор Nuke Dukem (влюбен)
Публикувано17.08.18 18:04



Срамота – че то от теб по-голям ВИП-аджия има ли бе!







Тема Re: Петъкнови [re: h1685614@trbvm.com]  
Автор tirtirlin (стар клубар)
Публикувано17.08.18 18:07



Всъщност, споделям ти. Терзая се, нещо свързано с топлотехниката. Току се връщам, към 260 лева искат. Стоманена плоча стомана 3 , 7500мм х8000 мм. 30 мм. дебелина. Ще е тежко, къде 180 кг. но ще акумулира. Другия вариант 10 мм дебелина ,и да заваря ребра отдолу, да се не изкриви от огъня.
Тежкото пречи, щото мен чака, ще стане къде 300 кг желязо а може и нагоре.

Това е плот, междинен ,дели две камери, долната е с 10% по малка или 15 % , или 20 % не знам на око, за огъня, отпред врати, отгоре агне, гювеч, всичко това в риза от пясък, отгоре, отдоле отстрани, над плота железен да кажем 30ммл дебелия, тухли огнеупорни, въпреки че там пряко сили 300 градуса ,какво ако е обикновена.
Да ги дам ли тия 260 лева ,или да мина със 120 да кажем. Ма пусто съм грандоман, дебелото ме влече.

Ще бъде черна, имаше ена вакса за печки "Щъркел " помниш ли я ?

Редактирано от tirtirlin на 17.08.18 18:08.



Тема Re: Петъкнови [re: Baldrian]  
Автор tirtirlin (стар клубар)
Публикувано17.08.18 18:10



търсим те...
аз ще те намирам, но си доста търсен в момента
ясно.



Че вий кво сте без мен бе !



И ти например, как смееш, без мен да живееш !?






Тема Re: Петъкнови [re: tirtirlin]  
Автор Baldrian ()
Публикувано17.08.18 18:14



да бе Фръцльо...липстваш...


хайде навири си носа сега

Да ти видя прическата и гащите, моля! След това ще те изслушам!

Тема Re: Петъкнови [re: Nuke Dukem]  
Автор tirtirlin (стар клубар)
Публикувано17.08.18 18:16



Най обичам да разсъждавам за Вселената, без изобщо това да ми е работа.



Работар съм по принцип, чисто философски, човек с лопата в ръка, да смени местата на Рила и Пирин, е само въпрос на време и желание.
С черната дупка не стои така. Заставал съм мислено с кирка в ръка пред черна дупка, орбитирам я тоест, гледам лошо, решително, това мислен есперимент , на петата ракия, но не може само да орбитираш. Ми отказах се. Как викаше Бай Тошо,- "Приземяване, приземяване, приземяване.... "

Приземих се.



Тема Re: Петъкнови [re: Baldrian]  
Автор tirtirlin (стар клубар)
Публикувано17.08.18 18:17



Отнеха ми достъпа и лирата падна, не читеш ли.





Тема Re: Петъкнови [re: tirtirlin]  
Автор Baldrian ()
Публикувано17.08.18 18:20



така става.
първо лирата, после и всички валути поред...
ще сменяме монетарната система



Да ти видя прическата и гащите, моля! След това ще те изслушам!

Тема Re: Петъкнови [re: tirtirlin]  
Автор eta d (7.62)
Публикувано17.08.18 19:05



Я да си идваш!
Че утре като пусна тема пак, че търся кръв, кой ще ми отговори, а, А?!


Пускай на Филип няк'ва бележка, аре!



Тема Re: Петъкнови [re: tirtirlin]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано17.08.18 19:25



имаше ена вакса за печки "Щъркел " помниш ли я ?
С тая вакса си лъснах обувките когат почнах се уча сам да ги мажа. Едни обуща, гети им викаха, добиха цвят на оръжейна стомана





Тема Re: Петъкнови [re: tirtirlin]  
Автор Nuke Dukem (влюбен)
Публикувано17.08.18 20:02



В отговор на:

...пред черна дупка




Няколко години преди, ти беше споменал нещо много интересно, не помня вече какво в частност (трябва ли аз да бях проследил твоите мнения в Споделено назад, вероятно бих могъл да го намеря, ала не бих) – където ти бе споменал нещо в ефектa на "аз ще кажа, не се притеснявайте, малко по малко, като предястие" ("мезе" беше твоята точна дума)...

Беше нещо за брауново движение ли, за някакви частици ли – наистина не помня, но беше много интересно и за съжаление ти тогава не поясни в детайли.

Ако си спомниш за какво беше писал тогава – би било велико да поясниш. Ключовата фраза е "малко по малко, като мезенце".

Поздрави:



(аз зная, че няма да го изслушаш, но е яко )





Тема Re: Петъкнови [re: tirtirlin]  
Автор Nuke Dukem (влюбен)
Публикувано17.08.18 20:11



В отговор на:

Да ги дам ли тия 260 лева...




Разбира се, че трябва да ги дадеш – и даже и не се чуди!

Охаа, какви агнета ще ти печеш в тази фурна после!





Тема Re: Петъкнови [re: tirtirlin]  
Автор Alice is (информирана)
Публикувано17.08.18 23:17



И аз мислено си те представих как стоиш с кирка в ръка пред черната дупка, само по потник, на който се вижда как си си избърсал ръката в него, докато си сменял маслото на някаква машина...



ad infinitum ...


Тема Re: Петъкнови [re: Nuke Dukem]  
Автор tirtirlin (стар клубар)
Публикувано17.08.18 23:29



Ще те послушам, и мен това ме влече, а аз знам много за пещите, а и за квот са сетиш.

Таа кифла така няма да я свалиш, а и не струва, ,остай я да са гърчи, ще се анхилира сама без стойност.



Тема Re: Петъкнови [re: tirtirlin]  
Автор Nuke Dukem (влюбен)
Публикувано17.08.18 23:46



Точно това и ще направя – ще я оставя да се гърчи без мен.







Тема Re: Алис...нови [re: Alice is]  
Автор Nuke Dukem (влюбен)
Публикувано18.08.18 14:26



...чуваш ли как тълпата пее "Alice on fire"?



...mind and senses purified, Alice on fire!







Тема Re: Алис...нови [re: Nuke Dukem]  
Автор Alice is (информирана)
Публикувано18.08.18 15:16




То какво да пеят мъже, които скоро не ги е къпала жена...


А как си отмина това световно, сякаш никога не го е имало.


ad infinitum ...


Тема Re: Алис...нови [re: Alice is]  
Автор Nuke Dukem (влюбен)
Публикувано18.08.18 15:56



М'чи как... Аз лично и един мач не изгледах, но се радвам за победата на французите.









Тема Re: Петъкнови [re: Alice is]  
Автор BezsynnaМодератор (Гераскова)
Публикувано19.08.18 13:36



Привет, компания! За мен днес е понеделник, но нещо не ми работливо. Ти скромна-скромна тоя път, само кротък масаж без конфузии.



Приятна неделя ви желая!



Тема Re: Петъкнови [re: Bezsynna]  
Автор Alice is (информирана)
Публикувано19.08.18 15:32



Благодаря.
Първо искам ясно да кажа, защото май твърде много включвам този човек в разказите си и да не тръгнат приказки, да стане наистина голяма конфузия в работата ми. Познавате ме добре, аз ако имам еротични отношения с някого пряко или косвено познат в клуба, били те наяве, насън или във фантазиите ми, аз подробно ще ги споделя. С нашия админ няма нищо такова.



А ти си имаш ново аватарче!
Сподели, сподели!



ad infinitum ...


Тема Re: Петъкнови [re: Alice is]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано20.08.18 00:28



Срамежлив ще дойде твоят админ. Аз по-напорист макар без китара, но щото свирил на акордеон първи клас



пп кой измислил писане от андроит

Редактирано от h1685614@trbvm.com на 20.08.18 00:30.



Тема Re: Петъкнови [re: Alice is]  
Автор BezsynnaМодератор (Гераскова)
Публикувано20.08.18 00:30



Специално в голям размер го издирила! Нинджооо!!



Аватарчето изобразява мен и Гераско. И съм сигурна, че ти си сигурна какво означава, но нарочно попита!

А ако ти хрумне да ми забележиш и новия подпис, да споделя предварително, че той пък изобразява как се чувствам.

Не мога да пиша дълги разкази.



Тема Re: Петъкнови [re: Bezsynna]  
Автор Nuke Dukem (влюбен)
Публикувано20.08.18 00:56



Аватарчето изобразява мен и Гераско

Да бе, кого ще излъжеш!



Толкова се радвам за вас двамината.

ПП: Гераско, внимавай какви ги вършиш с Безсънна, че иначе ще паднеш много в моите очи!

Ухилен съм, ама имам предвид това мъртвешки сериозен.



Редактирано от Nuke Dukem на 20.08.18 01:07.



Тема Re: Петъкнови [re: Nuke Dukem]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано20.08.18 01:08



По-конкретен може ли да бъдеш и ясен?



Тема Re: Петъкнови [re: h1685614@trbvm.com]  
Автор Nuke Dukem (влюбен)
Публикувано20.08.18 01:43



В отговор на:

По-конкретен може ли да бъдеш и ясен?




Да, мога. Thou shalt not commit adultery. На български е "не пожелавай жената на ближния си", но и двамата знаем, че на английски звучи малко по-иначе. Пиша ти това като на мой български брат. Иначе ти знаеш най-добре как да постъпваш с живота си и не, не се меся в твоя брак – аз само пиша какво мисля.

Знам какво ще си помислиш – умувай твой собствен бизнес – и не е необходимо да го пишеш. Пиша ти това като на приятел.





Тема Re: Петъкнови [re: Nuke Dukem]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано20.08.18 01:59



Защо не ми напишеш налични всичките си емоции Както направи с бессънка? Диктувам си на андроида затова не придиря и много на граматиката ми.

Поправка Защо не ги напишеш Тук както ги пишеш сега

Редактирано от h1685614@trbvm.com на 20.08.18 02:01.



Тема Re: Петъкнови [re: Nuke Dukem]  
Автор BezsynnaМодератор (Гераскова)
Публикувано20.08.18 02:01



Нюк, нямам нужда от твоята защита! Още повече когато много добре знаеш какво си ми писал и ОЩЕ повече като аз не мога да си помогна по никакъв начин да убедя Гераско, че нямам нищо общо с твоите фантазии, илюзии ииии не знам какво по дяволите беше това относно мен. И като се обаждаш така към мен, или пишеш нещо за него, създаваш такава драма, че просто ще те застрелям, ако продължиш!
Бъди добър и спри да коментираш.



Тема Re: Петъкнови [re: h1685614@trbvm.com]  
Автор Nuke Dukem (влюбен)
Публикувано20.08.18 02:35



Защото това не е ставало никога предмет на обсъждане досега. Не си питал – не съм написал. Откакто ти питаш – отговарям...

Каква е голямата сделка с каквото съм писал на Безсънна? Просто веднъж сънувах нея и написах нещо в ефект на – че аз съм сънувал нея, и че сънят е бил как двама души се обичат или нещо в продължение на тези линии, и че я обичам – нищо по-различно от каквото е било.



Не че сега не я обичам, просто е платонично. Де факто аз дължа моето писане във форума именно на нея.

Доволен?

Поздравявам:







Тема Re: Петъкнови [re: Bezsynna]  
Автор Nuke Dukem (влюбен)
Публикувано20.08.18 02:43



Драма? Каква драма? Колкото дълго ти искаш – няма да коментирам.

Поздрави и вдигни главата:









Тема Re: Петъкнови [re: Bezsynna]  
Автор tirtirlin (стар клубар)
Публикувано20.08.18 09:50



Алоуу... тук нещо отлепяте от реалността, съзнанието е един балон, сапунен, кой се оглежда в друг балон.
Кирка за балоните ! Кирка !





Тема Re: Paradiseнови [re: Bezsynna]  
Автор Alice is (информирана)
Публикувано20.08.18 10:46



Как да съм сигурна като то нещо май се беше проточило??
Само събрах две и две и...



Тази от подписа ти не я знаех. Издирих в голям размер и текста на песента-


Аз мога да пиша дълги разкази и сега имам идея за приказка за една любов започнала през нета, като всякакви прилики с действителни лица и места ще са случайни. Приказка за пораснали деца, както казва Холи. Само да ми дойде вдъхновение...


ad infinitum ...


Тема Re: бетоннови [re: tirtirlin]  
Автор Alice is (информирана)
Публикувано20.08.18 10:56



Бързо чета мнения и съобразно асоциациите които ми навява авторът, прочетох бетон вместо балон.


Сетих се за случка. Мои приятели се уговарят да ходят в неделя на една вила 'да бият плоча'. Първо ми минаха какви ли не фантазии през перверзното съзнание, не знам какво е. После разбрах, че ставало дума за бетонна плоча. За да не се изложа си мълчах и си представях,че това е рутинна технология като се изсипе бетонът, почват да го налагат с плоското на лопатите, за да стане по-здрав като стегне. Някъде ми се беше мернало за укрепване на бетон с вибратори. И така не ме разкриха колко съм проста в тази област.


ad infinitum ...


Тема Re: бетоннови [re: Alice is]  
Автор Nuke Dukem (влюбен)
Публикувано20.08.18 12:08



Във всеки случай не е било за да си бият дружно по една плоча.







Тема Re: Петъкнови [re: Nuke Dukem]  
Автор h1685614trbvmcom (Гераско)
Публикувано20.08.18 15:56



Обвиняваш Безсънна в лъжа. Това, че тя не ти иска обяснение щото вероятно се досеща какво имаш предвид не променя факта, че изтъпанваш публично претенция да си наясно с лични неща между нея и теб.

Не си сред хората осведомени за семейното ми положение, но не смятам това да ти дава право да ми отправяш морални заплахи. Ти самият който изяви желание да обладаеш Безсънна по време по което беше пределно ясно че тя се асоциира с Гераско ти отнема правото да ме съдиш за adultery и да ме обвинявааш в пожелаване жената на ближния.



Тема Re: Петъкнови [re: Nuke Dukem]  
Автор Ludo2 (бях svestna)
Публикувано20.08.18 17:03



Спри се бе човеко, колко по-деликатно да ти се каже!

Всичко, което виждате в мен, не е мое-ваше е. Мое е това, което виждам във вас! Ерих М.Ремарк


Тема Re: Петъкнови [re: Bezsynna]  
Автор Ludo2 (бях svestna)
Публикувано20.08.18 17:05



Супер! И пак - супер!



Всичко, което виждате в мен, не е мое-ваше е. Мое е това, което виждам във вас! Ерих М.Ремарк

Тема Re: Петъкнови [re: h1685614trbvmcom]  
Автор tirtirlin (стар клубар)
Публикувано20.08.18 17:09



Мили Боже ! Защо си говорите като хора !


Тук е място за монолози, опоненти не съществуват, защото не им придаваш дух,астрал, егрегор, душа, същност. Тва са някви листни въшки които смучат същност от постингите ни.



Тема Re: Петъкнови [re: tirtirlin]  
Автор Ludo2 (бях svestna)
Публикувано20.08.18 17:10



Не ръкомахай



Всичко, което виждате в мен, не е мое-ваше е. Мое е това, което виждам във вас! Ерих М.Ремарк

Тема Re: Петъкнови [re: Ludo2]  
Автор tirtirlin (стар клубар)
Публикувано20.08.18 17:15



Лудо, театралното майсторство изисква преекспониране на образа в определени аспекти, тоест няблягане чрез преиграване и хиперболизиране и на теза, а оттам и на антитеза.

Ако виртуала беше истинско място, тук щеше да се начислява ДДС .

Един мъж трябва да е дотолкова лигльо, че не и да дразни разбира се .





Тема Re: Петъкнови [re: tirtirlin]  
Автор Ludo2 (бях svestna)
Публикувано20.08.18 17:19



Туризмът е освободен от ДДС



Всичко, което виждате в мен, не е мое-ваше е. Мое е това, което виждам във вас! Ерих М.Ремарк

Тема Re: Петъкнови [re: h1685614trbvmcom]  
Автор Nuke Dukem (влюбен)
Публикувано20.08.18 18:44



Ти обвиняваш мен в обвинение срещу Безсънна, което е безпочвено.

Нека поставим нещата така – ти си прав, аз съм грешен... Достатъчно?





Тема Re: Петъкнови [re: Nuke Dukem]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано20.08.18 18:49



не изчетох всичко добре,
но само да кажа, че някак не е редно да казваш кой какво да прави
визирам някакво твое изречение - че ще ти падне в очите...
негова си работа какво ще прави, с кого ще прави, как ще го...
и също в кои очи иска да се оглежда

някак безпардонно коментираш неща, които не би следвало ни най-малко да те касаят



Тема Re: Петъкнови [re: holi_day]  
Автор Nuke Dukem (влюбен)
Публикувано20.08.18 19:00



А как да ги коментирам пардонно? Мен изобщо не ме топли дали Гераскова е Безсънна или майката на неговите деца.

Питам ви съвсем учтиво – харесвате ли ме или би трябвало аз да се махам? Или искате да променя нещо в мен?

Ако трябваше да съм съвършено честен, то коментарът ми би бил – без коментар.

Питам още веднъж съвсем учтиво – харесвате ли ме? Искате ли да промените нещо в мен? Или вариант 3 – ако бях спрял да пиша в този клуб, някой от вас щеше ли да липсва мен?

Въпросите ми са към всички вас, не само към теб конкретно.





Тема Re: Петъкнови [re: Nuke Dukem]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано20.08.18 19:05



ти много добре знаеш мнението и отношението ми към теб

нямам право да изразя мнение за нещо ли?

и защо трябва да се дискутира кой те харесва, кой не, на кого ще липсваш, на кого не...

в крайна сметка човек преценява къде да е заради себе си
имаш ли нужда да си тук?



Тема Re: към теб...нови [re: Nuke Dukem]  
Автор Ludo2 (бях svestna)
Публикувано20.08.18 19:19



Единствена забележка, да се опиташ да разбераш това, което ти казват хората, при това, не чрез гугъл транслейт!

Всичко, което виждате в мен, не е мое-ваше е. Мое е това, което виждам във вас! Ерих М.Ремарк


Тема Re: Петъкнови [re: h1685614trbvmcom]  
Автор Alice is (информирана)
Публикувано20.08.18 20:16



Гераско, не се нервирай. Във всеки клуб има хора, които скоро, а може и никога да не са били къпани и както се приказват така, скоро няма да има кой да се навие да ги изкъпе. Само се опитват да развалят петъчната ми тема.

И особено с наличието на тази прекрасна новина, че съм включена в нов проект, в който се очертава да няма много работа, а допълнителни бонуси.


Ти се дръж за нас, които се радваме на значително по-добър ритъм на бани и масажи...


ad infinitum ...


Тема Re: Paradiseнови [re: Alice is]  
Автор Nuke Dukem (влюбен)
Публикувано20.08.18 22:00



Красив текст.



Не знам защо, обаче изпълнителката ми прилича на младата Катрин Зита-Джоунс.





Тема Re: Петъкнови [re: holi_day]  
Автор Nuke Dukem (влюбен)
Публикувано20.08.18 22:03



Да, имам, и да, имаш такова право и да, аз аз също би трябвало да имам такова и да, въпросът е приключен и да, важното е хората да са щастливи.





Тема Re: Петъкнови [re: Nuke Dukem]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано20.08.18 23:05




спокойна нощ, нюкче



Тема Re: Петъкнови [re: holi_day]  
Автор Nuke Dukem (влюбен)
Публикувано21.08.18 08:42



Добро утро, Холи, надявам се нощта да е била добра при теб.

Нощта за мен беше относително добра и си поспах добре. Не сънувах кошмари, всъщност не помня какво сънувах, но спах приятно.

За съжаление, изпитвам болка в китките поради тежестта на щангите, по-специално дясната ръка, а и освен това вчера едва не гилотинирах себе си във фитнеса, но ще продължа да ходя на тренировки. В крайна сметка или ще се адаптирам към натоварването, или няма да издържа, но няма да се откажа. Чел съм, че това е критичен момент и трябва много да внимавам с тежестите.

Вчера вдигах за гърди, днес имам да вдигам за ръце, утре ще тренирам коремните мускули, в четвъртък за гръб, а за петък съм си запазил натоварването на краката.

Въпреки болката се чувствам прекрасно след всеки един двучасов престой във фитнеса и единствено трябва бъда внимателен относно това с колко килограма правя упражненията.





Тема Re: към теб...нови [re: Ludo2]  
Автор Nuke Dukem (влюбен)
Публикувано21.08.18 08:43



Ще си взема бележка и ще се опитам да вниквам в това, което хората казват на мен.

Снощи по новините казаха, че в западните страни вече били отворили клиники за хора с интернет зависимост.







Тема Re: към теб...нови [re: Nuke Dukem]  
Автор ShokoLada (dance me...)
Публикувано21.08.18 08:59



Разбира се, нали от всичко трябва да се печели, но ако има такива клиники то трябва да е за профилактика и лечение на ай ти-та.



Тема Re: Петъкнови [re: Nuke Dukem]  
Автор BezsynnaМодератор (Гераскова)
Публикувано21.08.18 09:32



Ти обвиняваш мен в обвинение срещу Безсънна, което е безпочвено.

Безсънна - Аватарчето изобразява мен и Гераско
Нюк - Да бе, кого ще излъжеш!

Това е обвинение в лъжа. Нахакано и сигурно, все едно знаеш за мен нещо повече от мен!!!

Трябва да си ми благодарен, че когато ме затрупа с любовни писма, не публикувах нищо, държах се човешки не те злепоставих по никакъв начин, поради прословутата ми тактичност, убедеността че си човек с проблем, и съжалението и вниманието, което проявих.
Нахалството обаче, с което влизаш в този разговор, бие грозно на очи. Гераско смята, че аз съм ти дала причини да скочиш с обяснения към мен. На колко хора тук съм говорила мило или съм казала нещо приятно през годините, а никой не се е вторачил по твоя начин, дори в тая тема най-спокойно и с някакво дивно самочувствие обясняваш, че ме обичаш, месеци след като съм ти дала да разбереш, че от моя страна няма нищо към теб и изобщо не те виждам така. Аз СЪМ с Гераско!


И ако още има някакво съмнение дали ние двамата не сме в роля и двойка само за в клуба, докато си писателстваме безгрижно от хиляди километри - не мили хора, онова, което беше кавалерство и симпатия и не сме нито търсили, нито очаквали, но се получи прекрасно, от двайсетина дни е напълно и точно в реалния ни живот. Аз съм щастлива и в същото време крещящо раздрусана и защо - защото един младеж преди време решил да ме иска и аз съм се отнесла добре и приятелски с него. Да напусна клуба е лесно, всички години привързаност към компанията не тежат пред което искам и умирам да имам. Никога не съм предполагала, че случка от тук е възможно в такава драматична степен да разклати доверието на един истински реален човек към мен.


Не мога повече да пиша, не мога да не отида на работа, искам подкрепа и вероятно не знам как да поискам.



Тема Re: към теб...нови [re: ShokoLada]  
Автор Nuke Dukem (влюбен)
Публикувано21.08.18 09:33



Според мен въпросните клиники са за хората, които не могат да общуват под никаква форма с хората от реалния свят, за разлика от ИТ-специалистите, които всъщност просто така си припечелват живота. Интернет технологията е гръбнакът на съвременното общество, наред с всичко друго, което би могло да се нарече индустрия. Всичко е свързано и оплетено като една невронна мрежа, която не би могла да съществува без някой от нейните отделни елементи.





Тема Re: към теб...нови [re: Nuke Dukem]  
Автор ShokoLada (dance me...)
Публикувано21.08.18 09:52



Интернет технологията е гръбнакът на съвременното общество
Интернет не може да е гръбнак на нищо, живели сме без него, а може би също ще живеем пак без него, рано или късно това безумие ще избие нанякъде.
Това че по някакъв начин се свикна приятелите да са ни от нета, пазаруване от нета, не го прави гръбнак..напротив отдалечава от хората. Говоря за обикновено общуване, т.е. за социално общуване.



Тема Re: Петъкнови [re: Bezsynna]  
Автор Nuke Dukem (влюбен)
Публикувано21.08.18 10:06



Снимката изобразява теб и Гераско – никакъв проблем за мен.

Публикувай тези "любовни писма" – никакъв проблем за мен.

Ти СИ с Гераско – никакъв проблем за мен.

Обичам теб платонично – никакъв проблем за мен.

Сега, тук е редно да уточня, че аз не мога да преобразувам тази "платонична обич" в омраза към теб. Сделка с то – както намериш за добре.



Вие двамата сте в роля и двойка само за в клуба – никакъв проблем за мен.

Цялото кавалерство и симпатия, което не сте очаквали и се е получило прекрасно, и от двайсетина дни е напълно и точно във вашия реален живот – никакъв проблем за мен.

Обаче за разклатеното доверие на мен към теб – грешиш!

Аз все още имам доверие в теб, както и в него. Тоест, аз вярвам във вас.

Осъзнай – аз следвам своя собствен път и най-сигурно аз не кръстосвам шпаги с никого заради теб, още по-малко така те защитавам, както си беше помислила ти.

Всъщност не съществува жена в тази вселена, нито пък в някоя друга паралелна вселена, заради която аз бих кръстосал шпаги – колкото и да ти се иска това.

Сега аз възнамерявам да отида на фитнес и аз ти пожелавам успешен, и продуктивен ден; или лека работа, както му казвате вие.

Поздрави:







Тема Re: към теб...нови [re: ShokoLada]  
Автор Nuke Dukem (влюбен)
Публикувано21.08.18 10:13



Интернет не може да е гръбнак на нищо

Аз говоря за комуникация от която зависи дали хората ще работят в удобен и уютен офис, или ще си печелят тяхното живеене по строежните площадки. Имам предвид обмяна на информация, без която човек е обречен на нищета. Да не говорим, че това е активна тема на разговор в сектора на отбраната.

Интернет не е само clubs.dir.bg, Шоко.



Чао и успешен, продуктивен ден. До по-късно.





Тема Re: Петъкнови [re: Nuke Dukem]  
Автор Ludo2 (бях svestna)
Публикувано21.08.18 10:29



Добре е малко да излезеш извън клубовете и малко да си проветриш мозъка от аромата на пот във фитнеса! Поведението ти и тълкуванията нямат нищо общо с поведение на мъж на 34 г май беше!
А това, което си написал
Вие двамата сте в роля и двойка само за в клуба – никакъв проблем за мен. , при положение, че Безсънна ти казва точно обратното, е грозно и непристойно! И не обяснявай повече, не е нужно!

Всичко, което виждате в мен, не е мое-ваше е. Мое е това, което виждам във вас! Ерих М.Ремарк


Тема Re: Петъкнови [re: Nuke Dukem]  
Автор BezsynnaМодератор (Гераскова)
Публикувано21.08.18 10:37



Автоматично говориш за себе си. А аз говоря за доверието на Гераско към мен. По някакъв абсурдно непонятен начин кутията на моята поща изчезна. Дали съм я изтрила без да разбера или е станало друго, нямам идея. Не мога да докажа какво съм ти казала, защото за удобство и моите изпратени писма бяха там и сега ги няма. Само ти можеш да потвърдиш по какъв повод се заговорихме и аз как съм отвърнала. Чети внимателно и ми кажи, че разбираш проблема.



Тема Re: Петъкнови [re: Ludo2]  
Автор Nuke Dukem (влюбен)
Публикувано21.08.18 10:58



В този фитнес не мирише на пот и там има развяващ се български флаг от климатика. Аз лично ухая на парфюм от рози.





Тема Re: Петъкнови [re: Bezsynna]  
Автор tirtirlin (стар клубар)
Публикувано21.08.18 10:59



Ибаси фюма, ибаси !!!!





Тема Re: Петъкнови [re: Ludo2]  
Автор BezsynnaМодератор (Гераскова)
Публикувано21.08.18 11:01



Успях да се опазя от сътресения за цели 18 години клубарство и гледай накрая... не напразно е казано, че добрината е близка до глупост... трудно пиша, благодаря ти.



Тема Re: Петъкнови [re: Nuke Dukem]  
Автор tirtirlin (стар клубар)
Публикувано21.08.18 11:02



Въхмърмайка ! Хора, вий сериозно ли сте сериозни, че това е смешно бе !



Тема Re: Петъкнови [re: tirtirlin]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано21.08.18 11:02



фнемавай и ти фнемателно
току пишеш оди за машини
периодично и изчезваш



Тема Re: Петъкнови [re: Bezsynna]  
Автор Nuke Dukem (влюбен)
Публикувано21.08.18 11:04



Твоят отговор беше нещо покрай линиите, че предпочиташ явното общуване вместо това на бележки и обратно тогава аз уважих твоето искане, направих ли?

ПП: До колкото разбирам проблемът е, че не искаш вашето взаимоотношение с Гераско да бъде подложено на коментар.





Тема Re: Петъкнови [re: holi_day]  
Автор tirtirlin (стар клубар)
Публикувано21.08.18 11:07



Мчи ас съм на работа бе рожбе, правя си и пещта за камили, . Скарата глътна много пръчки 16х16 ,къде 60 кила само скарата за въглените.



Тема Re: Петъкнови [re: tirtirlin]  
Автор Nuke Dukem (влюбен)
Публикувано21.08.18 11:08



Тъй вярно, то е смешно наистина.







Тема Re: Петъкнови [re: Bezsynna]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано21.08.18 11:10



А аз говоря за доверието на Гераско към мен.

като има доверие, се пита как стоят нещата. дава му се честен отговор и това трябва да е достатъчно за отсрещната страна. т.е. доверието е м-у двете страни и няма отношение към нечии други писма и обяснения в любов. доверието не се разклаща така лесно, щом е установено и налично.

като няма доверие - и сто отговора в километри да дадеш, ползата не е особено голяма. т.е. като ревнува някой, той винаги ще намира от какво да ревнува. започнеш ли да доказваш на някой отсега...



Тема Re: Петъкнови [re: Bezsynna]  
Автор ShokoLada (dance me...)
Публикувано21.08.18 11:14



Безсънич..отговарям на теб но пиша на цифровия..
Та
Цифров, най-сигурният начин да загубиш една жена е когато не и вярваш и я обвиняваш в неща, които не е виновна. Липса на доверие тежи..много. С нея си, правиш я щастлива, тя теб..какво искаш повече? Защо замесваш трети лица между вас? Тя няма как да е отговорна на пубертетските изяви на Ники..реално не може да му каже нито какво да говори, нито какво да си мисли. Имаш всичко..защо търсиш проблеми, вместо да се радваш и да си щастлив?
Ревността е кофти нещо..а незаслужената ревност и обвинения са си кошмар..
Сори, че се набърках..просто искам да насоча вниманието ти в друга посока..според мен правилната..вярвай обичай и бъди щастлив..двамата човека не може да са заедно ако няма доверие между тях..
Пак се извинявам..но не се въздържах..: )



Тема Re: Петъкнови [re: Nuke Dukem]  
Автор Ludo2 (бях svestna)
Публикувано21.08.18 11:18



Аз лично ухая на парфюм от рози.

Впечатлена съм! Рози за момченцето

Всичко, което виждате в мен, не е мое-ваше е. Мое е това, което виждам във вас! Ерих М.Ремарк

Тема Re: Петъкнови [re: ShokoLada]  
Автор tirtirlin (стар клубар)
Публикувано21.08.18 11:23



Аз па в такива лигави теми няма да пиша ! Отворете тема за казармата, за пиене, за курви !





Тема Re: Петъкнови [re: holi_day]  
Автор ShokoLada (dance me...)
Публикувано21.08.18 11:29



т.е. като ревнува някой, той винаги ще намира от какво да ревнува.
Точно..дори и да няма за какво..той ще си измисли..
Винаги съм смятала, че ревнува не този, който обича, а този който иска да бъде обичан..но се получава парадокс..че точно той не приема любовта, а търси проблеми и фантазира поводи за да не бъде обичан.
А колко е просто..любовта или я има или не...но хората с лека ръка губат заради глупости възможността да и се насладят..
Пожелавам един прекрасен ден на всички..с много усмивки и настроение..: )



Тема Re: Петъкнови [re: Ludo2]  
Автор ad miral (андорския флот)
Публикувано21.08.18 11:42



Рози за момченцето



Не бъди тесногърда.
Живеем в 21-ви век

_
Спорно е, дали Бил Гейтс е най-известната личност, но най-често споменаваната е майка му.

Тема Re: към теб...нови [re: Nuke Dukem]  
Автор ShokoLada (dance me...)
Публикувано21.08.18 11:44



Прекалено си малък за да ми казваш какво е интернет...не забравяй, че говориш с доста по-възрастна от теб...
Човек е обречен на духовна нищета точно с нета...



Тема Re: Петъкнови [re: ShokoLada]  
Автор h1685614trbvmcom (Гераско)
Публикувано21.08.18 11:47



но пиша на цифровия..
Лади и москвичи, в момента съдите моята ревност както Нюк моето семейно положение. Информацията ви е половинчата и няма как безрезилно да стане пълна.



Тема Re: Петъкнови [re: ad miral]  
Автор Ludo2 (бях svestna)
Публикувано21.08.18 11:54



Не бъди тесногърда.
Живеем в 21-ви век
- тесногърда, а?!

- 250 кубика, общо


Всичко, което виждате в мен, не е мое-ваше е. Мое е това, което виждам във вас! Ерих М.Ремарк

Тема Re: Петъкнови [re: h1685614trbvmcom]  
Автор Ludo2 (бях svestna)
Публикувано21.08.18 11:55



Резила подхранва нашата душа



Всичко, което виждате в мен, не е мое-ваше е. Мое е това, което виждам във вас! Ерих М.Ремарк

Тема Re: към теб...нови [re: ShokoLada]  
Автор Nuke Dukem (влюбен)
Публикувано21.08.18 11:58



Е, тогава не го ползвайте, щом Ви обрича на духовна нищета, госпожо.







Тема Re: Петъкнови [re: h1685614trbvmcom]  
Автор ShokoLada (dance me...)
Публикувано21.08.18 11:59



Цифров..не съдя никого..опитах се да ти дам посока за размисъл, ако можеш и искаш да помислиш. Живота си е твой, изборите също, а и решенията. Аз ако бях на твое място..щях да изтичам..да купя едно цвете..да гушна Безсънна и нещата да са като в приказките...а ти какво ще решиш..ти си знаеш...
Извинявам се ако съм се набъркала в лична територия..или някой се е почувствал засегнат..приеми написаното от мен просто като мнение, а не лично..
Цифров..живота е прекрасен, ако си го направим такъв...

...но аз съм земно..и ми е по-лесно..



Тема Re: Петъкнови [re: Ludo2]  
Автор ad miral (андорския флот)
Публикувано21.08.18 12:08



250 кубика, общо

използвай моля те, Si единици в комуникацията с мен, аз съм нАучен сътрудник от запаса.



_
Спорно е, дали Бил Гейтс е най-известната личност, но най-често споменаваната е майка му.

Тема Re: Баня! Клубна баня трябва!нови [re: Bezsynna]  
Автор Alice is (информирана)
Публикувано21.08.18 12:13



И ти не се нерви. Сякаш не си виждала какви сътресения предизвиква всеки клубен роман. Завистници!

Единственият начин да ви помогна е с нещо, което отдавна не съм правила в клуба- да изкъпя клубар или клубарка различни от вас двамата! Това със сигурност ще отвлече вниманието за години напред!
Реално, от известно време имам такъв план и съм си харесала конкретна личност за къпане. Така хем ще ви помогна, хем ще си доставя забава...



ad infinitum ...


Тема Re: Петъкнови [re: ad miral]  
Автор Ludo2 (бях svestna)
Публикувано21.08.18 12:13




чаена лъжичка (ч.л.) = 5 ml (метрична), или 1/6 имперска унция (приблизително 4,736 ml), или 1/6 течна унция САЩ (≈4,929 ml)


Всичко, което виждате в мен, не е мое-ваше е. Мое е това, което виждам във вас! Ерих М.Ремарк

Тема Re: към теб...нови [re: Nuke Dukem]  
Автор ShokoLada (dance me...)
Публикувано21.08.18 12:15



Еее то ми е ясно че няма как да ме разбереш...
но виж това "госпожо" ми хареса..спазва дистанция..



Тема Re: Петъкнови [re: Ludo2]  
Автор ad miral (андорския флот)
Публикувано21.08.18 12:16



и последно сега (тесно)гърдието ти 250 кубика ли е или една чаена лъжичка?



_
Спорно е, дали Бил Гейтс е най-известната личност, но най-често споменаваната е майка му.

Тема Re: Баня! Клубна баня трябва!нови [re: Alice is]  
Автор Ludo2 (бях svestna)
Публикувано21.08.18 12:18



Ето го решението!


Направи една анкета, за да е демократичен избора

Пък, ние сеирджиите, ще те четем и ще цъкаме

Всичко, което виждате в мен, не е мое-ваше е. Мое е това, което виждам във вас! Ерих М.Ремарк

Тема Re: Петъкнови [re: Ludo2]  
Автор Nuke Dukem (влюбен)
Публикувано21.08.18 12:18



М'чико, хубаво мирише този парфюм.



Радвам се, че си впечатлена. Парфюмът е испански. Тази зима аз ще купя още.

Поздрави:









Тема Re: Петъкнови [re: ad miral]  
Автор Ludo2 (бях svestna)
Публикувано21.08.18 12:19



Стана дребнав

... душата е важна!

Всичко, което виждате в мен, не е мое-ваше е. Мое е това, което виждам във вас! Ерих М.Ремарк

Тема Re: Петъкнови [re: Ludo2]  
Автор ad miral (андорския флот)
Публикувано21.08.18 12:23



Стана дребнав

И в къщи все така ми казват, когато питам колко е бил харчлъка...



_
Спорно е, дали Бил Гейтс е най-известната личност, но най-често споменаваната е майка му.

Тема Re: към теб...нови [re: ShokoLada]  
Автор Nuke Dukem (влюбен)
Публикувано21.08.18 12:27



Точно така, госпожо Шоколада, разчитам на Вас да спазвате и пазите дистанция.







Тема Re: Петъкнови [re: ad miral]  
Автор Ludo2 (бях svestna)
Публикувано21.08.18 12:28



Е, то понякога човек се поизпусне с някой въпрос без да иска

. Разбираме ви и не ви се сърдим за вашето невнимание

Всичко, което виждате в мен, не е мое-ваше е. Мое е това, което виждам във вас! Ерих М.Ремарк

Тема Re: Петъкнови [re: Ludo2]  
Автор tirtirlin (стар клубар)
Публикувано21.08.18 12:34



матоз чюжд мъж много приказлив ма лудоо..





Тема Re: Баня! Клубна баня трябва!нови [re: Ludo2]  
Автор Alice is (информирана)
Публикувано21.08.18 12:40



Благодаря за идеята, но вече съм си направила избора.


Вие не сте сеирджии, това ми звучи малко обидно. Вие ще четете с разбиране и интерес. Може и полезни идеи да давате, които не съм се сетила, за подобряване на процедурата...


ad infinitum ...


Тема Re: Петъкнови [re: tirtirlin]  
Автор Ludo2 (бях svestna)
Публикувано21.08.18 12:51



Аз си мълчах през цялото време, той се закача



Всичко, което виждате в мен, не е мое-ваше е. Мое е това, което виждам във вас! Ерих М.Ремарк

Тема Re: Баня! Клубна баня трябва!нови [re: Alice is]  
Автор Ludo2 (бях svestna)
Публикувано21.08.18 12:53





Ти си на ход от всякъде

Всичко, което виждате в мен, не е мое-ваше е. Мое е това, което виждам във вас! Ерих М.Ремарк

Тема Re: към теб...нови [re: Nuke Dukem]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано21.08.18 12:55



нюк, ти май си доста влюбчив
от 2 написани реда и хлътваш


та за теб е по-вероятно да нарушиш дистанция
от скромни да те е страх



Тема Re: към теб...нови [re: Nuke Dukem]  
Автор ShokoLada (dance me...)
Публикувано21.08.18 13:13



Аз ли?...: )))
Ти нещо май пак сънуваш...а сънищата не са реалност, момче!
Илюзиите са опасно нещо..сънищата също..но реала е трето..многоо различно..
Айде кротвай..и се спри с тези манипулативни методи да всяваш раздори...порасни бе!



Тема Re: към теб...нови [re: ShokoLada]  
Автор Ludo2 (бях svestna)
Публикувано21.08.18 13:20



Свършил е с порастването

... ниво 5 (пети клас)

Всичко, което виждате в мен, не е мое-ваше е. Мое е това, което виждам във вас! Ерих М.Ремарк

Тема Re: към теб...нови [re: holi_day]  
Автор Nuke Dukem (влюбен)
Публикувано21.08.18 13:20



Всъщност аз не само съм скромен, обаче и грациозен също така, или поне така обичам да казвам.



Поздрави:




Между другото, позволи на мен да се похваля, че днес подобрих рекорда си на пътеката за пореден път:









Тема Re: към теб...нови [re: Ludo2]  
Автор tirtirlin (стар клубар)
Публикувано21.08.18 13:26



Лудо, ти дръж батковците.





Тема Re: към теб...нови [re: ShokoLada]  
Автор Nuke Dukem (влюбен)
Публикувано21.08.18 13:29



Най-добре би било и за двама ни, ако спазвахме дистанция един от друг.







Тема Re: Петъкнови [re: Alice is]  
Автор BezsynnaМодератор (Гераскова)
Публикувано21.08.18 13:30



Страхувам се да чета, вярвам че всичко ще бъде наред, обичам ви, благодаря ви и това е...



Тема Re: към теб...нови [re: Ludo2]  
Автор ShokoLada (dance me...)
Публикувано21.08.18 13:35



Нещо такова...
ама само виж какви ги върши..и не знам това осъзнато ли е или толкова му е акъла..
Цифровия показа отношение към Безсънна той се запели за нея..
Зиги показа отношение към мен..този рипна..и взе да ми обяснява че не искал да застава между нас..ама кой точно е той..и защо въобще си мисли че може да застане между някой..идея си нямам
Инфинити се закачаше с Алис..той вече влюбен в Алис..та и стихове прописа..
Сега сте наред ти и Тинтири...чакай скоро обяснения..че те обича платонически..: ))) или те е сънувал...: )))

Човек да се чуди да се смее ли..да плаче ли или да го ошамари за да му дойде акъла...



Тема Re: Мъжкарска теманови [re: tirtirlin]  
Автор Alice is (информирана)
Публикувано21.08.18 13:37



Имам си такава фантазия.

Живея на село и под прозореца ми растат два розови храста. Искам да им сложа стълбчета, за да ги укрепя да вървят нагоре. Някъде по двора намерих триметрово парче от жп релса. Ако се среже на две, ще станат идеални стълбчета за розите. И вечни! Наблизо живее опитен майстор с всякакви инструменти. Той е як и грубоват мъжага, но по душа често е добър и е общо взето възпитан. Хубав е, въпреки че от съотношението му мускули/мазнини има какво да се желае. Но да не издребняваме чак толкова.

Отидох при него само по сламена поличка, тъмни очила шапка, джапанки и релса. Така си мислех че ще е по-склонен да ми услужи... По пътя хората от селото се обръщаха след мен, обаче хич не ми пукаше, работа трябваше да се свърши. Дори не ги поздравявах, както има обичай на село.

Случих го да седи върху стар сандък от големи лагери на масата под черницата и да си пие ракийката със салата.
Като чу молбата ми, той ме изгледа с неподправена досада, каза че не му се става сега от масата да ходи до бараката за оксижена. Все пак за да не ме връща, пресегна се, издърпа релсата от ръцете ми и за миг я прехапа със зъби и то точно посредата! Хвърли на земята пред мен двете парчета, както ми се стори малко неучтиво, добре че бързо отстъпих назад. И продължи да си пийва ракийката и да си взима от салатата направо с пръсти, все едно ме няма. Беше забравил да си донесе вилица и както казах, не му се ставаше от масата.

Метнах по едно парче от релсата на всяко рамо и се прибрах вкъщи, като по пътя селяните се бяха увеличили значително. Аз вече в по-добро настроение ги поздравявах и даже се спирах с този и онзи да си поприказвам.
В крайна сметка забих релсите в меката пръст и превързах розовите храсти за тях с дебела рибарска корда. Докато правех това, на оградата отвън се подпряха няколко съседи и ми даваха акъл как по-добре да го направя.
После се изкъпах на двора в ламариненото корито, в което бях оставила вода да се топли на слънцето и влязох в къщата си да хапна нещо, защото бяха огладняла като сега.



ad infinitum ...


Тема Re: към теб...нови [re: tirtirlin]  
Автор Ludo2 (бях svestna)
Публикувано21.08.18 13:38



С моята достолепна възраст, батковци няма

... тук там някой потропва я с бастунче, я с коляно-мотовилков механизъм , 16х16

Всичко, което виждате в мен, не е мое-ваше е. Мое е това, което виждам във вас! Ерих М.Ремарк

Тема Re: към теб...нови [re: Nuke Dukem]  
Автор ShokoLada (dance me...)
Публикувано21.08.18 13:39



Знаеш ли...ако аз бях модератор..щях отдавна да те изхвърля заради интриги в клуба...ама със засилка щеше да излетиш..но тя изхвърли друг..заради теб и Блъди..
Но какво пък...ти сам се стараеш да си показваш образа на подмолна мишка..не случайно те и нарекох така.
Дистанция не...игнор за теб!



Тема Re: Петъкнови [re: Bezsynna]  
Автор Ludo2 (бях svestna)
Публикувано21.08.18 13:42



Изобщо не се занимавай с хлапашко поведение, сънища и химери! Остави ни ги на нас



Нежна любов, страст и щастие за вас!

Всичко, което виждате в мен, не е мое-ваше е. Мое е това, което виждам във вас! Ерих М.Ремарк

Тема Re: към теб...нови [re: ShokoLada]  
Автор ad miral (андорския флот)
Публикувано21.08.18 13:44



Хайде де!
И тука ли да стане като в 40-50?
Човек вече няма къде да олаби.



_
Спорно е, дали Бил Гейтс е най-известната личност, но най-често споменаваната е майка му.

Тема Re: към теб...нови [re: ShokoLada]  
Автор Ludo2 (бях svestna)
Публикувано21.08.18 13:45



Тинтири има винкел

пък! А аз ще му купя рози



Всичко, което виждате в мен, не е мое-ваше е. Мое е това, което виждам във вас! Ерих М.Ремарк

Тема Re: към теб...нови [re: Ludo2]  
Автор ad miral (андорския флот)
Публикувано21.08.18 13:46



Тинтири има винкел

аз пък си мислех, че само перничани имат...



_
Спорно е, дали Бил Гейтс е най-известната личност, но най-често споменаваната е майка му.

Тема Re: към теб...нови [re: ad miral]  
Автор Ludo2 (бях svestna)
Публикувано21.08.18 13:47



Като почнат и теб да сънуват, пръв ще "олабиш" тук



Всичко, което виждате в мен, не е мое-ваше е. Мое е това, което виждам във вас! Ерих М.Ремарк

Тема Re: към теб...нови [re: ad miral]  
Автор ShokoLada (dance me...)
Публикувано21.08.18 13:47



А не..аз спирам..а за 40-50 нямам достъп..ама няма и да искам.
просто малко свободно време запълнени тук..и съжалявам, че съм директна ама аз по друг начин не мога..
Адмирале...отплавам...: ))))



Тема Re: към теб...нови [re: ad miral]  
Автор Ludo2 (бях svestna)
Публикувано21.08.18 13:48



Той е с връзки



Всичко, което виждате в мен, не е мое-ваше е. Мое е това, което виждам във вас! Ерих М.Ремарк

Тема Re: към теб...нови [re: ShokoLada]  
Автор Ludo2 (бях svestna)
Публикувано21.08.18 13:48



Аз днес цял ден имам за лигавене, къде тръгна сега?



Всичко, което виждате в мен, не е мое-ваше е. Мое е това, което виждам във вас! Ерих М.Ремарк

Тема Re: Мъжкарска теманови [re: Alice is]  
Автор Ludo2 (бях svestna)
Публикувано21.08.18 13:51



Няма да правиш такива еротични намеци на Тинтири Някъде по двора намерих триметрово парче от жп релса., щот ще ти дръпна сламената поличка



Всичко, което виждате в мен, не е мое-ваше е. Мое е това, което виждам във вас! Ерих М.Ремарк

Тема Re: Мъжкарска теманови [re: Ludo2]  
Автор Alice is (информирана)
Публикувано21.08.18 14:13



Няма вече! За релса.


Ще помисля нещо за тръбен ключ с верига...


И ти се успокой! Не ми е той избраникът за клубна баня.


ad infinitum ...


Тема Re: Мъжкарска теманови [re: Alice is]  
Автор Ludo2 (бях svestna)
Публикувано21.08.18 14:20





Всичко, което виждате в мен, не е мое-ваше е. Мое е това, което виждам във вас! Ерих М.Ремарк

Тема Re: Петъкнови [re: Bezsynna]  
Автор Alice is (информирана)
Публикувано21.08.18 14:27



От моите постове не се страхувай.
Обаче имай предвид че някои от тях са по-дълги и си ги остави за довечера, докато си пийваш питието под черницата.

И аз те обичам.



ad infinitum ...


Тема Re: Петъкнови [re: Alice is]  
Автор ad miral (андорския флот)
Публикувано21.08.18 14:33



докато си пийваш питието под черницата.


аристократки!


черници имали били...

_
Спорно е, дали Бил Гейтс е най-известната личност, но най-често споменаваната е майка му.

Тема Re: към теб...нови [re: Ludo2]  
Автор tirtirlin (стар клубар)
Публикувано21.08.18 14:39



С моята достолепна възраст, батковци няма ... тук там някой потропва я с бастунче, я с коляно-мотовилков механизъм , 16х16


Штаскъсам !





Тема Re: към теб...нови [re: Ludo2]  
Автор tirtirlin (стар клубар)
Публикувано21.08.18 14:44



Ако ша са сънуваме, да е дейно, интензивно, се едно партията ни е призовала само ударници, на ленински съботник .





Тема Re: към теб...нови [re: tirtirlin]  
Автор Ludo2 (бях svestna)
Публикувано21.08.18 14:51



Разбира се! Разчитай на моя устрем, патос и хъс!



Всичко, което виждате в мен, не е мое-ваше е. Мое е това, което виждам във вас! Ерих М.Ремарк

Тема Re: Петъкнови [re: ad miral]  
Автор Alice is (информирана)
Публикувано21.08.18 14:51



За съжаление нямам в момента, а искам.
така е приказката.

ad infinitum ...


Тема Re: Мъжкарска теманови [re: Alice is]  
Автор Inifiniti (Shadowchaser)
Публикувано21.08.18 15:15



тръбен ключ с верига... Масления филтър ли ще му отвиваш?

Може би...Едва ли...


Тема Re: Мъжкарска теманови [re: Ludo2]  
Автор tirtirlin (стар клубар)
Публикувано21.08.18 15:21



Не го прочетох изобщо, неам неври. Танц на терасата с бензинови резачки, твай междуполово много.





Тема Re: Петъкнови [re: ad miral]  
Автор tirtirlin (стар клубар)
Публикувано21.08.18 15:31



Що викаш черница бе, не беше ли триъгълник ?





Тема Re: Петъкнови [re: ad miral]  
Автор h1685614trbvmcom (Гераско)
Публикувано21.08.18 15:58



черници имали били...
Разделнополови са, може да е дуд.



Тема Re: Мъжкарска теманови [re: tirtirlin]  
Автор Alice is (информирана)
Публикувано21.08.18 18:02



Капризен си бил значи! Искаш тема пожелание ама си нямал нерви да я четеш.
Ей сега като се прибирам от работа, ще купя пържолите и ще питам в магазина дали продават и нерви, за да ти ги пратя по куриер...



ad infinitum ...


Тема Re: Петъкнови [re: h1685614trbvmcom]  
Автор Alice is (информирана)
Публикувано21.08.18 18:04



дуд, дюд, dude?



ad infinitum ...


Тема Re: към теб...нови [re: ShokoLada]  
Автор Nuke Dukem (влюбен)
Публикувано21.08.18 18:09



Шоко, аз щях да се радвам, ако ти игнорираше мен, обаче ти все още не си спряла в опитите си да вкараш мен в интриги. Ето например сега прочетох, че

; също така и, че съм си мислил, че бих могъл да заставам между хората, тоест между чука и наковалнята, което не е вярно.

Ясно ми е, че би била щастлива да видиш главата ми набита върху кол – това ми е ясно. Каквото не мога да разбера е – защо ти мразиш мен?

Още веднъж – Зиги бе изхвърлен от Безънна защото той попита нея дали е "отворена", не защото от мен. Аз нямам такова грубиянско отношение към нея, имам ли?

Отговори ми, моля те, на следните въпроси:

1. Защо ти мразиш мен?
2. Не можеш ли просто да се смееш или да плачеш, и защо толкова много държиш да бъда ошамарен?
3. Е ли моето отношение грубиянско?

Аз лично нямам абсолютно никакво желание да участвам в каквато и да е интрига и съм 100% откровен с всеки един от вас.





Тема Re: Мъжкарска теманови [re: Alice is]  
Автор tirtirlin (стар клубар)
Публикувано21.08.18 18:20



Капризен си бил значи! Искаш тема пожелание ама си нямал нерви да я четеш.
Ей сега като се прибирам от работа, ще купя пържолите и ще питам в магазина дали продават и нерви, за да ти ги пратя по куриер...



Избягвам да чета, избягвам и да пиша, а знам, каквото и да кажа, ще бъде нещо важно.





Тема Re: Петъкнови [re: Alice is]  
Автор h1685614trbvmcom (Гераско)
Публикувано21.08.18 18:44



Съобразителна тая масажиска бе





Тема Re: към теб...нови [re: Nuke Dukem]  
Автор ShokoLada (dance me...)
Публикувано21.08.18 19:20



Ники..показах ти нещо, което правиш, ти явно пак не се осъзнаваш..карай..свикнала съм хората да не разбират това, което казвам и показвам..
Второ..имам си хиляди неща на главата за които да мисля, клубовете и въобще виртуала са ми последна грижа..правя проекти, събирам хора, водя преговори..и наистина нямам време нито за драми, нито за подсмърчане..
И трето последно..и омразата и любовта са емоции..аз към теб емоции нямам, просто ти показвам нещата от страни.
Това е.
Хубава вечер...



Тема Re: към теб...нови [re: ShokoLada]  
Автор Nuke Dukem (влюбен)
Публикувано21.08.18 19:43



Шоко, надявам се, че бихме могли да изгладим виртуалното си взаимоотношение, дори и когато ти не чувстваш абсолютно нищо относно мен. Лека нощ и на теб също, Шоко.





Тема Re: Петъкнови [re: h1685614trbvmcom]  
Автор Alice is (информирана)
Публикувано21.08.18 19:44



Не съм. Споделяла съм тук, засега не ставам за масажистка.
Имам нужното желание, точно усещане за натиск, мека кожа на дланите и дълги тънки пръсти. Старателно чета и осмислям съответната документация за точки, меридиани итн. Но ми липсва търпение и бързо се изморявам. Определено се иска и физически тренинг. Моят главен масажист, който сега подло ме е изоставил за да се напечели в Испания, изобщо не се изморява и след 6 поредни масажа един след друг.


Иначе ако искаш можеш да ме пробваш закратко, а и аз да потренирам върху теб. Ще ти раздвижа някои характерни точки по определен начин и ще те пратя на луната...


ad infinitum ...


Тема Re: Петъкнови [re: Alice is]  
Автор Nuke Dukem (влюбен)
Публикувано21.08.18 19:49



На дуда ме е срам да кажа какво казват... Някои го наричат прасковка, други сливка, аз лично му казвам коте или писана.







Тема Re: Петъкнови [re: Alice is]  
Автор h1685614trbvmcom (Гераско)
Публикувано21.08.18 20:49



Иначе ако искаш можеш да ме пробваш закратко, а и аз да потренирам върху теб.
Старомоден съм, не може докат съм собственост на една жена да ме пипа друга





Тема Re: Петъкнови [re: h1685614trbvmcom]  
Автор Alice is (информирана)
Публикувано21.08.18 21:07



Предразсъдъци! Това както го нарече 'пипане', е изкуство и здравословен начин на живот, освен много приятно. То няма общо със собствености, секс, изневери итн.
Моят приятел е гледал как работи любимият ми масажист по мен чисто голичка и го приема съвсем нормално. Даже се радва, че ми е хубаво и после на него му се отразява благотворно. Има предвид на приятеля, не на масажиста. Но и на масажиста също, предполагам...



ad infinitum ...


Тема Re: Петъкнови [re: Alice is]  
Автор Nuke Dukem (влюбен)
Публикувано22.08.18 01:01



В отговор на:

Моят приятел е гледал как работи любимият ми масажист по мен чисто голичка и го приема съвсем нормално. Даже се радва, че ми е хубаво и после на него му се отразява благотворно. Има предвид на приятеля, не на масажиста. Но и на масажиста също, предполагам...




Много си чаровна с твоите дискретни и изключително фини сексуални подмятания.





Тема Re: Петъкнови [re: Nuke Dukem]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано22.08.18 05:21



и ти с
"отивам на фитнес. ще работя за ръце"
и човек току се размечтае - тренира за масажист





Тема Re: Петъкнови [re: Alice is]  
Автор tirtirlin (стар клубар)
Публикувано22.08.18 09:08



Няма по голем кеф, на вторични да си харесаш некво желязо, да си допаднете.





Тема Re: Петъкнови [re: holi_day]  
Автор tirtirlin (стар клубар)
Публикувано22.08.18 09:10



Да бе, ма ний сме доценти, и на третата дума, сме на седмата мисъл.





Тема Re: Петъкнови [re: tirtirlin]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано22.08.18 10:07



ааа зная аз, че и тренирате изкопни работи, желязоразбивачество и катерене по скеле
всестранно развити техноманиаци*


*- не на музика в техно стил



Тема Re: Петъкнови [re: Bezsynna]  
Автор snowprincess (invisible)
Публикувано22.08.18 11:34



ако човек чувства вина за несъществуващи неща, налага се да убеждава и да доказва, за да му имат вяра, значи, че другия има проблем с доверието
а той постепенно се превръща в жертва на манипулация и насилие



Тема Re: Петъкнови [re: holi_day]  
Автор tirtirlin (стар клубар)
Публикувано22.08.18 11:39



И аз зная, че видия забита с чук, държи повече от пирон завит с отвертка.





Тема Re: Петъкнови [re: snowprincess]  
Автор expat ()
Публикувано22.08.18 12:42



Респект!



Тема Re: Петъкнови [re: tirtirlin]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано22.08.18 12:49



записах си го


това сигурно е специална инструкция за блондинки, та като объркат понятията и действията, да се получават точно нещата



Тема Re: към теб...нови [re: Nuke Dukem]  
Автор ShokoLada (dance me...)
Публикувано22.08.18 12:59



На теб какъв по-точно ти е проблема с мен? Какво да изглаждаме?



Тема Re: Петъкнови [re: holi_day]  
Автор tirtirlin (стар клубар)
Публикувано22.08.18 13:01



Синджират са връща, - козата я няма.





Тема Re: Петъкнови [re: snowprincess]  
Автор ShokoLada (dance me...)
Публикувано22.08.18 13:06



Егати..човек колко лесно ставал жертва...: ))
а ако е временно недоразумение?...край отиде си жертвата..


Принцеске, понякога се питам, с тези лесни изводи, които правиш, и как набързо слагаш определение кой в какво се превръща или е...не смяташ ли, че човек не е толкова елементарен..проявление на нещо сега, не значи че ще го има утре..за това имаме реч, слово, думи, може да осмисляме...в крайна сметка да се разберем. Или си една и съща от бебешките си години и не търпиш развитие?



Тема Re: към теб...нови [re: ShokoLada]  
Автор Nuke Dukem (влюбен)
Публикувано22.08.18 14:07



Твоето желание за мен да бъда изхвърлен със засилка и ошлевен, както и фактът, че обвиняваш мен за изхвърлянето на Зиги, а също така и обвинението в интригантстване -- неща, които не бих искал да дъвчем повече и бих искал да изплюя.

Иначе аз нямам проблем с теб, освен в случаите, в които ме наричаш мишка; това е неприемливо за мен.

Поздрави:







Тема Re: Петъкнови [re: Bezsynna]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано22.08.18 19:10



само спокойно
и не забравяй, че







Тема Re: Баня! Клубна баня трябва!нови [re: Alice is]  
Автор BezsynnaМодератор (Гераскова)
Публикувано22.08.18 22:56



Току-що забелязах! И ти имаш нов аватар, кхъм-хъм!!

Добре сме сега.

Действай по къпането, че не се знае кога ще дотрябва спешно някой отвличащ разказ!...



Тема Re: Баня! Клубна баня трябва!нови [re: Bezsynna]  
Автор Alice is (информирана)
Публикувано23.08.18 12:48



Този ми е от кхъм-хъм аватарите,които си слагам временно преди специални мои проекти...



ad infinitum ...



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.