Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:09 08.06.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Тема Re: Петъкнови [re: Nuke Dukem]  
Автор h1685614trbvmcom (Гераско)
Публикувано20.08.18 15:56



Обвиняваш Безсънна в лъжа. Това, че тя не ти иска обяснение щото вероятно се досеща какво имаш предвид не променя факта, че изтъпанваш публично претенция да си наясно с лични неща между нея и теб.

Не си сред хората осведомени за семейното ми положение, но не смятам това да ти дава право да ми отправяш морални заплахи. Ти самият който изяви желание да обладаеш Безсънна по време по което беше пределно ясно че тя се асоциира с Гераско ти отнема правото да ме съдиш за adultery и да ме обвинявааш в пожелаване жената на ближния.



Тема Re: Петъкнови [re: Nuke Dukem]  
Автор Ludo2 (бях svestna)
Публикувано20.08.18 17:03



Спри се бе човеко, колко по-деликатно да ти се каже!

Всичко, което виждате в мен, не е мое-ваше е. Мое е това, което виждам във вас! Ерих М.Ремарк


Тема Re: Петъкнови [re: Bezsynna]  
Автор Ludo2 (бях svestna)
Публикувано20.08.18 17:05



Супер! И пак - супер!



Всичко, което виждате в мен, не е мое-ваше е. Мое е това, което виждам във вас! Ерих М.Ремарк

Тема Re: Петъкнови [re: h1685614trbvmcom]  
Автор tirtirlin (стар клубар)
Публикувано20.08.18 17:09



Мили Боже ! Защо си говорите като хора !


Тук е място за монолози, опоненти не съществуват, защото не им придаваш дух,астрал, егрегор, душа, същност. Тва са някви листни въшки които смучат същност от постингите ни.



Тема Re: Петъкнови [re: tirtirlin]  
Автор Ludo2 (бях svestna)
Публикувано20.08.18 17:10



Не ръкомахай



Всичко, което виждате в мен, не е мое-ваше е. Мое е това, което виждам във вас! Ерих М.Ремарк

Тема Re: Петъкнови [re: Ludo2]  
Автор tirtirlin (стар клубар)
Публикувано20.08.18 17:15



Лудо, театралното майсторство изисква преекспониране на образа в определени аспекти, тоест няблягане чрез преиграване и хиперболизиране и на теза, а оттам и на антитеза.

Ако виртуала беше истинско място, тук щеше да се начислява ДДС .

Един мъж трябва да е дотолкова лигльо, че не и да дразни разбира се .





Тема Re: Петъкнови [re: tirtirlin]  
Автор Ludo2 (бях svestna)
Публикувано20.08.18 17:19



Туризмът е освободен от ДДС



Всичко, което виждате в мен, не е мое-ваше е. Мое е това, което виждам във вас! Ерих М.Ремарк

Тема Re: Петъкнови [re: h1685614trbvmcom]  
Автор Nuke Dukem (влюбен)
Публикувано20.08.18 18:44



Ти обвиняваш мен в обвинение срещу Безсънна, което е безпочвено.

Нека поставим нещата така – ти си прав, аз съм грешен... Достатъчно?





Тема Re: Петъкнови [re: Nuke Dukem]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано20.08.18 18:49



не изчетох всичко добре,
но само да кажа, че някак не е редно да казваш кой какво да прави
визирам някакво твое изречение - че ще ти падне в очите...
негова си работа какво ще прави, с кого ще прави, как ще го...
и също в кои очи иска да се оглежда

някак безпардонно коментираш неща, които не би следвало ни най-малко да те касаят



Тема Re: Петъкнови [re: holi_day]  
Автор Nuke Dukem (влюбен)
Публикувано20.08.18 19:00



А как да ги коментирам пардонно? Мен изобщо не ме топли дали Гераскова е Безсънна или майката на неговите деца.

Питам ви съвсем учтиво – харесвате ли ме или би трябвало аз да се махам? Или искате да променя нещо в мен?

Ако трябваше да съм съвършено честен, то коментарът ми би бил – без коментар.

Питам още веднъж съвсем учтиво – харесвате ли ме? Искате ли да промените нещо в мен? Или вариант 3 – ако бях спрял да пиша в този клуб, някой от вас щеше ли да липсва мен?

Въпросите ми са към всички вас, не само към теб конкретно.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.