Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:20 29.06.24 
Контакти
   >> Споделено
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | >> (покажи всички)
Тема Re: към теб...нови [re: ShokoLada]  
Автор Nuke Dukem (влюбен)
Публикувано21.08.18 09:33



Според мен въпросните клиники са за хората, които не могат да общуват под никаква форма с хората от реалния свят, за разлика от ИТ-специалистите, които всъщност просто така си припечелват живота. Интернет технологията е гръбнакът на съвременното общество, наред с всичко друго, което би могло да се нарече индустрия. Всичко е свързано и оплетено като една невронна мрежа, която не би могла да съществува без някой от нейните отделни елементи.





Тема Re: към теб...нови [re: Nuke Dukem]  
Автор ShokoLada (dance me...)
Публикувано21.08.18 09:52



Интернет технологията е гръбнакът на съвременното общество
Интернет не може да е гръбнак на нищо, живели сме без него, а може би също ще живеем пак без него, рано или късно това безумие ще избие нанякъде.
Това че по някакъв начин се свикна приятелите да са ни от нета, пазаруване от нета, не го прави гръбнак..напротив отдалечава от хората. Говоря за обикновено общуване, т.е. за социално общуване.



Тема Re: Петъкнови [re: Bezsynna]  
Автор Nuke Dukem (влюбен)
Публикувано21.08.18 10:06



Снимката изобразява теб и Гераско – никакъв проблем за мен.

Публикувай тези "любовни писма" – никакъв проблем за мен.

Ти СИ с Гераско – никакъв проблем за мен.

Обичам теб платонично – никакъв проблем за мен.

Сега, тук е редно да уточня, че аз не мога да преобразувам тази "платонична обич" в омраза към теб. Сделка с то – както намериш за добре.



Вие двамата сте в роля и двойка само за в клуба – никакъв проблем за мен.

Цялото кавалерство и симпатия, което не сте очаквали и се е получило прекрасно, и от двайсетина дни е напълно и точно във вашия реален живот – никакъв проблем за мен.

Обаче за разклатеното доверие на мен към теб – грешиш!

Аз все още имам доверие в теб, както и в него. Тоест, аз вярвам във вас.

Осъзнай – аз следвам своя собствен път и най-сигурно аз не кръстосвам шпаги с никого заради теб, още по-малко така те защитавам, както си беше помислила ти.

Всъщност не съществува жена в тази вселена, нито пък в някоя друга паралелна вселена, заради която аз бих кръстосал шпаги – колкото и да ти се иска това.

Сега аз възнамерявам да отида на фитнес и аз ти пожелавам успешен, и продуктивен ден; или лека работа, както му казвате вие.

Поздрави:







Тема Re: към теб...нови [re: ShokoLada]  
Автор Nuke Dukem (влюбен)
Публикувано21.08.18 10:13



Интернет не може да е гръбнак на нищо

Аз говоря за комуникация от която зависи дали хората ще работят в удобен и уютен офис, или ще си печелят тяхното живеене по строежните площадки. Имам предвид обмяна на информация, без която човек е обречен на нищета. Да не говорим, че това е активна тема на разговор в сектора на отбраната.

Интернет не е само clubs.dir.bg, Шоко.



Чао и успешен, продуктивен ден. До по-късно.





Тема Re: Петъкнови [re: Nuke Dukem]  
Автор Ludo2 (бях svestna)
Публикувано21.08.18 10:29



Добре е малко да излезеш извън клубовете и малко да си проветриш мозъка от аромата на пот във фитнеса! Поведението ти и тълкуванията нямат нищо общо с поведение на мъж на 34 г май беше!
А това, което си написал
Вие двамата сте в роля и двойка само за в клуба – никакъв проблем за мен. , при положение, че Безсънна ти казва точно обратното, е грозно и непристойно! И не обяснявай повече, не е нужно!

Всичко, което виждате в мен, не е мое-ваше е. Мое е това, което виждам във вас! Ерих М.Ремарк


Тема Re: Петъкнови [re: Nuke Dukem]  
Автор BezsynnaМодератор (Гераскова)
Публикувано21.08.18 10:37



Автоматично говориш за себе си. А аз говоря за доверието на Гераско към мен. По някакъв абсурдно непонятен начин кутията на моята поща изчезна. Дали съм я изтрила без да разбера или е станало друго, нямам идея. Не мога да докажа какво съм ти казала, защото за удобство и моите изпратени писма бяха там и сега ги няма. Само ти можеш да потвърдиш по какъв повод се заговорихме и аз как съм отвърнала. Чети внимателно и ми кажи, че разбираш проблема.



Тема Re: Петъкнови [re: Ludo2]  
Автор Nuke Dukem (влюбен)
Публикувано21.08.18 10:58



В този фитнес не мирише на пот и там има развяващ се български флаг от климатика. Аз лично ухая на парфюм от рози.





Тема Re: Петъкнови [re: Bezsynna]  
Автор tirtirlin (стар клубар)
Публикувано21.08.18 10:59



Ибаси фюма, ибаси !!!!





Тема Re: Петъкнови [re: Ludo2]  
Автор BezsynnaМодератор (Гераскова)
Публикувано21.08.18 11:01



Успях да се опазя от сътресения за цели 18 години клубарство и гледай накрая... не напразно е казано, че добрината е близка до глупост... трудно пиша, благодаря ти.



Тема Re: Петъкнови [re: Nuke Dukem]  
Автор tirtirlin (стар клубар)
Публикувано21.08.18 11:02



Въхмърмайка ! Хора, вий сериозно ли сте сериозни, че това е смешно бе !




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.