Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:11 02.06.24 
Контакти
   >> Споделено
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | >> (покажи всички)
Тема Re: Петъкнови [re: Nuke Dukem]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано20.08.18 01:08



По-конкретен може ли да бъдеш и ясен?



Тема Re: Петъкнови [re: h1685614@trbvm.com]  
Автор Nuke Dukem (влюбен)
Публикувано20.08.18 01:43



В отговор на:

По-конкретен може ли да бъдеш и ясен?




Да, мога. Thou shalt not commit adultery. На български е "не пожелавай жената на ближния си", но и двамата знаем, че на английски звучи малко по-иначе. Пиша ти това като на мой български брат. Иначе ти знаеш най-добре как да постъпваш с живота си и не, не се меся в твоя брак – аз само пиша какво мисля.

Знам какво ще си помислиш – умувай твой собствен бизнес – и не е необходимо да го пишеш. Пиша ти това като на приятел.





Тема Re: Петъкнови [re: Nuke Dukem]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано20.08.18 01:59



Защо не ми напишеш налични всичките си емоции Както направи с бессънка? Диктувам си на андроида затова не придиря и много на граматиката ми.

Поправка Защо не ги напишеш Тук както ги пишеш сега

Редактирано от h1685614@trbvm.com на 20.08.18 02:01.



Тема Re: Петъкнови [re: Nuke Dukem]  
Автор BezsynnaМодератор (Гераскова)
Публикувано20.08.18 02:01



Нюк, нямам нужда от твоята защита! Още повече когато много добре знаеш какво си ми писал и ОЩЕ повече като аз не мога да си помогна по никакъв начин да убедя Гераско, че нямам нищо общо с твоите фантазии, илюзии ииии не знам какво по дяволите беше това относно мен. И като се обаждаш така към мен, или пишеш нещо за него, създаваш такава драма, че просто ще те застрелям, ако продължиш!
Бъди добър и спри да коментираш.



Тема Re: Петъкнови [re: h1685614@trbvm.com]  
Автор Nuke Dukem (влюбен)
Публикувано20.08.18 02:35



Защото това не е ставало никога предмет на обсъждане досега. Не си питал – не съм написал. Откакто ти питаш – отговарям...

Каква е голямата сделка с каквото съм писал на Безсънна? Просто веднъж сънувах нея и написах нещо в ефект на – че аз съм сънувал нея, и че сънят е бил как двама души се обичат или нещо в продължение на тези линии, и че я обичам – нищо по-различно от каквото е било.



Не че сега не я обичам, просто е платонично. Де факто аз дължа моето писане във форума именно на нея.

Доволен?

Поздравявам:







Тема Re: Петъкнови [re: Bezsynna]  
Автор Nuke Dukem (влюбен)
Публикувано20.08.18 02:43



Драма? Каква драма? Колкото дълго ти искаш – няма да коментирам.

Поздрави и вдигни главата:









Тема Re: Петъкнови [re: Bezsynna]  
Автор tirtirlin (стар клубар)
Публикувано20.08.18 09:50



Алоуу... тук нещо отлепяте от реалността, съзнанието е един балон, сапунен, кой се оглежда в друг балон.
Кирка за балоните ! Кирка !





Тема Re: Paradiseнови [re: Bezsynna]  
Автор Alice is (информирана)
Публикувано20.08.18 10:46



Как да съм сигурна като то нещо май се беше проточило??
Само събрах две и две и...



Тази от подписа ти не я знаех. Издирих в голям размер и текста на песента-


Аз мога да пиша дълги разкази и сега имам идея за приказка за една любов започнала през нета, като всякакви прилики с действителни лица и места ще са случайни. Приказка за пораснали деца, както казва Холи. Само да ми дойде вдъхновение...


ad infinitum ...


Тема Re: бетоннови [re: tirtirlin]  
Автор Alice is (информирана)
Публикувано20.08.18 10:56



Бързо чета мнения и съобразно асоциациите които ми навява авторът, прочетох бетон вместо балон.


Сетих се за случка. Мои приятели се уговарят да ходят в неделя на една вила 'да бият плоча'. Първо ми минаха какви ли не фантазии през перверзното съзнание, не знам какво е. После разбрах, че ставало дума за бетонна плоча. За да не се изложа си мълчах и си представях,че това е рутинна технология като се изсипе бетонът, почват да го налагат с плоското на лопатите, за да стане по-здрав като стегне. Някъде ми се беше мернало за укрепване на бетон с вибратори. И така не ме разкриха колко съм проста в тази област.


ad infinitum ...


Тема Re: бетоннови [re: Alice is]  
Автор Nuke Dukem (влюбен)
Публикувано20.08.18 12:08



Във всеки случай не е било за да си бият дружно по една плоча.








Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.