Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:47 30.05.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Re: Аз чувствамнови [re: Nuke Dukem]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано20.08.18 11:50



Ментата действа ободряващо, докато валерианът успокоява. Глогът го ползват за сърцето, но когато е за заспиване, най-доброто средство е валерианът.

При естествения подбор първи отпадат слугините.

> lipari

Тема Re: Аз чувствамнови [re: Nuke Dukem]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано20.08.18 11:53



Преди време Моника беше пуснала тема за него:



Аз също само валериан ползвам понякога, нищо друго.

При естествения подбор първи отпадат слугините. > lipari

Тема Re: Аз чувствамнови [re: tirtirlin]  
Автор Nuke Dukem (влюбен)
Публикувано20.08.18 12:00



Е, че то копаенето на дупка с багер си е цяла една игра!

Нали знаеш –



Снощи експлодирах главите на няколко зомбита.

Върху сериозна нота – учтиво те моля да не се обръщаш към мен с "господине". Бих оценил високо непринуденото и неформално отношение.





Тема Re: Аз чувствамнови [re: Lucky Eva]  
Автор Nuke Dukem (влюбен)
Публикувано20.08.18 12:03



Не знаех това. Аз ще имам предвид.





Тема Re: Аз чувствамнови [re: Nuke Dukem]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано20.08.18 12:07



Освен това от екстракт от валериана, мента, глог, при по-честа употреба, знам, че може да падне кръвното. На мен не ми е падало, но личната ми препоръча само валериан за заспиване. Аз го ползвам сигурно 1 седмица в годината, когато имам някакво безсъние, но винаги имам у нас. Когото го ползвам, си разтварям 20-25 капки 10 минути преди да си легна и заспивам.

При естествения подбор първи отпадат слугините.

> lipari

Тема Re: Аз чувствамнови [re: Lucky Eva]  
Автор Nuke Dukem (влюбен)
Публикувано20.08.18 12:11



Благодаря. Аз ще имам предвид. 20-25 капки 10 минути преди лягане.





Тема Re: Аз чувствамнови [re: Nuke Dukem]  
Автор tirtirlin (стар клубар)
Публикувано20.08.18 12:18



само работа и не игра прави Иванчо скучно момче.


Скучно за кого ? Самото тръгване в разсъждение,- е ли е Иванчо скучно момче, съдържа претенцията в аванс, че видиш ли чакаме нашето интересно Иванчо да ни го направи.

На другите не се делегират права да ни разсъждават.

Другите са много, навсякъде са, и по добре само парично/стокови отношения с тях.

Отношение с други субекти изнервя в дългосрочен план субектът, така че на негой му идва байгън от субекти.





Тема Re: Аз чувствамнови [re: 1ombre]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано20.08.18 13:04



опитвал ли си
"упражнението 4-7-8 – това е популярна техника за дишане, която е призвана да ви помогне да заспите в рамките на до минута.

Практикуването й е лесно. Дишайте през носа в продължение на 4 секунди, задръжте дъха си за 7 секунди, след това издишайте през устата за 8 секунди.

Техниката е разработена по този начин с цел да ви снабди с повече въздух, да позволи на кислорода да навлезе в кръвообращението чрез задържането на дъха и след това да забави сърдечния ритъм чрез бавно издишване."



Тема Re: Аз чувствамнови [re: tirtirlin]  
Автор Nuke Dukem (влюбен)
Публикувано20.08.18 13:32



Не знам, братко, това е всичко което знам. В момента аз съм на път с метрото към фитнеса за да се освежа и по-късно вероятно бих могъл да ти дам по-подробен отговор.

До тогава, аз мога не да помисля за нищо друго, освен простият факт, че само защото играта е не интересна за теб не означава, че не е интересна игра като цяло.

С други думи, на вкус и цвет, товарищей нет.





Тема Винаги сме ти писали, никоганови [re: 1ombre]  
Автор NAKOlMUPUKA (Жега)
Публикувано20.08.18 14:27



не си отговарял, почти.

Хайде един въпрос от мен - пишеш, че си се върнал в Осло. Работиш или вече не си в трудова възраст? Ако си пенсиониран с норге пенсия, защо не се върнеш в Бг и да живееш пребогато с норвежка пенсия?

Или още си в активна трудова възраст?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.