Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:58 19.04.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Сънувах...  
Автор Nuke Dukem (влюбен)
Публикувано15.08.18 05:55



Снощи преядох с мазна леща и, съвсем логично, се събудих в 3 през нощта с ужасни киселини в стомаха.

Което е по-интересното, е, че сънувах как участвам в изграждането на велик тръбопровод в блоковите ВиК за бистра и чиста вода директно от минералните извори, така че от чешмите да тече истинска минерална вода.

В съня си бях в някакво подземие и обсъждах със своите колеги как това би било най-значимото постижение на човечеството за 21-ви век, и колко много пиенето на минерална вода директно от чешмата ще повиши житейския стандарт на хората, като шефът ми демонстрира какво има предвид подавайки ми няколко предварително напълнени шишенца и аз се уверих в това негово твърдение, потвърждавайки за себе си чудесната пивкост на водата.

След което се събудих и изгълторих поне един литър чешмяна вода.

Това на добре ли е?

Ерген съм и никога не съм сънувал подобни сънища преди, ако това някога би имало значение, а и към днешна дата не боледувам от нищо.

Прочетох в съновника, че при тези обстоятелства това означавало, че съм щял в скоро време да възстановя силите и здравето си, и, в случай че водата се е вадила от кладенец – да се оженя за хубава и имотна жена.

Обаче за мое лично огорчение, водата не беше от кладенец, а директно от тръбопровода.

Това означава ли, че трябва да изчакам моето сънуване на вадене на бистра вода от кладенец преди да си помечтая пак за хубавата и имотна датчанка от темата ми с анкетата?

Или може би просто не бива да преяждам с мазна леща вечер?

Макар че, щом е на здраве, значи по-добре да преяждам с мазна леща, ако това би ми причинило още такива здравословни сънища, нали? Логика.

При всички положения съм виждал кладенец още от дете и даже си мисля, че то би било по-добре да тече минерална вода директно по тръбопровода, отколкото да се вади от кладенец, понеже идва с налягане и човек може да си напълни колкото си иска по-бързо и лесно, макар и срещу скромно заплащане на Софийска Вода АД.

Кумецът има кладенец с бистра и студена вода, да не би нещо той да ми липсва напоследък и затова да съм го сънувал този сън?

Объркан съм, но се радвам, че поне е на хубаво.

Пустият му съновник изисква ясно и точно сънят да е не само с бистра вода, но и от кладенец, да му се не види!

Пък аз така се надявах един ден да се оженя за хубава и имотна жена...

Нищо, друг път.



Редактирано от Nuke Dukem на 15.08.18 08:22.



Тема Re: Сънувах...нови [re: Nuke Dukem]  
Автор Inifiniti (Shadowchaser)
Публикувано15.08.18 06:41



Хихи

Сънувай по-приятни неща. Явно те мъчи неразрешен въпрос. Мисли преди заспиване за приятни неща като пътешествия до далечни страни, хубави жени, природни забележителности и прочие.

При подмяна на оборудването миналата година две седмици сънувах сървъри, рутери и мрежови схеми и се отчаях от себе си.

Може би...Едва ли...

Тема Re: Сънувах...нови [re: Inifiniti]  
Автор Nuke Dukem (влюбен)
Публикувано15.08.18 07:18



При подмяна на оборудването миналата година две седмици сънувах сървъри, рутери и мрежови схеми, и се отчаях от себе си.

Това е чудесен сън, от моята гледна точка ти си щастлив човек.







Тема Re: Сънувах...нови [re: Nuke Dukem]  
Автор Inifiniti (Shadowchaser)
Публикувано15.08.18 07:22



Нарича се професионална деформация

Пробвал ли си да отидеш някъде и да отхвърлиш всичко от себе си? Иди за няколко дена на хижа Безбог. Разходи се до Полежаните, Попово езеро и т.н. Бъде цял ден с природа, вятър, слънце и езера. Помага.

Може би...Едва ли...

Тема Re: Сънувах...нови [re: Inifiniti]  
Автор Nuke Dukem (влюбен)
Публикувано15.08.18 07:36



Охоооо, на Безбог съм препускал по пистата целият брониран.



Ама само веднъж, бяхме с кумеца и видях един бивш съученик. Последният като ме видя, единствено рече – пързаляй се.





Тема Re: Впрочем...нови [re: Inifiniti]  
Автор Nuke Dukem (влюбен)
Публикувано15.08.18 07:54



...бъгнах транслейта:









Тема Re: Сънувах...нови [re: Inifiniti]  
Автор tirtirlin (стар клубар)
Публикувано15.08.18 08:52



Сънувам само змейове, но фантазията ми е бедна, само са автокранове но с глави отгоре, пет, седем, четири, всекви. С една сабя само режа глави, пия вода и продължавам. Главите събирам в едни щайги, обаче ги кацат мухи. На мястото на една отрязана изникват три, фърлям сабята и зимам косата. Сутринта се събуждам по уморен от колкото съм легнал, от трийсе години е така, режа глави всяка нощ, тия умора нямат, някъде ги сглобяват щото са много.





Тема Re: Сънувах...нови [re: tirtirlin]  
Автор Inifiniti (Shadowchaser)
Публикувано15.08.18 09:23



Отишъл юнакът да се бие със змея... Отсякъл му главата, но на нейно място се появили две. И тях отсякъл, и се появили четири. И тях отсякъл, и израстнали осем... Когато отсякъл 65536-тата глава, змеят издъхнал, защото бил само шестнайсетичен.

Може би...Едва ли...


Тема Също инови [re: Inifiniti]  
Автор Phillip (Тхуфцич)
Публикувано15.08.18 10:35



На ламя едната и глава била интелектуалка, а другите две развейпрах, бохемки. Интелектуалката чете дебели мъдри книги и си води записки, подготвя си дисертацията. В това време другите две купнясват, поркат яко като си подават бутилката и си говорят "А ти мен уважа'аш ли мъ?".
Ядосала се първата глава, захвърлила книгата и им се кара:
- Писна ми от вас! Вие си поркате и се кефите, а после и трите повръщаме!



~~~
«10 пота слизат от мен на ден,вие ще ми купонясвате!»

клубар oberleutnantRzevski

Тема защо ядетенови [re: Nuke Dukem]  
Автор NAKOlMUPUKA (Жега)
Публикувано15.08.18 13:25



мазни лещи бе, хора!?
Първо - леща, да преядеш с леща???
Второ - че и мазна?
Да Преядеш с не кво да е, а с Мазна Леща






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.