Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:18 02.05.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Re: Сънувах...нови [re: Inifiniti]  
Автор Nuke Dukem (влюбен)
Публикувано15.08.18 13:29



Ако беше 128-битова ламя, колко глави щеше да има?







Тема Re: Също инови [re: Phillip]  
Автор Nuke Dukem (влюбен)
Публикувано15.08.18 13:32



Хахаха, в отношение на триглавият змей, се сетих за тази стара и позабравена градска песен:









Тема Re: защо ядетенови [re: NAKOlMUPUKA]  
Автор Alice is (информирана)
Публикувано15.08.18 13:40



И аз не обичам. Боб да, леща не.

ad infinitum ...


Тема Re: защо ядетенови [re: NAKOlMUPUKA]  
Автор Nuke Dukem (влюбен)
Публикувано15.08.18 13:49



Мммм, мазна супа от леща.



Честно казано, чорбата от леща беше обилно полята със слънчогледово олио лично от мен, защото моята мила майка беше сложила само половин пакет от това чудесно бобово изделие в супата, вместо цял пакет, и, понеже аз напоследък тежа само 76 кг, аз трябваше да наваксам килокалории отнякъде, за да утоля моят ненаситен глад, който изглежда, че ме мъчи от известно време насам.





Тема Re: защо ядетенови [re: Alice is]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано15.08.18 14:39



Трябва се свари с поне една глава чесън, стар. Ям леща, малко неща не ям, предимно морски черупчести.



Тема Re: защо ядетенови [re: h1685614@trbvm.com]  
Автор Nuke Dukem (влюбен)
Публикувано15.08.18 15:00



...и 2-3 морковчета. Обаче аз я обичам гъста чорба, с много леща, а не супеста.





Тема Вика му сенови [re: Nuke Dukem]  
Автор Phillip (Тхуфцич)
Публикувано15.08.18 15:22



На гъстата концепция и се вика леща яхния.



~~~
«10 пота слизат от мен на ден,вие ще ми купонясвате!»

клубар oberleutnantRzevski

Тема Re: Вика му сенови [re: Phillip]  
Автор Nuke Dukem (влюбен)
Публикувано15.08.18 15:26



Е, аз на яхния му казвам, когато е съвсем гъсто и няма консистенция на чорба, още по-малко на супа.







Тема Re: Вика му сенови [re: Phillip]  
Автор tirtirlin (стар клубар)
Публикувано15.08.18 15:45



Кат бех гурбетчия, ядях кренвирши и подобни, сирене, хляб, филия с майонеза. Обаче две седмици ядеш това, и неистово почва ти се яде готвено.

Купувах белени домати консерва, чушки, картофи, грах, зелен фасул, бе всичко кое мое се купи. Може би и мръфки, некой път кайма, от каймата кюфтета и те в .....в...... как да го нарека,- гювеч.

Сега, всичко се вари, слага се сол, всички възможни подправки без бакпулвер и ванилия. Вариш, вариш, докато се умориш и огладнееш.

Това е манджа. Една грамадна, грамадна тенджера в която готвиш за седмица, но го изяждаш за два дена.

Сипваш си манджа, една чиния, две чинии, три чинии, преяждаш, ма с густо преяждаш. Останалото го сипваш в тава и във фурната и го запичаш, това вече става гювеч, по гъсто. Ядеш гювеч, тавата се преполовява, връщаш останалото в тенджерата, сипваш вода и сол, и пак се връщаш на гъстота манджа. Ядеш, ядеш, като остане два пръста в тенджерата,- сипваш вода и сол и бъркаш, вариш, - И етоо ! Вече имаме и супа !



Редактирано от tirtirlin на 15.08.18 15:47.



Тема Re: Вика му сенови [re: tirtirlin]  
Автор Alice is (информирана)
Публикувано15.08.18 17:25



Това вече е мъжка приказка!
Писна ми да те слушам за флексове и оксижени!



ad infinitum ...

Редактирано от Alice is на 15.08.18 17:31.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.