Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:33 30.04.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Искам..нови  
Автор ShokoLada (dance me...)
Публикувано13.08.18 20:43



Зиг да се върне в клуба..
я дайте мнение кой ЗА и кой Против.. и модератора да реши..
Аз съм ЗА!



Тема Re: Искам..нови [re: ShokoLada]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано13.08.18 21:12



самият той какво мисли по въпроса?

искам да се върнат някои от хората, които пишеха преди тук
ама какво мислят те по въпроса - не ми е известно



Тема Re: Искам..нови [re: ShokoLada]  
Автор Alice is (информирана)
Публикувано13.08.18 21:58



Припомни ми за въпросния? Какво толкова ценно има в него и защо точно го няма?

ad infinitum ...


Тема Re: Искам..нови [re: ShokoLada]  
Автор Nuke Dukem ()
Публикувано13.08.18 23:12



Аз нямам нищо против него.

Това зависи изцяло от неговото желание – би било достатъчно той да си направи нов акаунт и да влезе тук с лицето си, и да заяви, че този нов акаунт е Зиги, освен в случай, ако не е наложително освен това и да помоли за ВИП-регистрация, но не съм сигурен дали това би било необходимо.

Още веднъж – изцяло се разграничавам от неговия бан и смятам, че това бе заслужено напълно от него, и не от никой друг; също така и, че никой друг освен него не е отговорен за това, което се случи на неговата регистрация тук, в тези клубове, в часност специално в Споделено, където, очевидно, прекалено грубото поведение не е примерен модел за подражание да бъде следван.





Тема Re: Искам..нови [re: Nuke Dukem]  
Автор tirtirlin (стар клубар)
Публикувано14.08.18 09:55



Изобщо не ми пука, даже не знам да е имало такъв, Мен за Зизитоп не ми пука също. И вий си отивайте в къщи, не пишете тук, нека е просторно и чисто, без организми и органели.



Редактирано от tirtirlin на 14.08.18 09:55.



Тема Re: Искам..нови [re: ShokoLada]  
Автор Ludo2 (бях svestna)
Публикувано14.08.18 10:20



Да



Всичко, което виждате в мен, не е мое-ваше е. Мое е това, което виждам във вас! Ерих М.Ремарк

Тема Re: Искам..нови [re: Ludo2]  
Автор tirtirlin (стар клубар)
Публикувано14.08.18 10:35



Лудоо...искаш още чужди мъже вфорума ? Какво ще правим с нашият момински свян, каквоо...





Тема Re: Искам..нови [re: tirtirlin]  
Автор Nuke Dukem ()
Публикувано14.08.18 10:50



Седях си днес метнал крак връз крак на втора седалка от общо 4 на пейката от перона на метрото...

Изведнъж се появи някаква възхубава леличка с дете и претенцията да си сваля крака, при все, че аз не заемах повече от отреденото ми според седалката място. Явно не и харесаха овехтелите ми кожени маратонки Lonsdale, които след седмица ще сменя с Найкове.

Отвърнах не по-малко троснато "Извинете???" и се преместих на съседната крайно вляво седалка, максимално отдалечен, поставяйки моята раница между мен и нея.

Всички хора ли са толкова сприхави в сутрешните часове на деня?

Поздрави:







Тема Re: Искам..нови [re: tirtirlin]  
Автор Ludo2 (бях svestna)
Публикувано14.08.18 11:22



Ям торта



Всичко, което виждате в мен, не е мое-ваше е. Мое е това, което виждам във вас! Ерих М.Ремарк

Тема Re: Искам..нови [re: Ludo2]  
Автор tirtirlin (стар клубар)
Публикувано14.08.18 13:25



Ям торта


Торта ? При положение че мога да ти подаря "Захарни заводи" Горна Оряховица, или поне да ти ги обещая.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.