Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:13 22.05.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Тя и той  
Автор blood2 ()
Публикувано13.08.18 13:13



Имаше един сериал такъв по телевизията Тя и той ли беше или обратното, комедиен.

Убий глупака с мълчание. И после какво? После ще съм грешна, а той ще е жертва. Е, то това най-тъпото. Прилагала съм го този номер на много професори и те все ми мълчаха.

Ще му говоря, за да не го убия.
С умният се говори умно. С глупавият какъвто е той, глупаво. На него това много му харесва, дори му става още по-хубаво. А сега е гадно. Той ми говори добре. С този който ми говори добре, добре ли да му говоря. Той да не ме сваля?

И така не става.
Ще трябва да го плаша и да го нагрубявам. Онзи идиот пък му става добре, защото е депресиран и си мисли, че така му помагам, като му вдъхвам увереност и самочувствие.

А, ето, най-накрая нещо хубаво. Каза ми, че е спечелил от тотото няколко милиона. Взимам го. Може да е глупав, но пък е късметлия.

Е, то не става така. Ама като е грозен, трябва да го използвам за да си намеря по-красив.

Редактирано от blood2 на 13.08.18 13:14.



Тема Re: Тя и тойнови [re: blood2]  
Автор Inifiniti (Shadowchaser)
Публикувано13.08.18 16:12



Прилагала? Не знаех че си охлюв

Може би...Едва ли...


Тема Re: Тя и тойнови [re: Inifiniti]  
Автор blood2 ()
Публикувано13.08.18 16:22



И ти ли нещо обиждаш.



Тема Re: Тя и тойнови [re: blood2]  
Автор Inifiniti (Shadowchaser)
Публикувано13.08.18 17:48



Защо? Употребяваш мъжки и женски род за себе си. Значи си охлюв



Може би...Едва ли...

Тема Re: Тя и тойнови [re: Inifiniti]  
Автор blood2 ()
Публикувано13.08.18 18:45



Ти си охлюв като не разбираш от художествена измислица, какво е разказ и книга.



Тема Re: Тя и тойнови [re: Inifiniti]  
Автор Nuke Dukem ()
Публикувано13.08.18 18:48



Не всички охлюви са хермафродити, по-специално някои сладководни охлюви не са, например Ябълковите охлюви.







Тема Re: Тя и тойнови [re: blood2]  
Автор Nuke Dukem ()
Публикувано13.08.18 18:54



Проклет ще съм, ако разбирам какво си имал предвид като си писал тази тема, Кръв. Само знам, че не си охлюв и определено не хермафродит, така че не приемай шегите на Инфинити прекалено сериозно.

Впрочем, нека ти се похваля, че исках да вдигна 70 на лежанката, обаче всъщност вдигнах 80.





Тема Re: Тя и тойнови [re: blood2]  
Автор Inifiniti (Shadowchaser)
Публикувано13.08.18 19:14



Хихи охлюв

Да не ти се зави черупката наляво? Мисли и чети какво пишеш

Може би...Едва ли...

Тема Re: Тя и тойнови [re: Nuke Dukem]  
Автор Inifiniti (Shadowchaser)
Публикувано13.08.18 19:16



The Chosen ябълки не обича. Залагам си бластера

Има мечти да го бодат с любовни стрели ама то само с мечти не става. Трябва и калциев карбонат

Може би...Едва ли...

Тема Re: Тя и тойнови [re: Nuke Dukem]  
Автор Alice is (информирана)
Публикувано13.08.18 22:08



Ти ме шашкаш с обширните си мултидисциплинарни знания!

А позволявал ли си на охлюв да пълзи по крака ти на голо?
Аз не, но си представям, че експериментът трябва да се проведе в легнало положение, защото едва ли би се катерил нагоре.



ad infinitum ...


Тема Re: Тя и тойнови [re: Alice is]  
Автор Inifiniti (Shadowchaser)
Публикувано13.08.18 22:26



Качва се без проблем. Не си ли виждала охлюви по дърветата и стените? Съотношението повърхностно напрежение на слузта която използа, към общата му площ на пълзене му позволява ако ще да пълзи и с черупката надолу.

Може би...Едва ли...


Тема Re: Тя и тойнови [re: Inifiniti]  
Автор Alice is (информирана)
Публикувано13.08.18 22:43



Той физически е способен да се качва, добре. Но по неживи предмети! Няма ли някъде в трите му мозъчни неврона атавистичен инстинкт, че се качва по живо същество и то може да се окаже хищник охлювояд? Или ако отдавна съм се епилирала, то четината ми да го боцка неприятно. Значи да не се качва!
При всяко положение мисля да проведа експеримента легнала, за да го улесня.
И като си толкова информиран, има ли някакво привличащо охлювите вещество подобно на валериана за котктите, за да си го накапя на съответни места, да ускоря процеса?



ad infinitum ...


Тема Re: Тя и тойнови [re: Alice is]  
Автор Nuke Dukem ()
Публикувано13.08.18 23:24



То би се чувствало, мисля, като вълшебният език на една красива дама като теб, прости ми откровението.



Аз имам да бъда честен с вас, че това "познание" е всъщност цитат от гугъл.



Честно казано не помня къде прочетох, че сладководните охлюви, Ябълковите охлювчета в частност – не са хермафродити.





Тема Re: Тя и тойнови [re: Alice is]  
Автор Inifiniti (Shadowchaser)
Публикувано14.08.18 05:42



Охлюва инсинкт за самосъхранение няма

Пълзи си и толкоз. Във Виетнам гледах ужасни чудовища, по 40 см, които местните печаха на шиш. Отврат За вещество, мисля че има но ще те излъжа ако ти кажа, че знам кое. Мисля, че се синтезира лабораторно или пък го правят от екстракт от охлюви

Може би...Едва ли...


Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.