Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:01 11.05.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Re: начи,нови [re: Inifiniti]  
Автор Alice is (информирана)
Публикувано14.08.18 22:23



Аз му имам доверие в интелектуалните интереси на Накойму и неизвестното за мен Йожени Бел ми прозвуча интригуващо и авторитетно, като име на нашумяла западна авторка. Сигурно несъзнателно съм направила връзка с Йожени Гранде на Балзак.
Помислих си да не би да пише почти като мен и така да изляза долна плагиатка без никаква вина.


Ще изчакам да видя нещо нейно.

ad infinitum ...


Тема Re: Даже се вдъхнових...нови [re: Alice is]  
Автор Nuke Dukem ()
Публикувано14.08.18 23:38



О, извинявай, може би прекалявам с комплиментите, това е вероятно един от многото ми недостатъци.

Аз съдя за теб само по онази дребна снимка, на която беше седнала в някакъв шезлонг, както и (най-вече) от твоят стил на писане -- типичен за изключително харесваните и дълбоко привлекателни, умело поддържани жени с високо самочувствие и фантастичен потенциал в леглото.

Но с какво пък тази твоя приятелка би била по-фотогенична от теб?

Не бих могъл да си отговоря на този въпрос, обаче ти в никакъв случай не и завиждай, защото преспокойно би могла да носиш титлата "кралица на мъжките мечти" тук, в клубовете.

А както се казва -- по-добре първи в някое село, отколкото втори в Рим.

Държа да отбележа, че това при всички положения не са комплименти от моя страна, а само констатации! Ако не ми вярваш -- попитай и останалите мъжаги от клуба какво мислят, и несъмнено ще се увериш в истинността на написаното от мен.

И понеже рече, че не харесваш косматите -- тогава по кои си падаш... Натуралните? Богатите?

Сигурен съм, че ти имаш невъобразимо по-голям опит с противоположния пол от мен и не, че си правя илюзии относно теб, а просто те провокирам да сграбчиш мъжкото внимание още по-силно.

Макар че за какво ти е, след като му се наслаждаваш в истинския живот.

Иначе моят приятел е по-мъжествен от мен, обаче никога не е бил с жена.

А кумецът пък е бил с толкова много, че изобщо даже не бих могъл да ги изброя. Две деца има. Той е най-големият мъжага в моята компания.

Ако знаеше какъв достолепен вид има -- изглежда като цар Симеон! И поведението му само утвърждава този негов съвсем реален облик.

Ама не върви да казвам "Мамка му!" след като съм го споменал.







Тема Re: начи,нови [re: Alice is]  
Автор Inifiniti (Shadowchaser)
Публикувано15.08.18 05:50



Eто ти творчество:

.

Фактът, че не са си направили труда да и изпиратстват дори една книга! мисля, че говори достатъчно. Инак, като свърши първоначална еуфория от "демокрацията" се оказа, че никой не и търси книжките а медийния балон който надуха около нея се спихна. И женицата се принуди да вземе грък, понеже явно български мераклия нямаше

Може би...Едва ли...

Тема Re: начи,нови [re: Inifiniti]  
Автор Nuke Dukem (влюбен)
Публикувано15.08.18 07:30



Почнах да чета и, честно казано... Стигнах до "жЕлтък" и почти се отчаях.



Преди това минах през "пЪрвеню".

Но ще прочета и останалта част от нейното, хм, творчество, което е публикувала в блога си. В крайна сметка не бих могъл да преценя преди да съм изчел всичката нейна... Какво беше – любовна проза.

Иначе не изглежда грозна като жена, хубава е в интервюто с нея, което гледах снощи след 2 ужасно дълги и скучни реклами за Билла и още нещо си.

Чувствам сякаш е цяло едно геройство да се изчетат умотворенията й.

Но е интересна колекцията от снимки в блога, например не знаех, че Барак Обама се е целувал с Ши Жинпинг.

Иначе добре плете думичките.





Тема Re: начи,нови [re: Nuke Dukem]  
Автор tirtirlin (стар клубар)
Публикувано15.08.18 09:40



Хе,хе, ше завиждам на жена, гейско е. Даже травестит няма а стана, чанта да носа.





Тема Re: начи,нови [re: Inifiniti]  
Автор Alice is (информирана)
Публикувано15.08.18 10:51



То това само поезия! Помислих си че има битови разказчета като моите.
Не си падам по сериозна поезия, чета кратка пародийна.

Йожени определено има налудничаво излъчване, ако това е тя



ad infinitum ...


Тема Re: Даже се вдъхнових...нови [re: Nuke Dukem]  
Автор Alice is (информирана)
Публикувано15.08.18 10:58



Много пъти съм обяснявала тук по какви си падам. Висок, спортна фигура, с коса, без брада. Богатството няма значение, стига да не е от ония здрави и прави трайно безработни, на които все нещо им пречи да почнат работа.

Казваш твоят приятел нормален мъжествен. Защо не е бил с жена на 30 и години? Какво пък на него му е попречило??



ad infinitum ...


Тема Re: начи,нови [re: Alice is]  
Автор Inifiniti (Shadowchaser)
Публикувано15.08.18 11:37



То от пиене на разни неща и пушене на други за творчески заряд се добива такъв вид. Плюс подозрителния блясък по лицето и. Навремето имаше една Пенка Кънчева май (бизнесдама - хихи) прекръстила се в щатите на Пени Кангас. Като дойде девойката (условно казано) и светна под прожекторите като тиган на месечина стана забавно. А като заговори "хамерикански" с пернишко-радомирски акцент стана страшно... Направо стигнахме до рубриката "Угасете телевизора"



Може би...Едва ли...

Тема Re: Даже се вдъхнових...нови [re: Alice is]  
Автор Inifiniti (Shadowchaser)
Публикувано15.08.18 11:47



Отпаднах по 3 параметъра. Тая вечер ще спя спокойно



Може би...Едва ли...

Тема Re: начи,нови [re: tirtirlin]  
Автор Nuke Dukem (влюбен)
Публикувано15.08.18 12:17



Ох, миналата седмица видях един такъв, беше облечен и гримиран като жена, и, носейки точно дамска чантичка, пътуваше напълно невъзмутимо в метрото, сякаш в това няма нищо нередно. Преди години видях друг, в трамвая; той пък имаше четинеста брада и дори говореше със своето, очевидно осиновено, дете до него!

Вечерта преди снощи, докато излизах да разходя моята красива немска овчарка, облечен в една от черните си памучни тениски с якичка (стоят като риза) и надпис Infinera, каквито тениски няма никой друг в цяла София, вероятно и в България, и под които моите не особено големи, но все пак напомпани от наскоро започнатото ми редовно ходене на фитнес, приятно оформени и все пак още не очевидно изпъкващи, бицепси въпреки всичко личат, ухаещ на парфюм от рози и обут в американски, подчертавам американски, сини на цвят дънки Ливайс (а не български например, има разлика в качеството), се засякох случайно с една от истински красивите съседки от блока -- фина, изящна, тренирана, с шоколадов тен и хваната с ластик на опашка, дълга до под раменете и гарвановочерна, идеално права коса, облечена в прекрасни, изгладени, ухаещи на прах за пране и дамски парфюм дрехи -- и придърпах тридесеткилограмовата си овчарка, която без проблем въртя във въздуха захапала въже, към себе си за да не стресна красивото момиче.

Тя понечи да влезе в асансьора със звънливия си смях (говореше с някой друг на първия етаж) и, виждайки мен с кучето, само възкликна одобрително с нейния изключително красив, женствен глас -- "Ауууууу" -- след което кривна към другия асансьор.

Потънах в нощта сам с Криска и, докато я чаках да се изпишка преди да направим тренировка с въжето, се почудих как тази прекрасна съседка би възкликнала след истински оргазъм с мен.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.