Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:34 26.05.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
Тема Re: Въпрос:нови [re: Nuke Dukem]  
Автор Alice is (информирана)
Публикувано07.08.18 21:18



Не унивай. Видях някъде че си само на 34. Чела съм мъжете имат приемлива спермограма до 50 и дори повече. Особено, ако живеят здравословно като теб.
Висшето в момента така и така не е на голяма почит, а някои дипломи направо са осмивани.
И за жените лицевата красота е маловажна, а ти поддържаш хубаво тяло, това повече ни прави впечатление.
В момента работиш ли и ако да, то какво?

ad infinitum ...


Тема Въпрос към въпроса:нови [re: Nuke Dukem]  
Автор Chromanin (рак пустинник)
Публикувано08.08.18 10:03



Защо толкова държиш да се ожениш?

Не е лесно, но в никакъв случай не е невъзможно.


Тема Re: Въпрос:нови [re: Alice is]  
Автор Nuke Dukem ()
Публикувано08.08.18 11:47



Не, не работя нищо освен тренировките, което е работа във физичен смисъл – работа вън.

Ще бъда откровен с теб. Аз завърших Софийската математическа гимназия penultimate в класът 2002 – by добродетел по информация от един, хм, "приятел" от Дружба, което може и да е вярно или може и да бъде не вярно – и фактите са красноречиви, диплома с GPA точно 4.42, макар че поне математиката е с 5.75, което – наред със сертификатът по английски език който е изкаран с 76 процента – е единственото малко с което се гордея. То е мого малко, но все пак е нещо.

Което е по-лошото е, че в в дипломата ми за средно образование от гимназията е записано – Физика, Математика и Английски, което е равносилно на поговорката Jack of all trades and master of none... Това отрежда на мен само място като Джак в живота.

Джак е момче.

И фамилията ми започва с "момче" на английски.

Както и да е, това което е важното, е че аз обичам нея.

Кълна се в кокалите си и в своята глава, че обичам Нея.

Разбираш ли?

Аз съм пиян в момента, защото изпих цял литър бира, но това е единственото до което стигнах в живота със 100% увереност и убеденост.

Просто обичам нея.

Не ме интересува дали това е свързано с моята смърт.

Аз просто сънувах за първи път в моя живот нея, разбираш ли? Тя е първото момиче, което съм сънувал някога относно.

Да, наистина очите ми са пълни със сълзи в момента – и какво по дяволите?

Те се стичат по моето лице като по статуя. Не позволявам себе си устата ми да се изкривява. Разбираш ли? Като тъжната театрална маска със сълзите стичащи се.

Това е.

Това е моята слабост, Алис – аз плача.

И какво по дяволите? Кажи ми – така че f*cking какво???

Аз обичам само нея и искам – не просто съм готов, а искам – да умра за нея. Или правя аз?



Какво като умра???

Питам те сериозно – какво по дяволите, че един ден ще умра???

Ако съм бил с нея – значи си е заслужавало.

И да, аз ходя при своят професионален психолог.

Пак питам – и така че f*cking какво?

Достатъчно. Нека не затрупвам теб повече с моите емоции.

Кой съм аз?

Не знам.

Моят баща имаше завършил математическа гимназия със златен медал, майка ми е завършила със сребърен – аз съм продуктът от тяхното съзнание.

Това е, който съм аз – не Джак, а само продукт от тях.

Обичам те като българка и те моля – бъди най-добрата и една от най-красивите от тях. Защото си – според каквото си показала досега.

Прости моите откровения.



Ти може би могла да се почудиш защо се заигравам с тази песен и с числото 43560 – това е просто начин да запомня, че в един акър има 66х66х10 квадратни стъпки.

И те моля, не ме питай защо ми е да помня този тривиален факт. Аз не знам.

Днес се уговорих с кумеца (моят най-добър мъж) да обобщавам статии за search engine optimization на български и да му ги пращам – Бог знае защо, но е някакъв вид работа.





Тема Re: Въпрос към въпроса:нови [re: Chromanin]  
Автор Nuke Dukem ()
Публикувано08.08.18 11:47



За това мечтая от дете – що за въпрос е това?





Тема Re: Въпрос:нови [re: Nuke Dukem]  
Автор M1l1tary M1nD (ɡoʊl&)
Публикувано08.08.18 12:31



Бих ти казал, че имаш, ако знам, че може да ме послушаш, но се съмнявам в това, както ти самият се съмняваш в себе си. Женитба звучи някак наивно. Все едно търсиш извинение въобще да не се занимаваш реално с жени.

...and that\'s all just fine as long as you got something to salute, huh?

Редактирано от M1l1tary M1nD на 08.08.18 12:41.



Тема Re: Въпрос:нови [re: M1l1tary M1nD]  
Автор Nuke Dukem ()
Публикувано08.08.18 17:06



Казвай, ще те послушам... Удавник за сламка се хваща. Успех в университета.





Тема Re: Въпрос:нови [re: Nuke Dukem]  
Автор ellynora (x)
Публикувано09.08.18 04:02



Извинявай, но как така ще се плашиш!? Какво чувство за малоценност си си вменил ? Тя щом те кани те харесва, а ти си прецакал всичко. Вземи да се реабилитираш в най-скоро време и да влезеш в час, преди тя да намери някой друг!
Имаш добър външен вид.

Аз разбирам от мъже.
Не се подценявай така!!! Тя е по-красива от мен и край! Ама какъв мъж си ти! Отивай да се пребориш за любовта си , вместо да пишеш по форуми като пенсионер!



Тема Re: Въпрос:нови [re: ellynora]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано09.08.18 06:32



Аз разбирам от мъже.

Ней добре много се разбира от квотдае. Много разбирам от селскостопанска техника и така си останах без трактор.





Тема Айнови [re: ellynora]  
Автор Inifiniti (Shadowchaser)
Публикувано09.08.18 08:56



Направо:



Може би...Едва ли...

Тема Re: Въпрос:нови [re: h1685614@trbvm.com]  
Автор Inifiniti (Shadowchaser)
Публикувано09.08.18 08:58



Познато познато. Аз така заразбирах от панти на фурна и после един час гоних болтчета, пружинки, шплентове и всякаква гнус из кухнята. Долу всичкознаенето!

Може би...Едва ли...



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.