Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:39 06.06.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
Тема Тцъ!нови [re: Inifiniti]  
Автор Phillip (Тхуфцич)
Публикувано11.08.18 21:38



Приетите студенти ги изволняваха в началото на октомври, теоретично на 1-ви. Аз напр. съм се изволнил на 5-ти. Останалите имаха задръжка месеци и нещо, но студентите с арести си ги изволниха на 5-ти + арестите. Пак по-рано от задържаните, защото повечето арести бяха между 5 и 10 дАна. И това шапкарите го правеха с особено голям кеф, студенти некакви.



А пък един мой съвойник кандидатстваше последната година. Така се полагаха некакви допълнителни дни отпуск. Преди това имахме едно безсмислено занятие у жегата, от типа "Падни, стани и бегом до хоризонта в пълно бойно снаряжение!".
За протокола, не бяхме кашици, но мисля всички войнски специалности имаха такива кашишки чанчове. Та на това занятие после му се караха, че "се бил развърнал погрешно" и батареийният му крещи: "Ти си мноо тъп, ве! В какъв ВУЗ си тръгнАл да кандидатстваш!?"
А оная гадина му отговаря: "Тъй верно! Кандидатствам във висше военно училище!"


Влезе май нещо минно-геоложкия или лесно-техническия, не помня.

~~~
«10 пота слизат от мен на ден,вие ще ми купонясвате!»

клубар oberleutnantRzevski

Тема Re: Тцъ!нови [re: Phillip]  
Автор Inifiniti (Shadowchaser)
Публикувано11.08.18 22:39



Явно си е зависело от поделението. Мен ма изволниха от Белене където ме бяха пратили на курорт за добро поведение

Точно на 30 септември. Спомням си го понеже на 28 идва Добри Джуров да ни гледа кви сме убавци

Що се отнася до любовта на шапкарите към студентите тя беше пословична. Но точно нея година някаква майка се беше оплакала директно на дядо Добри от подобни шапкарски изцепки, комитета на офицерските жени я беше подкрепил и резултата беше, че на 30 в 8 сутринта ми връчиха книжката и докимента и с радост се отърваха от мен и аз от тях.

Може би...Едва ли...

Тема Белене?нови [re: Inifiniti]  
Автор Phillip (Тхуфцич)
Публикувано11.08.18 23:38



Ти ми се видиш добро момче. За какво са те пратили в Белене?



~~~
«10 пота слизат от мен на ден,вие ще ми купонясвате!»

клубар oberleutnantRzevski

Тема Re: Въпрос:нови [re: Nuke Dukem]  
Автор M1l1tary M1nD (ɡoʊl&)
Публикувано12.08.18 07:44



Аз си падам по тази мацка, от вчера.





...and that\'s all just fine as long as you got something to salute, huh?

Тема Re: Белене?нови [re: Phillip]  
Автор Inifiniti (Shadowchaser)
Публикувано12.08.18 13:35



Нея година се основаваше 4та хидротехническа армия. Резултат от пиянска сбирка на Тошо и Чаушеску. Щеше да се строи мост при Свищов-Зимницеа. Беше нужна работна ръка и поделенията с радост се освобождаваха от разни елементи дето тровеха здравето на шапкарите

Естествено нищо не стана, мамалигарите се отметнаха после и остана път към нищото. Оттогава не съм стъпвал в Свищов и не ме влече

Може би...Едва ли...

Тема Re: Въпрос:нови [re: Nuke Dukem]  
Автор blood2 ()
Публикувано12.08.18 16:05



Има много сайтове за запознанства. Защо ни занимаваш с тази?



Тема Това за пръв път го чувам.нови [re: Inifiniti]  
Автор Phillip (Тхуфцич)
Публикувано12.08.18 18:40



Това за пръв път го чувам, "4та хидротехническа армия".

Както и да е. По наше време сред нас битуваше поверието, че големият чанч е предимно южно от Стара планина, а по поделенията на север било скатавка, с малки изключения. Примерно имаше един култов свързочен полк в Ловеч, който се водеше към МВР, не към МНО и разправят бил почти кат' пансион за благородни девици.



~~~
«10 пота слизат от мен на ден,вие ще ми купонясвате!»

клубар oberleutnantRzevski

Тема Re: Това за пръв път го чувам.нови [re: Phillip]  
Автор Inifiniti (Shadowchaser)
Публикувано12.08.18 19:02



След осирациятя с моста, много бързо бе покрито всичко Оттогава минаха 30 и кусур години и за това си спомнят само непосредствените участници. А леж имаше където може. Чанча беше основно в кашимерията и триъгълника на смъртта. Когато станах командир на МАРС си гледах кефа :)

Може би...Едва ли...


Тема Re: Въпрос:нови [re: M1l1tary M1nD]  
Автор Nuke Dukem ()
Публикувано12.08.18 22:13



Съвет от мен – не се влюбвай в нея.





Редактирано от Nuke Dukem на 12.08.18 22:31.



Тема Re: Въпрос:нови [re: blood2]  
Автор Nuke Dukem ()
Публикувано12.08.18 22:17



Имал ли си някога приятелка от сайт за запознанства?



Ако се чувстваш лично занимавам с "тази", тогава би могъл да не отговаряш в тази тема, не мислиш ли? Аз лично не се занимавам с нея – както вече бях написал, съм оценил моите шансове да бъда някога с нея на 0%.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.