Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:02 27.05.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема Спомени от дира  
Автор blood2 ()
Публикувано04.08.18 19:42



Спомням си как някога Файла искаше да ми е приятел и да ходим да разглеждаме с телескоп НЛО, спомням си и за това как имаше няколко обратни дето искаха да се видим, последният е онзи дето го баннаха, и обиждаше Zir Z. Имаше и една дето искаше да къпе хората. И омбреото дето ме прати да ми скенират мозъка, вместо да ме запознае с една от приятелките си, нищо че са стари. Нали е таковал над 1500 жени.
Спомени все за побъркани и откачени хора искащи шантави неща. То има и лесбийки, чак сега разбрах, че имало и такива жени от дира.
Иначе при мен положението е зле. Погрознявам и естествено мъничко и полудявам, то не е лудост ама като няма с кой си говоря сам. Поне това ми е интересно понякога.



Тема Re: Спомени от диранови [re: blood2]  
Автор Alice in (информирана)
Публикувано04.08.18 20:23



Коя е била тая аматьорка, която къпела?? Бясна съм! Тук къпя само аз!!!



ad infinitum ...


Тема Re: Спомени от диранови [re: Alice in]  
Автор blood2 ()
Публикувано04.08.18 20:39



Е като знаеш, защо трябва да споменавам коя е.



Тема Re: Спомени от диранови [re: Alice in]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано04.08.18 21:39



за теб поне спомени има
кофти, ама има
а за мен и толкова няма


1 път написа, че съм първата, с която се е запознал виртуално
ама тогава колко забавен беше... завиждай ми, че го помня като голям веселяк



Тема Re: Спомени от диранови [re: holi_day]  
Автор blood2 ()
Публикувано04.08.18 21:42



Бъркаш ме с някой друг, теб не те помня.



Тема Re: Спомени от диранови [re: blood2]  
Автор ShokoLada (dance me...)
Публикувано04.08.18 22:42



Абе що не е тук Зир та ще видиш ти обратен...

ама имаш прекалено много бодигардове в женски род...и си недосегаем... Знаеш ли как бих те изхвърлила от клуба..с кеф!
И да..остаряваш и затъпяваш ии няма жени..иии ще си висиш в дирските клубове да трупаш спомени от майки-закрилнички!
Съдба!..: )))
Гаден манипулатор!



Тема Re: Спомени от диранови [re: ShokoLada]  
Автор blood2 ()
Публикувано04.08.18 22:52



Какво имам, че не разбрах? Нямам, това са твои извратени фантазии за женски бодигарди и майки закрилнички.
А това е просто форум с разни теми, за да е по-интересно, а не скучно.

Аз нямам и друго, способността да общувам с другите хора, защото ми беше отнета.

Редактирано от blood2 на 04.08.18 22:53.



Тема Re: Спомени от диранови [re: blood2]  
Автор ShokoLada (dance me...)
Публикувано04.08.18 23:15



Нали се сещаш...че мен няма как да ме трогнеш..ама грам. Повече от 10 години правиш хората на маймуни, а те наистина искаха да ти помогнат..не знам що за човек си..честно!
Как за 10 години не мръдна грам от ролята си...как?! С колко протегнати ръце се подигра..
Изчезвам от темата ти..щото ми идва повече..а и това..че обиди човек на обратен, който знаеш, че не може да пише тук..си е леко казано гадно..ама ти си знаеш..



Тема Re: Спомени от диранови [re: blood2]  
Автор Nuke Dukem ()
Публикувано05.08.18 02:19



спомням си и за това как имаше няколко обратни дето искаха да се видим, последният е онзи дето го баннаха, и обиждаше Zir Z

Ха-ха-ха...



Поздрави и за теб, Кръв:









Тема Re: Спомени от диранови [re: Nuke Dukem]  
Автор blood2 ()
Публикувано05.08.18 10:30



Имам тъпото мнение, че някой който постоянно обижда, че другите не са мъже, той също не е мъж.



Тема Re: Спомени от диранови [re: ShokoLada]  
Автор blood2 ()
Публикувано05.08.18 10:33



Някога си мислех, че най-гадно е ако обидиш някой и му е гадно. Но разбрах, че най-гадното е да си робот, за който някой друг например, го няма и не иска да общува с него.

Е, затова се получава, че има и аутисти или такива дето се правят на такива, защото другите се правят на роботи, и да, няма и грам да ви трогна или каквото и чувство да изпитате, защото за аутиста сте като роботи.



Тема Re: Спомени от диранови [re: blood2]  
Автор ShokoLada (dance me...)
Публикувано05.08.18 10:51



Най-гадно е да се заиграваш с човешкото състрадание. Зарежи това аутисти, роботи..един човек не може да влезе в категория..прекалено е тясно там.
Въобще хората заиграващи се с човешките емоции и чувства плащат много солена цена..много..защото накрая капана щраква, ама те са вътре.
Даже не ми се говори как си пропиляват живота в самотни игрички..на величие!..ама какво пък, техен си е!



Тема Re: Спомени от диранови [re: Nuke Dukem]  
Автор ShokoLada (dance me...)
Публикувано05.08.18 10:55



Кефиш ли се?...Що ли не се учудвам..колко е готино някой друг да елиминира неудобните, а? За теб остава кефа...
Еййй дребни душички стее..факт!



Тема Re: Спомени от диранови [re: ShokoLada]  
Автор blood2 ()
Публикувано05.08.18 10:59



Каква елиминация на неудобните? Онзи там си живее живота, сигурно има над 10 гаджета, работи, има много приятели. И въобще не му е зор за идиоти някакви в клубовете на дира.



Тема Re: Спомени от диранови [re: ShokoLada]  
Автор blood2 ()
Публикувано05.08.18 10:59



Може. И роботите са много умни и все интриги създават, само и само за да не почувстват как ти се чувстваш, да не се трогнат и да не искат да общуват с теб по човешки.

По-добре да си играеш с човешките емоции и чувства, отколкото да не изпитваш такива към някой или другите да не изпитват такива към теб. Нали това е социума, една игра на човешки емоции и чувства между хората.

Крайният вариант на отхвърляне е когато хората те приемат не за човек, а за робот и те се държат като робот и въобще не се съобразяват с теб и мислят, че си ненужен, защото нямаш таланти по рождение като тях. Е, вече и за аутист не те възприемат. И за луд, защото и те имат приятелки. Възприемат те като за робот, защото те се отнасят с теб като с робот, само и само да не разберат ти как се чувстваш и как ти е гадно, защото те не искат да общуват с теб, защото са прекалено лакоми и с прекалено изисквания.

Редактирано от blood2 на 05.08.18 11:00.



Тема Re: Спомени от диранови [re: blood2]  
Автор ShokoLada (dance me...)
Публикувано05.08.18 11:11



Нали това е социума, една игра на човешки емоции и чувства между хората.
Дали?
Като чуя думите игра и играч и настръхвам...в една игра винаги има победители и победени, винаги има радост за единия и болка и тъга за другия. Ми не, не е това социума..за мен е, хората да споделят, да имат общи цели, да имат поглед в една посока..а не да се правят на играчи..манипулатори..щото пак ти казвам..ще се намери някой по-добър от тях..и ще им разкаже играта..Всичко на този свят се връща...всичко!



Тема Re: Спомени от диранови [re: blood2]  
Автор ShokoLada (dance me...)
Публикувано05.08.18 11:12



Ооо не го мисли...: )))
а и аз си имам мой форум..така че драма няма, но въпроса беше друг..



Тема Re: Спомени от диранови [re: ShokoLada]  
Автор blood2 ()
Публикувано05.08.18 11:17



В една компютърна игра има победители и победени. В една детска игра има само спектакъл и игра и емоции и чувства. Нещо много сте се отдалечили от човешката си същност.

Вие дори не знаете, че на 3-4 годишна възраст идват демоните на изкушението. Не знаете много неща за хората. Не знаете какви са хората.

Манипулаторите манипулират защото не искат да са хора. Искат да на нещо повече и друг вид божествени създания. На хората, на милиардерите или на умните все няма да им стигне и няма да им стигне, защото не искат да са хора, а други.

Ако манипулираш за да си човек и другите да се отнасят по човешки с теб, това е нормално.

Е, вие ме победихте, отдавна. Вие от клубовете. Надявам се да си доволна. И ти ме победи.



Тема Re: Спомени от диранови [re: ShokoLada]  
Автор blood2 ()
Публикувано05.08.18 11:20



Е, схвана кой кой е, и как ни манипулират. Имай сигурно и ти си някой модератор.



Тема Re: Спомени от диранови [re: blood2]  
Автор ShokoLada (dance me...)
Публикувано05.08.18 11:30



Ми не..аз не съм си играла за да съм победител. Това е в твоята глава. Виртуалната реалност на игрите е друга..човешката е друга.
А за да бъдеш харесван или ценен не е нужна манипулация, тя е за тези които не вярват в себе си, за слабите, които използват словото като начин..и то кофти начин.
Но да, хората се отдалечиха от човещината..факт! Просто много играчи се навъдиха, а Вселената не ги обича..и прави най-жестокото с тях..отдалечава ги от хората..и от човешкото. Самота Блъди..самотата ще ги унищожи..ама много болезнено.
Аз съм си земно сега..и ми е екстра..: )))



Тема Re: Спомени от диранови [re: blood2]  
Автор ShokoLada (dance me...)
Публикувано05.08.18 11:36



Администратор съм...: )))
Аз съм за анархия..и ред в хаоса..
Хубав ден..че се заплеснах а навън е слънчице..и топличко..: )))



Тема Re: Спомени от диранови [re: ShokoLada]  
Автор blood2 ()
Публикувано05.08.18 11:37



Естествено, че манипулацията е за слабите, защото онези силните имат хубави гени по рождение и таланти.

Няма да бъда харесван или ценен. Заради много неща. Заради гените по рождение и липсата на таланти. Заради това, че хората не харесват различните от тях хора. Заради това, че хората са лакоми и никога не искат да имат приятели, ако нямат лична изгода от тях.

Не самотата. Роботите, защото някои си повярваха, че искат да са повече от хора, въпреки че не са готови и вече не искат да общуват с хора, а с някои други.

Играчи, това е добре. Ама защо искат все да побеждават и да са като роботи. Да не им харесва и другите да побеждават и да им го сложат. Знаеш ли, че не искат например българките, някой олигофрен да им го сложи.



Тема Re: Спомени от диранови [re: ShokoLada]  
Автор blood2 ()
Публикувано05.08.18 11:39



Значи и ти си достатъчно виртуална, а искаш да си реална и реално да си играеш с хората. Е, и на теб ти го сложиха, и затова си все в дира и си недоволна.



Тема Re: Спомени от диранови [re: blood2]  
Автор ShokoLada (dance me...)
Публикувано05.08.18 11:41



защото някои си повярваха, че искат да са повече от хора, въпреки че не са готови и вече не искат да общуват с хора, а с някои други.
Техен проблем!..Аз си общувам с всички и ми е интересно...просто трябва да се приеме човекът такъв какъвто е..т.е. всякакъв..
Блъди ненужното философстване води до активно затъпяване..пак факт!





Тема Re: Спомени от диранови [re: ShokoLada]  
Автор blood2 ()
Публикувано05.08.18 11:45



Ако те приемат такъв какъвто си, приемай и другите такива каквито са. Иначе как да приемеш, че и на идиот да се правиш, пак не те приемат. Защото нямаш нужните таланти.



Тема Re: Спомени от диранови [re: blood2]  
Автор Nuke Dukem ()
Публикувано05.08.18 11:47



Той е мъж... Но не разбира неговия акъл и умствените способности толкова колкото ние правим – което е много.



Вземи грижа.









Тема Re: Спомени от диранови [re: Nuke Dukem]  
Автор blood2 ()
Публикувано05.08.18 11:49



Ако възприемаш повечето мъже около теб, не за мъже а за педали, защото не са достатъчно мъжествени, това е защото и ти не се възприемаш по някакъв начин като мъж.

Все искаш и искаш. Тук е проблема пак че някои хора искат да не са хора.

Редактирано от blood2 на 05.08.18 11:50.



Тема Re: Спомени от диранови [re: Nuke Dukem]  
Автор blood2 ()
Публикувано05.08.18 11:51



КАКЪВ ПОИСКА ДА Е МИСТЪР ОЛИМПИЯ 6 ПЪТИ, КАКЪВ ПОИСКА ДА Е МИСТЪР ОЛИМПИЯ 6 пъти.

ПОИСКА ДА Е РОБОТ И ТЕРМИНАТОР.




Тема Re: Спомени от диранови [re: ShokoLada]  
Автор Nuke Dukem ()
Публикувано05.08.18 11:57



В отговор на:

Кефиш ли се?




Е, нееееее – знаеш ли колко ми е приятно да ме правят на идиот!









Тема Re: Спомени от диранови [re: Nuke Dukem]  
Автор blood2 ()
Публикувано05.08.18 12:16



Ей, ти като имаш ник египетски пирамиди, вярваш ли, че котетата могат да казват на Фараона някои неща, от други реалности или пък интересни. Да те науча и аз на това какви са Фараоните. Не съм го чел отникъде. Ами едно демонче ми го каза.

Редактирано от blood2 на 05.08.18 12:17.



Тема Re: Спомени от диранови [re: Nuke Dukem]  
Автор blood2 ()
Публикувано05.08.18 12:27



Египтяните и Маите с техните пирамиди така си го начукаха, с извънземните, че и разбраха за други Вселени, а това не трябва да ги интересува. Затова и тези цивилизации бяха заличени.

Но те пък го направиха заради една индийска секта, която няма да казвам каква е и за какво е. Защото осъзнаха, че не е това което е.


Въобще да не те интересуват нито египтяните нито други такива. Ами да сме хора.



Тема Re: Спомени от диранови [re: blood2]  
Автор Nuke Dukem ()
Публикувано05.08.18 23:19



Глупости, египтяните са били най-великият народ от древната античност.





Тема Re: Спомени от диранови [re: blood2]  
Автор Nuke Dukem ()
Публикувано05.08.18 23:31



Никът ми е игра на думи с една компютъра игра. Не, не вярвам, че котките са могли да говорят с древноегипетските фараони, но, като имал котка за 14 години, мога да те уверя, че те умеят да общуват на някакъв си там котешки език с хората – умилкват се, спят върху теб и често търсят твоето внимание. Имаме доста котки пред блока, но като улични те са по-плашливи и предпазливи.





Тема Re: Спомени от диранови [re: blood2]  
Автор Nuke Dukem ()
Публикувано06.08.18 09:06



Проблемът е, че много хора не са достатъчно грамотни за да се получи интересен и книжовен диалог в клубовете.

Моят личен проблем е, че започвам деня с кафе и цигара, а не само с кафе, яйца и бобец.





Тема Re: Спомени от диранови [re: blood2]  
Автор Nuke Dukem ()
Публикувано06.08.18 09:16



Не и Шварценегер, защото той е седемкратен носител на тази титла – мистър Олимпия.





Тема Re: Спомени от диранови [re: Nuke Dukem]  
Автор blood2 ()
Публикувано06.08.18 10:17



А това знаеш, а защо никой не каза, защо иска да играе робот.

Редактирано от blood2 на 06.08.18 10:41.



Тема Re: Спомени от диранови [re: Nuke Dukem]  
Автор blood2 ()
Публикувано06.08.18 10:40



Котките не са само при фараоните. Има ги и при мохамеданите, има ги и при християните. Например, котките гонят вампири.

Знаем, че имат бълхи, които карат жените да искат повече секс. Те променят също туптенето на сърцето и кръвта.
Така както други вещества правят същото.

Редактирано от blood2 на 06.08.18 10:44.



Тема Re: Спомени от диранови [re: Nuke Dukem]  
Автор blood2 ()
Публикувано06.08.18 10:42



Има го и това, че са били велики.



Тема Re: Спомени от диранови [re: blood2]  
Автор Alice in (информирана)
Публикувано06.08.18 10:51



'котките имат бълхи, които карат жените да искат повече секс.'

Изумена съм! Такъв важен факт да не съм знаела! Полезни са клубовете, като Енимъл планет...



ad infinitum ...


Тема Re: Спомени от диранови [re: Alice in]  
Автор blood2 ()
Публикувано06.08.18 11:01



Бълхи е по-хубава дума от паразити.



Тема Re: Спомени от диранови [re: blood2]  
Автор Nuke Dukem ()
Публикувано06.08.18 11:13



В отговор на:

Знаем, че имат бълхи




Поредната глупост – моята котка приживе никога нямаше бълхи, Кръв.





Тема Re: Спомени от диранови [re: blood2]  
Автор Nuke Dukem ()
Публикувано06.08.18 11:15



Има го, а има и това, че освен велики, са били най-великите от древната античност.





Тема Re: Спомени от диранови [re: blood2]  
Автор Nuke Dukem ()
Публикувано06.08.18 11:16



Не просто го знам, а е написано. Той е "машина", какъв друг да играе?





Тема Re: Спомени от диранови [re: Nuke Dukem]  
Автор blood2 ()
Публикувано06.08.18 11:18



Не е машина, човек е. Един човек който се е самозабравил и иска да е повече от човек, иска да е дори робот.



Тема Re: Спомени от диранови [re: Nuke Dukem]  
Автор blood2 ()
Публикувано06.08.18 11:19



Тъпи ли сте. Нали това преносно го казах бълхи.



Тема Re: Спомени от диранови [re: blood2]  
Автор Nuke Dukem ()
Публикувано06.08.18 11:30



Нямам повече време за губене с теб, отивам на фитнес.



Ето ти храна за размисъл – във филма е машина.





Тема Re: Спомени от диранови [re: blood2]  
Автор Nuke Dukem ()
Публикувано06.08.18 11:32



Тъп си, да. Чао.





Тема Re: Спомени от диранови [re: Nuke Dukem]  
Автор blood2 ()
Публикувано06.08.18 11:47



Сценаристите му го сложиха и на Шварценегер. Защото какъв пример ще дава на бъдещите поколения, като ни обяснява, че един робот може да е добър, а хората са лоши.



Тема Re: Спомени от диранови [re: blood2]  
Автор Nuke Dukem ()
Публикувано06.08.18 12:24



Зациклил си, приятел, буксуваш и това е скучно.





Тема Re: Спомени от диранови [re: Nuke Dukem]  
Автор blood2 ()
Публикувано06.08.18 12:55



Жените вече харесват не само котки, ами и gsm и всякакви глупости повече отколкото хората.



Тема Re: Спомени от диранови [re: blood2]  
Автор Nuke Dukem ()
Публикувано06.08.18 13:38



Харесват лукс и твърда п*тка.







Тема Re: Спомени от диранови [re: blood2]  
Автор ShokoLada (dance me...)
Публикувано07.08.18 15:38



Аз съм вещица бе..забрави ли?!...


Айде в казана, Алис ще те къпе...



Тема Re: Спомени от диранови [re: Nuke Dukem]  
Автор ShokoLada (dance me...)
Публикувано07.08.18 15:41



Ми друг не може...само ти можеш да се направиш на идиот...и успяваш да ти кажа..
Ама явно това ти харесва..



Тема Re: Спомени от диранови [re: ShokoLada]  
Автор blood2 ()
Публикувано07.08.18 15:43



И аз мога.



Тема Re: Спомени от диранови [re: blood2]  
Автор ShokoLada (dance me...)
Публикувано07.08.18 15:45



А така..а не ти ли пречат лошите гени и липсата на таланти по рождение?...





Тема Re: Спомени от диранови [re: ShokoLada]  
Автор blood2 ()
Публикувано07.08.18 15:47



Не. Мога да съм глупав и идиот. И грозен и хората да не ме харесват.



Тема Re: Спомени от диранови [re: blood2]  
Автор tirtirlin (стар клубар)
Публикувано07.08.18 15:58



Не. Мога да съм глупав и идиот. И грозен и хората да не ме харесват.



Значи, ти делегираш на хората правото да имат мнение относно теб ! Е как така! Дръж ги безправни илоти, периферна плебс. Така ти им подаряваш твоят суверенитет психически устои. Отделно си мислил за тях и си ги окичил с лампази и статут на нещо съществено, което вече, ти от там, от техните очи оглеждаш себе си.

Важно е хората да не те харесват, кой са питали изобщо да поглеждат насам, да разсъждават.

Че човек, който погледне черешата на Бай Йордан,- абе ей ! той я поглежда с обиращ поглед. Твай се едно адмирала да огледа цици в ферибота, че той с облизващият поглед.





Тема Re: Спомени от диранови [re: ShokoLada]  
Автор Nuke Dukem ()
Публикувано07.08.18 16:07



Да де, ама аз не съм казвал на Безсънна, че е отворена.

Яд те е, че сега няма кой да ти предлага чадърчета на плажа ли?

Може ли да се сдобрим все пак?





Тема Re: Спомени от диранови [re: Nuke Dukem]  
Автор blood2 ()
Публикувано07.08.18 16:21



Сдобрявай се с тях. Аз пък ги не искам.



Тема Re: Спомени от диранови [re: blood2]  
Автор Nuke Dukem ()
Публикувано07.08.18 16:57



Зиги сам носи отговорността за своя бан, не аз, но изглежда сякаш Шоко иска да я прехвърли върху мен. Аз нямам какво да кажа повече, каквото имах да му напиша, написах лично към него. Сега, дали се радвам или не, си е моя лична работа. Честно казано не бих имал нищо против да се включи пак, но само ако започне да пише и за себе си, и без да мутрее, понеже е излишно, и в случай, че спре да се разпорежда с мъжествеността на другите, в частност моята.





Тема Re: Спомени от диранови [re: Nuke Dukem]  
Автор blood2 ()
Публикувано07.08.18 17:18



И аз така за Зиг. Ама си мислех, че ни се подиграва.



Тема Re: Спомени от диранови [re: blood2]  
Автор ShokoLada (dance me...)
Публикувано07.08.18 18:35



Можеш или си?



Тема Re: Спомени от диранови [re: tirtirlin]  
Автор ShokoLada (dance me...)
Публикувано07.08.18 18:36




да да...важното е сам да се разбираш...: ))
Вчера един комар ме пита за теб..търси си кръводарител..



Тема Re: Спомени от диранови [re: Nuke Dukem]  
Автор ShokoLada (dance me...)
Публикувано07.08.18 18:40



Що..недосегаеми ли има......
Ооо има, има кой..и не виртуални, а реални чадърчета...истински
А в какво се състои това " да се сдобрим"?



Тема Re: Спомени от диранови [re: Nuke Dukem]  
Автор ShokoLada (dance me...)
Публикувано07.08.18 18:44



Така ли? Интересно твърдение..Наскачахте му, и сега отбой..ми добре..хайде, върнете го в клуба..аз го искам тук!
Можете ли!?



Тема Re: Спомени от диранови [re: ShokoLada]  
Автор blood2 ()
Публикувано07.08.18 20:14



Не мога много неща. Сигурно си доволна от това.



Тема Re: Спомени от диранови [re: ShokoLada]  
Автор Nuke Dukem ()
Публикувано07.08.18 23:59



В отговор на:

Аз съм за анархия..и ред в хаоса..




Това са две взаимноизключващи се понятия.

И какъв е адресът на твоят форум? Mоля, сподели.





Тема Re: Спомени от диранови [re: ShokoLada]  
Автор Nuke Dukem ()
Публикувано08.08.18 00:11



Аз нямам проблем с него и не съм му скачал изобщо. Това е хипотезата която той се опитваше да докаже – че някой бил скачал върху него.

Всъщност, той просто се прояви като грубиян и това е както загуби никът си.







Тема Re: Спомени от диранови [re: ShokoLada]  
Автор Nuke Dukem ()
Публикувано08.08.18 00:12



Със Зиги ли?



Нали разбираш колко високо стоят реалните чадърчета в моите очи?





Тема Re: Спомени от диранови [re: blood2]  
Автор ShokoLada (dance me...)
Публикувано08.08.18 14:53



Никой не може всичко..



Тема Re: Спомени от диранови [re: Nuke Dukem]  
Автор ShokoLada (dance me...)
Публикувано08.08.18 14:55



Това са две взаимноизключващи се понятия.
Нямам вина, че не можеш да направиш връзка между двете, а я има и е доста яка.



Тема Re: Спомени от диранови [re: Nuke Dukem]  
Автор ShokoLada (dance me...)
Публикувано08.08.18 15:03



Ми на мен ми е странно защо въобще моите реални чадърчета са в твоите очи...зарежи височината.
Като гледам май доста скучаете..и интриги, драми, намеци..
абе защо аз не мога да си го позволя това..ще хвана да стана един мъж накрая..баси то било лесно..не работи, мрънка, прави се на жертва, от скука се чуди какво да измисли..вижда само себе си..кеф!
Младежи, за вас живота няма ли смисъл, та го пропилявате в тъпотии..



Тема Re: Спомени от диранови [re: ShokoLada]  
Автор Nuke Dukem ()
Публикувано08.08.18 16:33



Създвайки ред в хаоса ти допринасяш за премахването на досадната анархия, факт.

И каква е тази връзка между двете понятия под въпрос?





Тема Re: Спомени от диранови [re: ShokoLada]  
Автор Nuke Dukem ()
Публикувано08.08.18 16:53



Младежи, за вас живота няма ли смисъл, та го пропилявате в тъпотии..

Я, могла си значи да бъдеш поне малко учтива към мен, Шоколадке, могла си значи.





Тема Re: Спомени от диранови [re: Nuke Dukem]  
Автор ShokoLada (dance me...)
Публикувано09.08.18 12:11



Ми не, Анархията е най-подредения строй, защото се гради на самоотговорност и самодисциплина. Ти и сега можеш да правиш каквото си искаш, и дали само страха от наказателна отговорност те спира...или спирачката ти е вътрешния морален кодекс.
Анархията не е свободия, а строг подреден ред на всеки човек, да знаеш, че можеш, но да не искаш..



Тема Re: Спомени от диранови [re: ShokoLada]  
Автор ad miral (андорския флот)
Публикувано09.08.18 12:17



Анархията е най-подредения строй, защото се гради на самоотговорност и самодисциплина. Ти и сега можеш да правиш каквото си искаш, и дали само страха от наказателна отговорност те спира...или спирачката ти е вътрешния морален кодекс.

Стабилността на една система не може да се гради единствено на самоконтрол, защото ако самоконтролът на един от елементите се повреди, няма кой да ограничи пораженията извън елемента и могат да се увредят другите "здрави" елементи на системата.

_
Спорно е, дали Бил Гейтс е най-известната личност, но най-често споменаваната е майка му.


Тема Re: Спомени от диранови [re: Nuke Dukem]  
Автор ShokoLada (dance me...)
Публикувано09.08.18 12:28



ее стига де, не съм някакъв звяр..: ))
Стягайте се и искам само позитивни и усмихнати постинги... със споделяне на успехи, на постижения...



Тема Re: Спомени от диранови [re: ad miral]  
Автор ShokoLada (dance me...)
Публикувано09.08.18 12:31



Е точно! Анархията е смърт за системата...
а "здравите" елементи в системата са с най много вируси..





Тема Re: Спомени от диранови [re: ShokoLada]  
Автор Nuke Dukem ()
Публикувано09.08.18 17:15



Стягайте се и искам само позитивни и усмихнати постинги... със споделяне на успехи, на постижения...

Добре, започни от себе си тогава – какъв успех ще се похвалиш с?

Аз лично, освен със средното от математическата и сертификата по английски, нямам други успехи с които бих могъл да се похваля.

Чудя се дали биха ме наели в някакъв телефонен център.





Тема Re: Спомени от диранови [re: ShokoLada]  
Автор Nuke Dukem ()
Публикувано09.08.18 17:34



Анархия беше през 90-те – ако това ви харесва...





Тема Re: Спомени от диранови [re: Nuke Dukem]  
Автор ShokoLada (dance me...)
Публикувано10.08.18 07:50



Никога не е било анархия. А и скоро едва ли ще бъде..ако въобще я бъде.



Тема Re: Спомени от диранови [re: ShokoLada]  
Автор Nuke Dukem ()
Публикувано10.08.18 15:04



Да, да, изобщо не беше анархия през 90-те, напълно съм съгласен с теб, изцяло... И накрая един мармот увива шоколада в станиол.







Тема Re: Спомени от диранови [re: Nuke Dukem]  
Автор ShokoLada (dance me...)
Публикувано10.08.18 21:12



Миии няма как да разговарям с програма "Хоризонт" на Българското радио..за това и не исках въобще за продължим този разговор..



Тема Re: Спомени от диранови [re: blood2]  
Автор shurdilovich (shurda)
Публикувано11.08.18 18:00



Мое на тебе да ти е зле, аз пък не се оплаквам от лоши спомени от дира







Тема Re: Спомени от диранови [re: ShokoLada]  
Автор Nuke Dukem ()
Публикувано11.08.18 18:15



Достатъчно е да споменем опашките за кисело мляко и бензин, и стрелбите по улиците, както и икономиката в колапс и бунтът на народа срещу "властта" и неговото ограбване.

Ако за теб това не е анархия – какво е?



Редактирано от Nuke Dukem на 11.08.18 18:29.



Тема Re: Спомени от диранови [re: Nuke Dukem]  
Автор ShokoLada (dance me...)
Публикувано12.08.18 00:15



Свободия...
Власт си имаше нали...
анархията е безвластие..
на теб трябва ли ти някой да ти диша във врата за да ти казва какво може или не можеш да правиш?



Тема Re: Спомени от диранови [re: ShokoLada]  
Автор blood2 ()
Публикувано12.08.18 12:30



Каква власт?





Тема Re: Спомени от диранови [re: ShokoLada]  
Автор Nuke Dukem ()
Публикувано12.08.18 13:43



Не знам. Загубил съм всякаква надежда, че може да ми се случи нещо хубаво в този мой живот. Както и да е.





Тема Очакване и реалностнови [re: Nuke Dukem]  
Автор Inifiniti (Shadowchaser)
Публикувано12.08.18 14:13





Може би...Едва ли...

Тема Re: Очакване и реалностнови [re: Inifiniti]  
Автор Nuke Dukem ()
Публикувано12.08.18 14:43









Тема Re: Спомени от диранови [re: Nuke Dukem]  
Автор blood2 ()
Публикувано12.08.18 15:59



Ти не искаш нещо хубаво, искаш да е голямо.



Тема Re: Спомени от диранови [re: shurdilovich]  
Автор blood2 ()
Публикувано13.08.18 12:19



Е на мен пък добро не ми се случи.



Тема Re: Спомени от диранови [re: blood2]  
Автор Zir Z (непознат)
Публикувано23.08.18 12:42



Кръв обратни казваш






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.