Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:06 23.05.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема Re: Спомени от диранови [re: ShokoLada]  
Автор blood2 ()
Публикувано05.08.18 10:33



Някога си мислех, че най-гадно е ако обидиш някой и му е гадно. Но разбрах, че най-гадното е да си робот, за който някой друг например, го няма и не иска да общува с него.

Е, затова се получава, че има и аутисти или такива дето се правят на такива, защото другите се правят на роботи, и да, няма и грам да ви трогна или каквото и чувство да изпитате, защото за аутиста сте като роботи.



Тема Re: Спомени от диранови [re: blood2]  
Автор ShokoLada (dance me...)
Публикувано05.08.18 10:51



Най-гадно е да се заиграваш с човешкото състрадание. Зарежи това аутисти, роботи..един човек не може да влезе в категория..прекалено е тясно там.
Въобще хората заиграващи се с човешките емоции и чувства плащат много солена цена..много..защото накрая капана щраква, ама те са вътре.
Даже не ми се говори как си пропиляват живота в самотни игрички..на величие!..ама какво пък, техен си е!



Тема Re: Спомени от диранови [re: Nuke Dukem]  
Автор ShokoLada (dance me...)
Публикувано05.08.18 10:55



Кефиш ли се?...Що ли не се учудвам..колко е готино някой друг да елиминира неудобните, а? За теб остава кефа...
Еййй дребни душички стее..факт!



Тема Re: Спомени от диранови [re: ShokoLada]  
Автор blood2 ()
Публикувано05.08.18 10:59



Каква елиминация на неудобните? Онзи там си живее живота, сигурно има над 10 гаджета, работи, има много приятели. И въобще не му е зор за идиоти някакви в клубовете на дира.



Тема Re: Спомени от диранови [re: ShokoLada]  
Автор blood2 ()
Публикувано05.08.18 10:59



Може. И роботите са много умни и все интриги създават, само и само за да не почувстват как ти се чувстваш, да не се трогнат и да не искат да общуват с теб по човешки.

По-добре да си играеш с човешките емоции и чувства, отколкото да не изпитваш такива към някой или другите да не изпитват такива към теб. Нали това е социума, една игра на човешки емоции и чувства между хората.

Крайният вариант на отхвърляне е когато хората те приемат не за човек, а за робот и те се държат като робот и въобще не се съобразяват с теб и мислят, че си ненужен, защото нямаш таланти по рождение като тях. Е, вече и за аутист не те възприемат. И за луд, защото и те имат приятелки. Възприемат те като за робот, защото те се отнасят с теб като с робот, само и само да не разберат ти как се чувстваш и как ти е гадно, защото те не искат да общуват с теб, защото са прекалено лакоми и с прекалено изисквания.

Редактирано от blood2 на 05.08.18 11:00.



Тема Re: Спомени от диранови [re: blood2]  
Автор ShokoLada (dance me...)
Публикувано05.08.18 11:11



Нали това е социума, една игра на човешки емоции и чувства между хората.
Дали?
Като чуя думите игра и играч и настръхвам...в една игра винаги има победители и победени, винаги има радост за единия и болка и тъга за другия. Ми не, не е това социума..за мен е, хората да споделят, да имат общи цели, да имат поглед в една посока..а не да се правят на играчи..манипулатори..щото пак ти казвам..ще се намери някой по-добър от тях..и ще им разкаже играта..Всичко на този свят се връща...всичко!



Тема Re: Спомени от диранови [re: blood2]  
Автор ShokoLada (dance me...)
Публикувано05.08.18 11:12



Ооо не го мисли...: )))
а и аз си имам мой форум..така че драма няма, но въпроса беше друг..



Тема Re: Спомени от диранови [re: ShokoLada]  
Автор blood2 ()
Публикувано05.08.18 11:17



В една компютърна игра има победители и победени. В една детска игра има само спектакъл и игра и емоции и чувства. Нещо много сте се отдалечили от човешката си същност.

Вие дори не знаете, че на 3-4 годишна възраст идват демоните на изкушението. Не знаете много неща за хората. Не знаете какви са хората.

Манипулаторите манипулират защото не искат да са хора. Искат да на нещо повече и друг вид божествени създания. На хората, на милиардерите или на умните все няма да им стигне и няма да им стигне, защото не искат да са хора, а други.

Ако манипулираш за да си човек и другите да се отнасят по човешки с теб, това е нормално.

Е, вие ме победихте, отдавна. Вие от клубовете. Надявам се да си доволна. И ти ме победи.



Тема Re: Спомени от диранови [re: ShokoLada]  
Автор blood2 ()
Публикувано05.08.18 11:20



Е, схвана кой кой е, и как ни манипулират. Имай сигурно и ти си някой модератор.



Тема Re: Спомени от диранови [re: blood2]  
Автор ShokoLada (dance me...)
Публикувано05.08.18 11:30



Ми не..аз не съм си играла за да съм победител. Това е в твоята глава. Виртуалната реалност на игрите е друга..човешката е друга.
А за да бъдеш харесван или ценен не е нужна манипулация, тя е за тези които не вярват в себе си, за слабите, които използват словото като начин..и то кофти начин.
Но да, хората се отдалечиха от човещината..факт! Просто много играчи се навъдиха, а Вселената не ги обича..и прави най-жестокото с тях..отдалечава ги от хората..и от човешкото. Самота Блъди..самотата ще ги унищожи..ама много болезнено.
Аз съм си земно сега..и ми е екстра..: )))




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.