Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:06 19.06.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Ето тук пишенови [re: tirtirlin]  
Автор Phillip (Тхуфцич)
Публикувано31.07.18 19:48



Ето тук пише:



Software Characteristics
•CentOS 7 Linux distribution
•Parastation Cluster Management
•Slurm batch system with Parastation resource management

•Intel Professional Fortran, C/C++ Compiler
Support for OpenMP programming model for intra-node parallelization

•Intel Math Kernel Library
•ParTec MPI (Message Passing Interface) Implementation
•Intel MPI (Message Passing Interface) Implementation
•IBM General Parallel Filesystem (GPFS)

~~~
«Нашата характеропатия ни кара да патим.»

клубарката Двойка бири

Тема Re: Поздрав за Inifiniti и др.нови [re: tirtirlin]  
Автор Alice in (информирана)
Публикувано31.07.18 23:32



Ти не беше ли силов хардуерист? Защо се интересуваш от мек софтуер?



ad infinitum ...


Тема Re: Поздрав за Inifiniti и др.нови [re: Inifiniti]  
Автор Alice in (информирана)
Публикувано31.07.18 23:40



Ще приема горещата ти препоръка. Като имам път към Исландия, ще се отбия да се понакисна там.



ad infinitum ...


Тема Re: Поздрав за Inifiniti и др.нови [re: Alice in]  
Автор Inifiniti (Shadowchaser)
Публикувано01.08.18 08:43





Може би...Едва ли...

Тема Re: Поздрав за Inifiniti и др.нови [re: Inifiniti]  
Автор Alice in (информирана)
Публикувано01.08.18 09:27



Красиво и същевременно уютно.


Можеш ли да ми покажеш място на света,където си бил и където би живял с голяма наслада и без да ти омръзне?

ad infinitum ...


Тема Re: Поздрав за Inifiniti и др.нови [re: Alice in]  
Автор Inifiniti (Shadowchaser)
Публикувано01.08.18 18:51



Не мисля, че има такова. Големите градове уморяват, в малките ти писва от тишината и спокойствието, в джунглите вали и те ядат буболечки, в пустинята денем горещо вечер студено и ти влиза пясък къде ли не, по островите бури, вулкани и канибали, по арктическите ширини студено, Гренландия - бахти умрялото място, бях искренно разочарован и така нататък... Извод - явно съм темерут и нещо не ме кефи



Градове, което наистина са ме кефели бяха Братислава и Веве. Но съм убеден, че ако заживея там не след дълго ще започна и тях да проклетисвам.

А твоето любимо място?

Може би...Едва ли...

Тема Re: Поздрав за Inifiniti и др.нови [re: Inifiniti]  
Автор Alice in (информирана)
Публикувано02.08.18 11:33



Понеже наближавам 40 и се замислям за такива неща. Нещо като пред-пенсионно благоденствие. При всяко положение ще е в Европа, никакви джунгли, гейзери и арктики! Главният фактор ще ми е топъл, но не пържещ климат. Едното място може да ми е в сев-зап. Италия,архаично селце близо до морето. Другото е някъде в южно предградие на Барселона, близо до летището.
Втори фактор са ми хората, местните. Мислих си и за южна Франция, но ме спряха като ми казаха, че там хората били малко кофти, дръпнати.
Не бих живяла на остров, дори голям. За известно време Сардиния леко ме блазнеше. Разказват ми точно хубав климат и хубави хора.

Имам приятели страстни туристи, които едва ли не целят да посетят всяка поне малко интересна точка на света! Опитаха се да ме замъкнат по разни места в ю. Америка. Като сметнах, че ще имаме двуцифрено, двуцифрено! число смяна на транспорт всякакъв с големи паузи, директно им казах какво мисля за тях и повече не ме закачат така.



ad infinitum ...


Тема Re: Поздрав за Inifiniti и др.нови [re: Alice in]  
Автор Inifiniti (Shadowchaser)
Публикувано02.08.18 11:56



Около Барселона е ужасно комерсиализирано. Италията не е лош избор особенно малките градчета до морето. Португалия също не е зле, на час път от Лисабон има купища малки градчета с подходящите условия. Френско-италианстата част на Швейцария също се ядва. Не случайно във Веве е живял толкова години Чаплин

Пак там беше отишла и някаква известна негърска певица, която поискала да им направи благотворителен концерт а те моля ти се и отказали - не искали да им вдига шум
Имам доста познати англичани отишли в Оман. Ама там определено не е за сама жена.
Братислава е хубав избор също. На час с кола от Виена, приемливи цени, хубав климат, река, липса на мангаляк от къде ли не, хубава бира и приятни хора
Важното е пари да имаш Всичко друго се оправя.

Може би...Едва ли...

Тема Re: Поздрав за Inifiniti и др.нови [re: Inifiniti]  
Автор Alice in (информирана)
Публикувано02.08.18 13:29



Харесва си ми Барселона и околностите, комерсиализирана, но не бих казала чак ужасно.


За Португалия ми казаха, че е много обезлесена. Представи си уютна селска къща с голям двор, в него някакви насаждения, храстчета и НИТО ЕДНО ДЪРВО! И в съседните къщи също! В цялото село само три големи дървета! И по крайбрежието здраво си подухвало от океана.
В Братислава не съм била, ще си я сложа в списъка.

ad infinitum ...


Тема Re: Поздрав за Inifiniti и др.нови [re: Alice in]  
Автор BezsynnaМодератор (Гераскова)
Публикувано02.08.18 14:15



Хаха, нова титла!






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.