Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:11 01.06.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Тема Re: От клик на..кликнови [re: holi_day]  
Автор dama spatia (зеленоока)
Публикувано29.07.18 23:06



Колко сериозни?





Тема Re: От клик на..кликнови [re: ShokoLada]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано29.07.18 23:17



че ще проверя колко дни отпуск още имам


по-сериозно от това накъде



Тема Re: От клик на..кликнови [re: ShokoLada]  
Автор dama spatia (зеленоока)
Публикувано29.07.18 23:17



Един слаб човек много лесно може да бъде манипулиран и подмамен. Милото и добродушно изражение допринасят за това. Нали това им е целта, да привличат колкото се може повече хора. При някои успяват, защото това е тяхната цел.



Тема Re: От клик на..кликнови [re: holi_day]  
Автор ShokoLada (dance me...)
Публикувано29.07.18 23:36



ясно...отпускарски сериозно!...: )))



Тема Re: От клик на..кликнови [re: dama spatia]  
Автор ShokoLada (dance me...)
Публикувано29.07.18 23:47



Всеки човек има моменти когато е слаб, объркан, въпросът е що за същества биха се възползвали от това..за лична изгода..но както ти казваш "шарен свят"..

...или те са като акулите, надушат ли кръв от "рана", и се настървяват да "разкъсват"..Абе кофти, ама факт!..като онзи заседналия маг...: )))) още се смея..трябва да видя дали практикува някъде, да му отида на лекциите...: ))))



Тема Re: От клик на..кликнови [re: ShokoLada]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано30.07.18 07:39



Ти би ли потърсил сега, услугите на ходжа или врачка за разрешаване на проблем?

Не може да не съм разказвал тука една история за двама приятели, психолози, първия частен кабинет за терапия, каниха ги в панорама или всяка неделя, писаха в 168 часа за тях. В момента в който им направиха рекламата по телевизия и вестници, до тех се настани някоя си Божествената, врачка магьосница и сертифициран профилактика на чакрите. Сичката им клиентела като стигне до кабинета им земе та свърне накъде Божествената. Закриха кабинета.



Тема Re: От клик на..кликнови [re: h1685614@trbvm.com]  
Автор dama spatia (зеленоока)
Публикувано30.07.18 07:49



Спомням си, че беше писал преди време . Тази Божествената е стигнала до успех на чужд гръб. Много хитро .



Тема Re: От клик на..кликнови [re: ShokoLada]  
Автор dama spatia (зеленоока)
Публикувано30.07.18 07:52



Заседналия маг

Да не би да е заседнал в асансьора ?



Тема Re: От клик на..кликнови [re: h1685614@trbvm.com]  
Автор ShokoLada (dance me...)
Публикувано30.07.18 14:42



Ми това съм го пропуснала, но да те информирам, ако не си запознат, че сега правят и снимки на аурата..и проверяват "зрението" на третото око...:)))
Така..два дни отделих да видя що е то хюман дизайн и каква работа върши..учебник, програма..и се захванах. Излязоха доста диференцирани неща, помня само гърлото и далака и някакво каналче за сетивност било пълно..много рядка комбинация на почти 100% сетивен и инстинктивен тип хора и там пишеше не мислете..доверявайте се на инстинктите. Замислих се..този дизайн освен да гали его, че човек е различен, за друго става ли?..: )))) Цифроввв..два дни от живота си пропилях в глупости...ама пък вече знам що е то..

..тъпо ненужно инфо..това е!
Ооо и тук в клубовете си имахме една Божествена...: ))) Виж как ми припомни..домъчняло ми е за Виталия..ако я хвана някъде из дира ще ми е интересно още ли е Божествена...: )))

Редактирано от ShokoLada на 30.07.18 14:47.



Тема Re: От клик на..кликнови [re: dama spatia]  
Автор ShokoLada (dance me...)
Публикувано30.07.18 14:45



Много ме е яд..че не запомних школата му на обучение в Русия..: ))) ама на..това го игнорирах...
нищо де..като стане действаш маг, като отседне демек..ще следя дали има курсове или нещо подобно...ще ставам ученичка!..: ))))




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.