Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:44 05.06.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Тема Re: От клик на..кликнови [re: h1685614@trbvm.com]  
Автор ShokoLada (dance me...)
Публикувано28.07.18 13:33




На мен също са леяли куршум от катастрофа, като малка..ама не помня после къде отиде..
Ти би ли потърсил сега, услугите на ходжа или врачка за разрешаване на проблем?



Тема Re: От клик на..кликнови [re: dama spatia]  
Автор ShokoLada (dance me...)
Публикувано28.07.18 13:50



Зеленоочке, точно това е кофтито..значи "магията" не решава проблема им, напротив насочва го към външна сила, а проблема е в тях, в техните избори..
Разказах по-горе за един..маг ли, рептил ли..Беше убеден, че може да въздейства на всеки дори и на мен.. имал дипломи, руски, курсове карал..а това мъж на 50 години..знаеш ли колко време го гледах и мигах..и се чудех на този ако му се даде една лопата колко по-полезен ще бъде и на себе си и на другите, вместо да си пилее времето за глупости...
В сл. профил на фейса..една врачка ми пише..какво да помогна, Бог ме насочи към теб..казах и да каже на Бог, че нещо се е объркал..: )))
И друго, защо хората не си помагат, вместо да си вредят, защо се заиграват така с човешките емоции, като едно рамо, една протегната ръка наистина ги прави Хора, вместо да си играят на Богове..
Продължавам да чета и да се ровя...но това което виждам е, че с това нещо хората махат човешкото и се вкарват в ролята на Богове, а следствието ще е, че ще стават все по-самотни и все по-заблудени...Кофти тръпка, дано някога го осъзнаят..и дано разберат че няма как да си Бог, щото накрая ще си умреш сам и нещастен някъде..забравен от хората...



Тема Re: От клик на..кликнови [re: ShokoLada]  
Автор dama spatia (зеленоока)
Публикувано28.07.18 14:33



Докато има наивни хора, които им се доверяват и им вярват безусловно, щв ги има и тях. За съжаление.



Тема Re: От клик на..кликнови [re: ShokoLada]  
Автор dama spatia (зеленоока)
Публикувано28.07.18 14:44



На мен също са ми леяли куршум. Последният път беше преди 3-4 години. Видях змия и изтръпнах от страх. И тогава бързо, бързо отидох да ми леят куршум. Шоки, куршума представлява олово. Ако човекът се е уплашил много, жената казва, че куршумът му трудно се събира / трябва да се получи фигурка, която показва от какво си се уплашил/ Слагаш го под възглавницата и спиш 3 нощи. На 4-тия ден го хвърляш в течаща вода / някоя шахта/



Тема Re: От клик на..кликнови [re: T a n y a]  
Автор ShokoLada (dance me...)
Публикувано28.07.18 15:08



Да се появи Аладин!!!...: ))))



Тема Re: От клик на..кликнови [re: Bezsynna]  
Автор ShokoLada (dance me...)
Публикувано28.07.18 15:13



А аз съм убедена, че светът е много по-прост от колкото изглежда...едно елементарно правило "Не прави това, което на теб не искаш да ти направят", знаеш ли колко проблеми и нещастия би спестило...
А за липсата на вяра си правя..загуби ли се..смисъла на живота става сложно, но пак никой не може да го върне, освен самия човек..





Тема Re: Нихенте!нови [re: Inifiniti]  
Автор ShokoLada (dance me...)
Публикувано28.07.18 15:13




Съгласна!



Тема Re: От клик на..кликнови [re: dama spatia]  
Автор ShokoLada (dance me...)
Публикувано28.07.18 15:18



А какво значи наивни хора?
Това че човек вярва на хората, на техните приказки и намерения, защо да е наивност..напротив това не е ли честност, откровеност и най-вече доверие, което би трябвало да има?
Понякога съм се чудила, някои хора как понасят себе си, как живеят в мир със себе си, след всичките гнусотии, които творят....
абе знам ли..но сами си го правим да ни е гадно и сложно..а въобще не си струва..въобще!





Тема Re: От клик на..кликнови [re: dama spatia]  
Автор ShokoLada (dance me...)
Публикувано28.07.18 15:21



Миии аз май не съм спала върху това..а доскоро се подмяташе в нас...: ))))
и песничка...






Тема Re: От клик на..кликнови [re: ShokoLada]  
Автор dama spatia (зеленоока)
Публикувано28.07.18 15:50



А сега познай от три пъти какво слушам в момента






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.