Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:04 02.06.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
Тема Re: приказкинови [re: Inifiniti]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано04.07.18 09:41



Алис в банята 1, 2, 3.... N /всяка баня е различна, затова толкова части, избанването - също/
Алис преди масаж
Алис при масажиста
Алис и масажиста
Алис масажирана
Алис масажистката
Масажите на Алис
Масажи и масажи с Алис
Вълшебството на масажа от Алис
Алис за риба
Алис на плажа
Алис на тиймбилдинг
Алис в офиса
Алис пазарува
Алис в пробната
Алис посреща гост
Алис и Биг Бос - скендъл
Алис и работа в екип
Алис на аерогата
Алис посреща любимия
Алис изпраща любимия
Алис - готварска книга за напреднали /тук инфи има как да добави няколко глави, щото и той е известен кулинар/
Алис и операция "шок"
Алис и споделено
Алис и сополиво
Алис в София I том
Алис в София II том
Алис в София III том
........
Алис в София N том
Алис и 40-тте разбойника
Алис калпазанката
Палавото коте на Алис
Бермудския триъгълник и неговите загадки /II-ро преработено издание/
Еднакви пирамиди - страничен изглед, окръжности - изглед отгоре и център /академично издание, специално за математици - малък тираж, но със снимки и чертежи, формули и доказателствени статии/
Алис флиртува
Алис се влюбва
Алис казва ДА
Алис се омъжва /тук излизат и няколко вестника със статии за масови самоубийства от отчаяни фенове, затова скоростно се пуска в многомилионен тираж "Алис се завръща"/
.....
.............................
Няколко още заглавия има, но не са за детска аудитория


тях - като пораснете

Редактирано от holi_day на 04.07.18 09:44.



Тема Re: приказкинови [re: Bezsynna]  
Автор Alice is here (железна,жестока)
Публикувано04.07.18 09:54



Много мило ми пишеш. Като видиш мой дълъг пост просто си го остави за след работа, налей си нещо и го чети спокойно.


Този разказ го писах да си поуспокоя нервите и явно ми помогна.

Аз вече съм на работа! Още от 8 бе змалко. Ми сега нали моят го няма да ме бави сутрин с тъпи въпроси къде ми е тая риза, къде ми е оня панталон. и с някои други свои действия...

Ранобудният биг бос беше вече тук и аз се постарах да забележи,че съм дошла. Изпуснах една тенджера в кухненския бокс докато си правя кафето. Неговият кабинет не е далече и той веднага се яви да види дали някой не руши важна за фирмата инфраструктура, компютър например. Измърмори нещо и се прибра обратно.

А твоята работа как върви сега? Успяваш ли да си починеш?

ad infinitum ...


Тема Re: приказкинови [re: Alice is here]  
Автор dama spatia (зеленоока)
Публикувано04.07.18 10:04



Алис, написала си цял сценарий за филм





Тема Re: Нещонови [re: ShokoLada]  
Автор snowprincess (invisible)
Публикувано04.07.18 10:04



казвам лесно моля и получавам всичко, което искам и когато го искам



Тема Re: приказкинови [re: holi_day]  
Автор Alice is here (железна,жестока)
Публикувано04.07.18 10:32




Да знаеш, ща назнача за мой литературен агент! Свършила си вече нещо много полезно! То заглавието е почти толкова трудно като съдържанието на творбата, може дори да е по-трудно. Мен например винаги ме затруднява заглавието. А съдържанието е почти толкова трудно, колкото основия текст...

Само ще коментирам две от литературните групи които си дала. Много ме бива да масажирам, но закратко. Имам нежни ръце, дълги пръсти и може би сладостна енергия която струи от тях. Обаче бързо се изморявам и ми писва, едвам докарвам до 20на мин. Много приятели и приятелки постоянно се опитват да ме навият да ги масажирам, в повечето случаи им отказвам, а като приемам после ми се сърдят че било много кратко.
Докато моят масажист е неуморен, то и няма как щото си вади хляба с това. Много е трениран като бивш волейболист, а преди е тренирал малко и хандбал. Представи си как разива ръцете това и издръжливоста. Като пубер дори е тренирал и борба, но бързо е израсъл висок,а знаете успешните борци са ниски.
Това му помага в оня вид масаж, когато силово ме огъва и разтяга по всевъзможни начини, подобно на хватки от борба.

Май се отплеснах, трябва да се работи...


ad infinitum ...


Тема Re: Нещонови [re: snowprincess]  
Автор Zir Z (оптимист)
Публикувано04.07.18 10:32



Останах с впечатление че не получаваш всичко!!!

Да си от мъжки пол е даденост по рождение. Да бъдеш мъж е въпрос на избор.


Тема Re: приказкинови [re: Alice is here]  
Автор Inifiniti (Shadowchaser)
Публикувано04.07.18 10:51



Още.. Още.. Автора.. Авторааааааааааа



Може би...Едва ли...

Тема Re: приказкинови [re: Alice is here]  
Автор tirtirlin (стар клубар)
Публикувано04.07.18 11:09



Аз па се чюда как съм жив като никога не съм масажиран. Хеле па мъж да ме барне, ше повърна.


Волейболист бил, бе аз съм булдозерист и не се хваля !



Тема Re: приказкинови [re: Alice is here]  
Автор tirtirlin (стар клубар)
Публикувано04.07.18 11:12



Дългите постинги с разказвателен битието уклон, е рефлекс вътрешен да убедим себе си, че живеем важно.





Тема Re: приказкинови [re: tirtirlin]  
Автор Alice is here (железна,жестока)
Публикувано04.07.18 11:19



Много точно казано! Заслужаваш кратка баня след като си прибереш булдозера.



ad infinitum ...



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.