Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:23 19.05.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
Тема Я гле, сехнови  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано21.06.18 21:14



Някъв под 40 годишен имал по-малко от 20 сех партнерки и видех жени го обвиниха да е смотан, или айде, идеалис, при тва краен!

Ти, идеалис ли си? Я си премери идиялизма


И предупреждавам, идеализма не е добродетел, ти представяш ли си Джони Деп да идеалис? Ми коя щго сънува тогава?




Тема Re: Я гле, сехнови [re: h1685614@trbvm.com]  
Автор Alice in WL (нинджа)
Публикувано21.06.18 22:19



Там нещо много текст, не ми се чете.
Натраках честно моите данни и се оказа бия 88пр. от останалите. Каква друга закачка има?

ad infinitum ...


Тема Re: Я гле, сехнови [re: h1685614@trbvm.com]  
Автор BezsynnaМодератор (Гераскова)
Публикувано22.06.18 08:39



И защо е трябвало да уточняват след 18?? Политкоректно ли, какво. Много ме дразни. Едната ми сестра роди на 16, аз на 16 бях с голяма любов, на 18 без малко да се омъжа, те за след това ше ме питат.

Премерих си го все пак, мерси!



Тема Re: Я гле, сехнови [re: Alice in WL]  
Автор BezsynnaМодератор (Гераскова)
Публикувано22.06.18 08:44



Каква друга закачка има?

Почвай да разсъждаваш върху секс и идеализъм. Идеалистите не правели секс. Те така ми се стори, че Герасковец пита.



Тема Re: Я гле, сехнови [re: Bezsynna]  
Автор Alice in WL (нинджа)
Публикувано22.06.18 10:08



Още не мога да зацепя
Нека си доразвие мисълта и ще видим...

Герасковец! Не е ли по-добре в светлината на последния филм да е нещо като Безсъниц, Безсънчо??



ad infinitum ...


Тема Re: Я гле, сехнови [re: Bezsynna]  
Автор Alice in WL (нинджа)
Публикувано22.06.18 10:12



Политкоректно. На много сайтове питат така, дори да няма нещо кой знае какво порочно.

ad infinitum ...


Тема Re: Я гле, сехнови [re: Alice in WL]  
Автор BezsynnaМодератор (Гераскова)
Публикувано22.06.18 12:36



Герасимус Безсъникус!





Тема Re: Я гле, сехнови [re: Bezsynna]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано22.06.18 12:59



съгласно българското законодателство, както жената може да запази, добави или приеме фамилията на съпруга си, така е и обратното - мъжът може да запази, добави или приеме фамилията на съпругата си
та вероятно нещата ще изглеждат така
Безсънна (ГюрМих)
h16 (ГюрМих)

на все пак във всички бланки - акт за сключване на брак, удостоверение и
съобщение до ГРАО първо се вписват данните на мъжа

уточнете и как да попълним


- декларация за избор на имуществено състояние. ще имате ли предбрачен договор или директно ще предпочетете законов режим на общност?
и
- декларацията по чл.9, ал.1 от Семейния кодекс, че не сте свързани с друг брак, не сте под пълно запрещение, не страдате от заболяване, което застрашава живота на другия, но не сте го уведомили...


гответе медицински свидетелства + психо + васерман

да подготвим документите, пък после и за ритуалите ще помислим



Тема Re: Я гле, сехнови [re: holi_day]  
Автор Alice in WL (нинджа)
Публикувано22.06.18 13:04



Ти май вече си обядвала днес, затова изтвори толкова много. Аз пак нямах време да закуся като хората, освен с онова, което е много приятно да се прави сутрин. Вече към 11 то остана само сладък спомен, докато сега стомахът ми изявява претенции...



ad infinitum ...


Тема Re: Я гле, сехнови [re: h1685614@trbvm.com]  
Автор Trickyy (Висока)
Публикувано22.06.18 13:09



Пробвах теста и с 1 и със 100, все същата шматка съм си






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.