Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:58 11.06.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
Тема Re: Я гле, сехнови [re: Bezsynna]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано26.06.18 02:26



Обърквам с вас жените, устни отгоре до долу, къде пълно къде празно трябва си артелчик да се ориентираш





Тема Re: Я гле, сехнови [re: Bezsynna]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано26.06.18 02:29



Не така на Алис, чеееее!!!
Ща ни изпокъпи всичките тази, опасна е!





Тема Re: Я гле, сехнови [re: h1685614@trbvm.com]  
Автор BezsynnaМодератор (Гераскова)
Публикувано26.06.18 02:30



Аха да ти направя забележка да не прекаляваш, пък се сетих, че темата си е твоя.





Тема Re: И п.п.нови [re: Bezsynna]  
Автор dama spatia (зеленоока)
Публикувано26.06.18 07:35



Правиш си лвтна баня на балкона

/ ясно е, че се шегувам/ В такава лятна баня се къпах летата. Дядо ми беше сложил на покрива един варел, пълен с вода. Беше ми много кеф да се къпя в тази баня. Водата топличка, приятно. Наскоро пък една приятелка ме заведе в кущата им в близко село, за да нахрани котките. На двора им имаше сложен варел, на стойка от винкели, имаше си душ. Само че, къпането по мой взгляд, може да стане по бснски, защото не е закрито.



Тема баня на балконанови [re: Bezsynna]  
Автор Alice in WL (нинджа)
Публикувано26.06.18 10:43



Първото което прайм е да имаме тераса балкон с достатъчен пек. Аз в Германия имам тераса, но пек на нея като за топлене на вода има няколко дена в годината. Ти предполагам имаш. Следват детайлите, които съм обмислила.
Ако искаш водата максимално бързо да се стопли на слънцето, сипваш я в дълбок черен или зелен леген. Черен ти е ясно защо, но може да не намериш такъв. Зелен, на принципа на растенията. Значи легенът ще поема максимално слънчева топлина и ще я отдава на водата.
Ако искаш водата да е максимално енергизирана със слънце, използваш червен леген! Така полезната светлина минава през водата, енергизира я, отразява се от червеното и се връщиа обратно да я доенергизира.
Самото къпане се провежда на балкона! Най-малкото представи си 20литров леген да го премъкнеш до банята. Ако те е срам от съседи и воайори, а вероятно ще те е, просто просваш един чаршаф на простора и той ще закрива достатъчно.
Събличаш се голичка, само по джапанки и някой който ти мисли доброто, независимо от пола, те полива бавно с кана. Никакви сапуни и шампоани! Този вид баня не допуска сапунисване и ексесии с пяна! Приготви си и съд със студена вода, ако загрятата е твърде гореща, да я разредиш.
Забелязваш ли, по този начин измиваш и балкона.



Сега видях че и дама Спатия ти е предложила накратко нещо подобно

ad infinitum ...

Редактирано от Alice in WL на 26.06.18 10:52.



Тема Re: Я гле, сехнови [re: Bezsynna]  
Автор Alice in WL (нинджа)
Публикувано26.06.18 11:11



Няма проблем за мен.
Сега вече като си изясних аскетичния статус на Гераско, смятам за наложително да бъде изкъпан терапевтично или приятелски. Ще бъде трудно, понеже е далече. Заминал на другия край на земята без да се информира предварително дали ще има има кой да го изкъпе при нужда.



ad infinitum ...


Тема Re: И п.п.нови [re: dama spatia]  
Автор BezsynnaМодератор (Гераскова)
Публикувано26.06.18 16:31



Тъкмо ти казах в съседната тема, че грам слънце няма сега при мен...
Дъщеря ми като беше малка, й пълнех едно басейнче на балкона да се плацика и после си го ползвах аз.

Но не беше слънчева водата, кой ще ти чака с часове.



Тема Re: баня на балконанови [re: Alice in WL]  
Автор BezsynnaМодератор (Гераскова)
Публикувано26.06.18 16:37



Аз съм с южен балкон, по цял ден пържи, нали затова току се оплаквам, че ми изгарят цветята. Водица значи може да се топли. /Ха, както написах, че не вали, ей току-що заваля!

/

Та. Никакъв проблем с къпането, пред мен има дървета! Няяяяякаква видимост евентуално отстрани от по-далечен блок, но да се мъчат да ме фокусират, ако им се занимава. Аз си излизам често по бельо и даже без, ако нещо ми е простряно, няма кой да ме гледа. Ще имам предвид, зелен леген е налице, ще запомня, че не може сапуни и пяна, прието!



Тема Re: Я гле, сехнови [re: Alice in WL]  
Автор BezsynnaМодератор (Гераскова)
Публикувано26.06.18 16:38



Миии... ей на... поне може да разчита на добрите ни желания за баня.





Тема Re: И п.п.нови [re: Bezsynna]  
Автор dama spatia (зеленоока)
Публикувано26.06.18 17:45



Важното е, че решение се е намерило




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.