Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:40 02.06.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
Тема Re: Я гле, сехнови [re: snowprincess]  
Автор dama spatia (зеленоока)
Публикувано25.06.18 08:33



Под " свалки" имаш предвид закачката м/у Безсънка и Гераско, която ние тук приемаме от шеговитата страна . ПомислИ, ако реално м/у тях съществуваше нещо повече от едно приятелство, щяха ли точно тук , на показ да си разменят мили думи ? Защо им е да го правят , след като има лични? Останала си с грешни впечатления.



Тема Re: Я гле, сехнови [re: snowprincess]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано25.06.18 08:40



но ако жена ти не ти пуска, значи ти е много ядосана за нещо
сноу, мисля, че доста прекали като цяло
и аз в коментари към него съм казвала, нима този мъж за толкова време не е научил жена си да обича секса... но най-общо, защото всеки знае своя живот...
но нека се спрем на горното изречение
какво е да пускаш секс за добро поведение?
у вас така ли е?
като слуша - пускаш, като си сърдита - не?
предварително ще ти кажа, че това пък изобщо не се вписва в моите разбирания,
твоите ги изчетох и нещо не съм възхитена от морализаторската ти мисия тук
"пускане"... пошло е. по-добре не пускай, като не ти се прави секс. или пък той да се постарае, че да пожелаеш и сексът да е резултат от двупосочно желание /ти имаше съвет към него да разнообрази секса - не бе лош съвет, ако го бе дала добронамерено/
иначе си е секс срещу нещо - добро поведение, пари, подаръци, мир вкъщи...
професионално едно такова



Тема Re: Я гле, сехнови [re: holi_day]  
Автор Nuke Dukem ()
Публикувано25.06.18 09:44



Все още не знаем дали е дошла с морализаторската мисия да укрепи брака на Гераско в реала чрез превъзпитаване на неговото виртуално отношение към Безсънка... Засега единственото което знаем е, че любимите на всички ни фрази от сорта на "държащ се като лайно" са част от нейния официален онлайн речник.

Снощи гледам – лафят си некви в кафенето отсреща, говорят си мило и учтиво... Откъде-накъде бе, лигльовци! Директно отварям вратата с шут, обявявам кой се държи като лайно – и им развалям седянката.

Направих го, обаче ме затвориха в тоалетната да търся 10-те разлики между поведението на лайното и човека. Още ги търся.



Тема Re: Я гле, сехнови [re: snowprincess]  
Автор BezsynnaМодератор (Гераскова)
Публикувано25.06.18 13:49



Много ти се ядосах, понеже е очевидно, че като Гераскова съм пряко засегната, а като модератор не ми се полага да избухвам.

Не е редно който и да било да бъде подлаган на обвинения или разпит в посока лични семейни отношения при положение, че не ги е предоставял за коментар. Не е длъжен да се отчита, нито да изяснява за някой любопитен какво точно става в личния му живот.

Разбирам, че си направила някакви изводи, всеки от нас за другите хора има такива също.

Разбирам и желанието ти семействата да са здрави и заедно.

Не те упреквам за мнението ти, а за намесата. Не питаш нищо като да съчувстваш, да подаваш ръка или просто да се интересуваш, а скачаш разгневена и обвиняваща. Нападаш автора в забавна тема. Не е редно.

Надявам се да се съобразиш и да бъдеш по-внимателна.



Аз съм леко бясна още, за протокола отбелязвам да се знае.


Моля да уважаваме личното пространство на другите и да не продължаваме в тази посока.



Тема п.п.нови [re: Bezsynna]  
Автор BezsynnaМодератор (Гераскова)
Публикувано25.06.18 14:03



Искам на всички поотделно да отговоря, но не искам да затрупвам темата с още постинги по това.

В твърде неловко положение се усещам поставена и ми криво, но знам, че вече сте го разбрали и ще ми простите за въздържанието от участие, за което благодаря.



Тема Ичнови [re: Bezsynna]  
Автор Phillip (Курц)
Публикувано25.06.18 14:08



Ич не им се впрягай.



~~~
«Хайвания, Бяла фльорца, Златна превъзмогната.»

Сортове ябълки

Тема И п.п.нови [re: Phillip]  
Автор Phillip (Курц)
Публикувано25.06.18 14:25



Мно'о ви здраве от най-източното село в ЕС. Тук е адска жега, но па всяка къща си има бойлер на покрива, че и по два. Баня да иска човек!



~~~
«Хайвания, Бяла фльорца, Златна превъзмогната.»

Сортове ябълки

Тема Re: И п.п.нови [re: Phillip]  
Автор BezsynnaМодератор (Гераскова)
Публикувано25.06.18 14:37



Баня, а?!



Кое е това най-източно село? Отпуска, командировка?



Тема Банянови [re: Bezsynna]  
Автор Phillip (Курц)
Публикувано25.06.18 15:41



Баня, я! Левкозия, второто.



~~~
«Хайвания, Бяла фльорца, Златна превъзмогната.»

Сортове ябълки

Тема Re: п.п.нови [re: Bezsynna]  
Автор dama spatia (зеленоока)
Публикувано25.06.18 16:33



Безсънке, не ти трябва да се чувстваш неудобно. Виждаш сама, че тук всички приехме шегата и продължаваме да се шегуваме. Не се чувствай неудобно от това, че принцесата е приела закачката в буквалния смисъл. Направила си е грешен извод. Не се притеснявай. Няма причина да се чувстваш неудобно, а най- малкото пък гузна






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.