Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:27 11.06.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
Тема Re: Я гле, сехнови [re: snowprincess]  
Автор Nuke Dukem ()
Публикувано24.06.18 21:25



Караш му се, че си играят с Безсънката и да не би жена му да се разведе с него заради това ли, или просто тупаш килима с надеждата да изпадне някоя сочна драма и от този клубец?



И защо липсата на секс да е "нещо поправимо", сякаш става дума за грешка или патология? Деца има ли? Има. Значи може да не прави секс колкото си иска.



Тема Re: Я гле, сехнови [re: snowprincess]  
Автор ShokoLada (dance me...)
Публикувано24.06.18 21:26



Жено, а ти осъзнаваш ли, че си в анонимен клуб във форум, и че цифровия може да си пише каквото иска, и с това на никого не вреди..еле пък на семейството си...ти можеш ли да разбереш, че в ЛИЧНИ отношения нямаш място..
Тинтири ти го е казал..това тук е сцена..ама защо не подхвана него за шегите му с Лудото...
Едно време с кеф те четях в 40-50 сега или си се взела на сериозно много...или си станала възвишена, събудена осъзната и там поредната тъпотия в която потъват хората, но наистина огромна разлика от преди...за мен!
Ако аз пусна тема за секс..ще спасяваш ли брака ми..и знаеш ли въобще женена ли съм..разведена..
Спри се..



Тема Re: Я гле, сехнови [re: ShokoLada]  
Автор snowprincess (invisible)
Публикувано24.06.18 22:19



защо да подхващам тиртирлин, при тях усещането е различно - за шеги и забавление, все едно влизам и гледам комедия
а Гераско, за съжаление, влезе в ролята на блъди
която за мен е много неприятна, оплакващите мъже ме изнервят
пусни тема за секс, ако искам . ще пиша, ако не искам - няма



Тема Re: Я гле, сехнови [re: snowprincess]  
Автор blood2 ()
Публикувано24.06.18 22:35



Ако харесваше някои мъже, те щяха да са ти истински приятели.

А това, че се оплакваш от неприятните мъже според теб тук, въпреки че не те обиждат, въобще не е позитивна психология.



Тема Re: Я гле, сехнови [re: snowprincess]  
Автор dama spatia (зеленоока)
Публикувано24.06.18 22:37



Прочела си всичко, което Гераско е написал за жена си. Ти сама казваш, че всичко, което е написал за жена си, го е написал с много любов. А това означава, че той обича жена си, а щом я обича, значи я цени. Кой мъж би говорил на всеослушание с толкова любов за жена си, ако не я обичаше? Никъде не е казано, че след като един мъж, респективно жена, които вече са бракувани, нямат право да се шегуват.Погледни го от тази страна. Тогава ще разбереш, че всичко, което той пише , даже и в конкретната тема, която е поставил, е в шеговит тон. Тук всички се шегуваме и никой никого не упреква. Така го приемам аз. Иначе, какво, трябва да си като кон с капаци. Нито за миг не съм си помислила, че той излага жена си по някакъв начин. За мен по- скоро има чувство за хумор, а с човек, който има чувство за хумор, се разговаря по- леко .



Тема Re: Я гле, сехнови [re: snowprincess]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано24.06.18 22:38



Кажи на 38 годишния си мъж че го чувстваш като брат и повече не можеш да правиш секс с него и само гледай дали на 48 няма да приказва само за секс. Жена ми ти е колежка (по образование), не е лекар.



Тема Re: Я гле, сехнови [re: blood2]  
Автор tirtirlin (стар клубар)
Публикувано24.06.18 23:33



Правете пари, а не война !

Закво ви са парите ли ? За обувки хестествено!





Тема Re: Я гле, сехнови [re: snowprincess]  
Автор tirtirlin (стар клубар)
Публикувано24.06.18 23:45



Помнейки постинги някому, хе, хе, та аз му придавам значение.
Не помня речите на Тодор Живков, само обувките на Лудото са ми в главата.





Тема Re: Я гле, сехнови [re: tirtirlin]  
Автор Nuke Dukem ()
Публикувано25.06.18 00:21



Правят война за да направят пари, че да си купят обувки... С които да ритат по-силно по време на война.



Хамериканцити това.

Редактирано от Nuke Dukem на 25.06.18 00:22.



Тема Re: Я гле, сехнови [re: snowprincess]  
Автор ShokoLada (dance me...)
Публикувано25.06.18 01:00



Знаеш ли никога не съм си го и помисляла, че някога ще скоча в защита на цифровия...но ти май не усещаш че говориш за реален жив човек и че се бъркаш в неща, които за теб са незначителни но за другия да са доста болезнени...това е неговия живот..
Спри да правиш емоционална дисекция на клубарите, психолог си, няма аз да ти казвам какво можеш да причиниш с това...
А тук няма мъже...има анонимни потребители които пишат, мъжете са навън в реала...
А между другото доста ме учуди твоето нападение срещу цифровия, чела съм те в 40-50, с него как си говориш..нямаше грам от това което показа тук..
Заспивам...лека

пп и друго нека си помагаме, от упреци, насадена вина и гадории никой няма нужда..на възраст сме където всеки сам си поема цената за собствените избори
лека..




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.