Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:24 11.06.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
Тема Re: баня на балконанови [re: Alice in WL]  
Автор dama spatia (зеленоока)
Публикувано26.06.18 17:48



И не дай се Боже, че духне един вятър, ще отнесе чаршава





Тема Re: баня на балконанови [re: Bezsynna]  
Автор dama spatia (зеленоока)
Публикувано26.06.18 17:52



Ти си мислиш, че няма кой да те гледа. За случая и с бинокъл може да са се снабдили





Тема Re: баня на балконанови [re: dama spatia]  
Автор BezsynnaМодератор (Гераскова)
Публикувано26.06.18 18:05



Ти да видиш!



Аз имам завеса всъщност. Правих си навес за растенията, не ми хареса, и сега е като перде.



Тема Re: Я гле, сехнови [re: Bezsynna]  
Автор Alice in WL (нинджа)
Публикувано26.06.18 18:57



След като е в подобно положение, да.
Нека си каже дали скоро ще идва към БГ или по германско, за да се организираме. Не ми се тича да търся подходящи шампоани в последния момент, сигурно и ти също. Казвам го защото отдавна не съм къпала така и незнам колко ми е пълен комплекта за баня в една чанта някъде по шкафовете. Може и срокът да им е изтекъл...

ad infinitum ...


Тема Re: баня на балконанови [re: dama spatia]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано26.06.18 19:12



Студенти на общежитие в 12ти блок. Купихме си от битака с общи пари военен бинокъл зарди една такава в 13ти блок.



Тема Re: Я гле, сехнови [re: tirtirlin]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано26.06.18 19:15



Суша си чорапите на компютъра одзаде на духалата. След половин час трябва да тръгвам на среща, обущата са още мокри и те, суша ги на един сървър. А ще има жени на срещата майка им мечки





Тема Re: баня на балконанови [re: Bezsynna]  
Автор dama spatia (зеленоока)
Публикувано26.06.18 20:11



И завеса да е, като духне един вятър ще я отнесе като куцо пиле домат





Тема Re: баня на балконанови [re: h1685614@trbvm.com]  
Автор dama spatia (зеленоока)
Публикувано26.06.18 20:14



Е, на, видя ли. Затова казах на Безсънка, че някой може да я наблюдава с бинокъл. Пък тя откъде да знае, че я наблюдават





Тема Re: Я гле, сехнови [re: h1685614@trbvm.com]  
Автор dama spatia (зеленоока)
Публикувано26.06.18 20:23



Пантофи нямаш ли? Ще се оправдаеш, че в бързината си забравил да се обуеш

Един ден отивайки на работа, за да не събувам обувките на долния етаж, нахлузих калцуни, от тези найлоновите, еднодневни. Когато след работа си тръгнах, обух си обувките с калцуните и си тръгнах с тях, без да се усетя и без да се сетя да ги събуя и да ги хвърля. И както си вървях, погледнах на долу. Малиииииии, тръгнала съм си с калцуните. Добре, че не бях изминала много път и нямаше хора. Взех да се смея на себе си



Тема Re: Я гле, сехнови [re: Alice in WL]  
Автор BezsynnaМодератор (Гераскова)
Публикувано26.06.18 21:57



Опа, комплект за баня си нямам!






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.