Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:19 20.05.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Тема Офффф! Сънища.нови  
Автор BezsynnaМодератор (Гераскова)
Публикувано16.06.18 18:14



Защо ми трябваше да търся и да се зачитам??!!



Ако сънувате земетресение, това предвещава лош късмет в работата ви, очакват ви сериозни неприятности и може дори да се стигне до смяна на работното място.

Амаха. ЗабравИ и си трай, кво четеш!

Ей, много ясен сън беше. Рязък такъв, истински. Верно се притесних. Обикновено са ми приказки, случки, абе често сънувам. Тоя си беше различен и ей на. Това човек каквото сам си направи, друг не може да му го направи, да знаете!

Имам три съня, които така си ми влязоха различно и се случиха разни неща, и още ме е страх като се сетя. Явно съм наклонила към вярване, щом чак се притесних. Бабичка.


Сънувах къщата, в която съм отрасла. Нещо ми трябваше, да взема нещо се качих. На втория етаж, къщата триетажна. И нещо тресна, ама глухо, зачудих се, помислих "я, заметресение ли?", леко се поръси прах от тавана и си гледам в краката пред мен - пукнатина. Малка, ама знак, че става нещо! И къщата се срути! Аз знаех, че се срутва, сигурно беше, грохотно. Но не при мен! Аз съм в средата, а стаята цяла, само знам, че останалото наоколо пада. Не знам как излизам, на улицата съм вече после и гледам - третият етаж наистина го няма, отляво на където бях частта от сградата също я няма, като отрязана.


И както си бях оптимистично все пак настроена - нещо лошо ще стане, но на мен ще ми се размине - и моля ви се, отворих съновник! Няма да правите така!

Понеже ми се дреме, сега отивам да спя, и ще внимавам какво хуууубавичко нещо да си изсънувам!



Редакция:

1. Сънуваш ли земетресение, очаква те голяма промяна в живота ти.
2. Оцелял ли си след земетресение, ще се справиш с трудна работа.


Аааааайде, това си го избирам! Успокоих се!


Редактирано от Bezsynna на 16.06.18 18:19.



Тема Re: Офффф! Сънища.нови [re: Bezsynna]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано16.06.18 18:57



Внимавай, някакви устои може да се разрушат около теб, но ти ще оцелееш и може да намериш ново поприще или начало...когато се затваря една врата, се отваря нова.

Аз пък нощес се качих на столичен булевард в еднопилотен самолет и го пилотирах, беше много приятно, гледах си всичко отгоре, а накрая се приземих в Бояна пред историческия музей и докато се чудех накъде да потегля отново и размишлявах, мъжът ми изпусна една чаша с вода и се събудих. Много му се разсърдих, че ме събуди, защото досега никога не бях сънувала, че пилотирам самолет.



Тема Re: Офффф! Сънища.нови [re: Bezsynna]  
Автор dama spatia (зеленоока)
Публикувано16.06.18 21:52



Каквато и промяна да се случи, тя ще е добра за теб. Сънят ти показва, че не си засегната.
Ти откога стана Гераскова





Тема Голям праз!нови [re: Bezsynna]  
Автор Inifiniti (Shadowchaser)
Публикувано16.06.18 23:44



Ако това което сънувах се сбъдваше, вече щях да съм господаря на Вселената. Сънищата се странична форма на прегряването на мозъка от глупостите циркулиращи в него. Спомняш ли си едно време как продаваха калейдоскопи? Същата работа.

Не с връзвай на глупости а сънувай сънища в които ти е готино ужахват те свалят ти звезди от небето печелиш 100 милиона от билетчета и т.н. Всичко друго е вятър и метеопрогнози



Може би...Едва ли...

Тема Re: Офффф! Сънища.нови [re: dama spatia]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано17.06.18 04:34



Ти откога стана Гераскова

Много питате вий! Аз на ваше място бих са усъмнил данби да съм клюкарка. Спечелих си я бе!





Тема Re: Офффф! Сънища.нови [re: h1685614@trbvm.com]  
Автор dama spatia (зеленоока)
Публикувано17.06.18 08:54



И с' к'во? Да честитим ли?





Тема Re: Офффф! Сънища.нови [re: Lucky Eva]  
Автор BezsynnaМодератор (Гераскова)
Публикувано17.06.18 09:24



Охххх! Имам гузен спомен как веднъж се скарах на детето като ме събуди, някакъв страхотен сън сънувах, а тя в кухнята се разтропала значи, ама рязко ме нервира ти казвам! Ей тъй на отваряне на очи да се намръщя, леле, явно много хубаво ми е било в тоя сън.

Съчувствам ти искам да кажа.

А за земетресението - да си се тресе. Сефте...



Тема Re: Офффф! Сънища.нови [re: dama spatia]  
Автор BezsynnaМодератор (Гераскова)
Публикувано17.06.18 09:36



Нали??? Това тълкувание изключително ме устройва!

Мен ако питаш, каквато и да е катастрофа мога да я извъртя в положителна посока. Мерси!


Знаех си аз, че ще питате, кхъх.
Уж ясно, а пак неясно.

п.п. От два дни е написано.
Усетих се, че излиза сякаш не ти отговарям.


Редактирано от Bezsynna на 17.06.18 10:07.



Тема Re: Голям праз!нови [re: Inifiniti]  
Автор BezsynnaМодератор (Гераскова)
Публикувано17.06.18 09:42



Ехаааа, интересно - ти пък какви ли героични сънища сънуваш??

Ама наистина съм в голям стрес и прегряла. Да му се не знае. Тая сутрин върло нарочно и тежко решително отказах да си минавам в главата съня, за да го забравя по-по-веднага. Пак беше нещо вълнуващо и подробно, и ярко, иииииии да си ходи, че да не го мисля.

Кат преживяваш сътресения, нормално да сънуваш сътресения, някак логично звучи. Нататък ако докладвам за хубави розови сънища, звезди и печалби, значи съм се оправила.



Тема Re: Офффф! Сънища.нови [re: h1685614@trbvm.com]  
Автор BezsynnaМодератор (Гераскова)
Публикувано17.06.18 09:46



Това с клюкарката на Спатиева ли точно пък ти!



Потвърждавам. Щи наврътна палачинки, ти само ми набери още цветенца!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.