Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:48 11.06.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Тема Re: Офффф! Сънища.нови [re: dama spatia]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано18.06.18 17:25



Едно не може да им се отрече само, че най- големите готвачи са мъже
И фуклюфци!





Тема Re: Офффф! Сънища.нови [re: h1685614@trbvm.com]  
Автор dama spatia (зеленоока)
Публикувано18.06.18 17:34



Ти го каза





Тема Re: Офффф! Сънища.нови [re: Alice in WL]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано18.06.18 22:52




ето, втори път си разбрала същността на клубар



Тема Re: Офффф! Сънища.нови [re: Bezsynna]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано18.06.18 22:54



именно
виж как зная за компа





Тема Re: стриктно си изпълнилнови [re: dama spatia]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано18.06.18 23:09



тая препоръка трябва да се спазва



днес ударих двоен айрян
много съм възмутена, че блъскат много сол, ама то пък и мляко няма вътре, та някакъв вкус трябва да издокарат
омахах и 1 шоколадов сладолед в приятна компания
но правилно е да се изпълняват препоръките на д-р радева
навсякъде щъкат микроби



Тема Re: Офффф! Сънища.нови [re: Alice in WL]  
Автор BezsynnaМодератор (Гераскова)
Публикувано18.06.18 23:28



Не знам колко дни ще ми се получат и къде ще реша да отида.





Тема Re: Офффф! Сънища.нови [re: Bezsynna]  
Автор Trickyy (Висока)
Публикувано19.06.18 09:01



Сънувах бат Бойко. Не си приличаше много, но беше той. Гаранция. Бях му годеница


Возехме се с един огромен автобус. Аз, той и един човек охрана. Бяхме в америка. Колкото по широки ставаха магистралите, толкова по огромен ставаше автобуса. Бат Бойко ходеше на мисии да шпионира американците. После ме води на вечеря в един хотел, където ни чакаха хиляди журналисти.
Бях се натокала с черна рокля с тънки презрамки и блестях като Вечерница
Вътре в хотела бяхме в едни огромни бални зали и накрая в шикозен ресторант. Обаче по едно време дойдоха някакви врагове и бат Бойко хукна да ги преследва. Аз от яд се събудих, и дълго си мислех за съня в полубудно състояние
Най много в този сън ми хареса как летяхме по магистралите.



Тема Re: Офффф! Сънища.нови [re: Bezsynna]  
Автор Alice in WL (нинджа)
Публикувано19.06.18 09:11



Какви хипотетични варианти имаш?

ad infinitum ...


Тема Re: Офффф! Сънища.нови [re: Alice in WL]  
Автор BezsynnaМодератор (Гераскова)
Публикувано19.06.18 09:50



Номер едно е да остана в нас, да разчистя мазето и да сваля там каквото ме дразни от апартамента, че нещо ми некомфортно. И да ида няколко пъти на зъболекар, над месец стана вече откакто не мога да стигна.
Номер две са няколко гости в провинцията /ако не пътуват и те по същото време обаче, на никого още не съм се обаждала/, тук спада и да досадя на Дарки.
Номер три е да се изнеса за няколко дни до някоя хижа, да зяпам тревички-горички и много да спя.

Няма да мога да присъединя уикендите, защото и този, и следващия ще ги работим, това означава свободни точно пет дни, ти по-голяма късметлийка от мен не познаваш!





Тема Re: Офффф! Сънища.нови [re: Bezsynna]  
Автор Alice in WL (нинджа)
Публикувано19.06.18 10:48



Аз така питам мои приятели, когато видя в повечето случаи как преди ваканция ги е обзела някаква странна непланираност. Не ми е от любопитство. Особено за по-кратка почивка като твоята. Като ми отговорят,изведнъж сами много си улесняват организацията, проблесват им хубави идеи, и са ми благодарни.

Най-доброто в твоя случай е да се погрижиш за зъбите си. Имай предвид обаче, че добрите български зъболекари са с много натоварен график и малко вероятно да ти вместят достатъчно часове в тия пет дена, говоря от личен опит. По-добре е, ако можеш да си нагласиш часове вечер след работа, защото може да се проточи седмици и месеци. Ще дремеш на стола изморена и неусетно свършило.
Провери и в твоята фирма дали няма някакви здравни пакети за служителите. Много от сериозните фирми имат и са им присъщ разход, но някак не се стараят да го популяризират сред служителите си.

Не ги знам твоите познати в провинцията, клоня към гости на Дарксайд. Най-малкото после дълго ще се говори тук за това посещение...


Хижа също ми харесва. Препоръчвам ти Ведра или Белите брези на Витоша, била съм там и са прилични. Удобно се ходи както с кола, така и с градски транспорт и малко ходене пеша. Виж също дали и фирмата ти има собствени почивни бази за служителите си. Мой познат в съвсем невърховна фирма чак след години научи, че имали голяма вила на морето и трябвало само храната да си плати. Пък може да имат и изгоден договор с някой хубав спа хотел нализо, където да се отдадеш на гореща минерална вода, масажи и глезотии. И лудории...

Оставих за накрая мазето. Като съм виждала твои снимки, очевидно има нужда от разтребване у вас. Но това е работа за два часа при стегната организация. А после?


ad infinitum ...



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.