Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:49 02.06.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Тема Re: редакция на въпроса минови [re: Alice in WL]  
Автор BezsynnaМодератор (Гераскова)
Публикувано20.06.18 21:01



Нене, няма да ти се карат! Алис ще си представи, че се е върнала в оня момент, ще се отпусне, мислейки за нещо друго, и внезапно ще я осени какво точно трябва да си напише! Вервай ми!

Всичко ще е наред!



Тема Re: стриктно си изпълнилнови [re: holi_day]  
Автор BezsynnaМодератор (Гераскова)
Публикувано20.06.18 21:24



Браво за маратонките!
Снощи дъщеря ми без малко да вземе някакви съмнително високи отзад, иначе супер удобни маратонки. Решила току вече на касата да провери за отзиви в интернет, видяла как сто човека реват, че онова отзад не омеква и само рекла - не, благодаря - и ми се хвали как избегнала на косъм бъдещи връщаници.

Новите ти по-добре ли са, да не ходиш още веднъж?...



Тема Re: редакция на въпроса минови [re: Bezsynna]  
Автор Alice in WL (нинджа)
Публикувано20.06.18 21:27



Пак ще кажа ОХ! С много личен чар успях да елиминирам временно част от задачата, тази с писането на огромен теоретичен текст. Така се бях спекла, че дори почнах да си фантазирам да изкъпя някой и друг шеф, дано ми се размине. Нали помните, че имаме хубава заключваща се служебна баня?

После хитро помолих за допълнителна информация и почти мигновено ми тръснаха една полуготова презентация, която да я осмисля, в нея имало важни неща. И да я допълня! Сега и това трябва да правя. Проблемът ми е, че някак хем не влиза в строго определените ми служебни задължения, хем много остро ще се забележи, ако оплескам или нищо не направя.
Взех си я да я гледам презентацията вкъщи. Пътем купих пици. Срещнах приятелка, седнахме на една спирка и час си говорихме глупости. Пиците съвсем изстинаха. Прибрах се, затоплих пиците и нахраних гладните. Сега като шопа седя гледам презентацията и мисля... По едно време се хващам, пиша в клуба!



ad infinitum ...


Тема Re: редакция на въпроса минови [re: Alice in WL]  
Автор Ludo2 (бях svestna)
Публикувано20.06.18 21:34



Една биричка ще те поотпусне



Всичко, което виждате в мен, не е мое-ваше е. Мое е това, което виждам във вас! Ерих М.Ремарк

Тема Re: редакция на въпроса минови [re: Alice in WL]  
Автор BezsynnaМодератор (Гераскова)
Публикувано20.06.18 21:34



С тия пици ме огладнИ...
Отпусни се, поклубувай, ще ти дойде вдъхновение де. Ако не дойде, поне гледай хубаво да се наспиш!





Тема Re: редакция на въпроса минови [re: Bezsynna]  
Автор Alice in WL (нинджа)
Публикувано20.06.18 21:49



Замалко да ти пусна линк от друг клуб, как там хората се справят с глада и се наспиват чак до два часа на обяд,вместо само до един, ама вече ще е брутално спрямо теб...



ad infinitum ...


Тема Re: редакция на въпроса минови [re: Ludo2]  
Автор Alice in WL (нинджа)
Публикувано20.06.18 21:52



Естествено, пиците с бира! Една ме отпуска, две ми дават концентрация за работа, а на третата заспивам.



ad infinitum ...


Тема Re: редакция на въпроса минови [re: Alice in WL]  
Автор Ludo2 (бях svestna)
Публикувано20.06.18 21:58



Наздраве! Аз съм на половин кенче и съм пред заспиване

. Пица няма, пилешки бутове с малко картофи, класика от всякъде

Всичко, което виждате в мен, не е мое-ваше е. Мое е това, което виждам във вас! Ерих М.Ремарк

Тема Re: Офффф! Сънища.нови [re: holi_day]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано20.06.18 23:02



Камерата ми е смотана мари, не сам негар





Тема Re: редакция на въпроса минови [re: Alice in WL]  
Автор BezsynnaМодератор (Гераскова)
Публикувано20.06.18 23:19



А аз за малко да припадна от смях!





Редактирано от Bezsynna на 20.06.18 23:52.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.