Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:44 11.06.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Тема Re: редакция на въпроса минови [re: Bezsynna]  
Автор Alice in WL (нинджа)
Публикувано20.06.18 11:27



Не бързай, когато можеш довечера. И тогава пак не бързай, да не изпуснеш някой интересен детайл.



ad infinitum ...


Тема Re: Офффф! Сънища.нови [re: holi_day]  
Автор Alice in WL (нинджа)
Публикувано20.06.18 11:34



Добре го каза това предупреждение, за водоустойчивото. Оказва се, че масовите електроники, аларми, телефони, фотоапарати, лесно се развалят дори само от горещата пара, от влагата от едно ползване в такива условия, личен опит. Да не говорим за изпускане в жакузито. Но поне снимките и клиповете си остават на мемори картата и после може да се прочетат другаде.



ad infinitum ...


Тема Re: Офффф! Сънища.нови [re: Alice in WL]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано20.06.18 12:23



с 1 дума - никой да не се оправдава, че снимки и видео са пропаднали при потоп



Тема Re: редакция на въпроса минови [re: holi_day]  
Автор BezsynnaМодератор (Гераскова)
Публикувано20.06.18 13:30



Оофффф, че тъпо се измъкнах! Май въобще не се измъкнах!



Опростете ми го това, не искам да си признавам кви ги мисля.



Тема Re: редакция на въпроса минови [re: Bezsynna]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано20.06.18 13:33



ееее спокойно, спокойно
отпусни се и разкажи,
както обеща


ден-два ще почакаме,
но истината и само истината
във формат 3Д поне

всички сме на 18+




Тема Re: редакция на въпроса минови [re: Alice in WL]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано20.06.18 13:33







Тема пак редакция...нови [re: holi_day]  
Автор Alice in WL (нинджа)
Публикувано20.06.18 14:10



Тя има известно право. Всичко което кажете в клубовете, рано или късно може, даже и сигурно ще се използва срещу вас!!!




Да продължим с редакциите, може да мине така- Бихте ли разказали как си представяте какви фантазии бихте имали евентуално относно клубар или клубарка?
Както виждате махнала съм го това за срещата и е станало по-косвено невинно така...


ad infinitum ...


Тема Re: редакция на въпроса минови [re: holi_day]  
Автор Alice in WL (нинджа)
Публикувано20.06.18 14:21



Не съм ли права? Аз като ви разказвам случка и после се сещам още куп интересни детайли. Дори да ги добавя като нови мнения, магията вече е отлетяла и интересът към мен спаднал...


Ох, кога ли ще намеря време да разкажа нещо по-съществено. Точно сега се опитвам да напиша в работата мнение по нещо, за което ме сметнаха за компетентна, а аз не съм. Започна се преди два месеца и тогава беше моментът да им кажа, че не ме бива толкова, ама не се престраших и ... магията е отлетяла.
Ще ми се карат явно. И договор дойде време да се преподписва!
Мислите си Алис бълбука от щастие, всичко и е наред, но не е.


ad infinitum ...


Тема Re: стриктно си изпълнилнови [re: holi_day]  
Автор dama spatia (зеленоока)
Публикувано20.06.18 14:51







Тема Re: пак редакция...нови [re: Alice in WL]  
Автор BezsynnaМодератор (Гераскова)
Публикувано20.06.18 20:59



Аааааахахахаха! По-завъртяно от това ще опиташ ли, имам чувството, че можеш и още!






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.