Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:11 13.05.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Една съседканови [re: ShokoLada]  
Автор Nuke Dukem ()
Публикувано02.06.18 21:48



Няма драми, ама страх има... Къде ще я поканя аз на водка? Другият път ще мълча като сом и ще се правя все едно нищо не се е случило. То и без друго ще е кой знае кога, ако нещо трябваше да се случи, то щеше да е снощи.



Тема Re: Една съседканови [re: Nuke Dukem]  
Автор ShokoLada (dance me...)
Публикувано02.06.18 22:25



Страх от какво? Да бъдеш човек? Или да бъдеш мъж? И докъде ще стигнеш с този страх..
Виж..на тези въпроси сам трябва да си отговориш, ако искаш де..


ако нещо трябваше да се случи, то щеше да е снощи.
Гадателю, който знае всичко!..за да не се е случило, значи така е трябвало, това е един повод да се замислиш обаче, защо правиш на обратно на нещата, които искаш...Страх? Едва ли...
А сега лека от мен...



Тема Re: Една съседканови [re: ShokoLada]  
Автор Nuke Dukem ()
Публикувано03.06.18 04:03



Добро утро от мен.

Страх ме е, че, ако я поканя вкъщи или на кафе, или ще ми откаже учтиво (понеже тя е възпитана добре), или ще се разочарова от преживяването. Човешко е да я поканя, ама е човешко и да отхвърли поканата. Та в известен смисъл, да, страх ме е да бъда мъж – да не би да изляза недостатъчно мъж.

И затова ще мълча като бухал и ще се правя, че всъщност не искам да й посегна с лапите си към хубавото секси тяло.



Тема Re: Една съседканови [re: Nuke Dukem]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано03.06.18 07:21



заради тези страхове ли не си спал пак?



Тема Re: Една съседканови [re: holi_day]  
Автор Nuke Dukem ()
Публикувано03.06.18 08:23



Спах като заклан, снощи си легнах като праведник в 22ч., обаче се събудих рано. Много обичам в ранните утрини да сърбам кафе докато всички още спят и междувременно надникнах и в клубовете. Живея на натоварен булевард и само в ранните часове е тихо и спокойно.

Впрочем вчера, докато звучеше сирената за 2.06 – булевардът умря. Всяка една кола спря и хората излязоха извън автомобилите си, стоейки с ръка на сърцето всичките 5 минути през които сирената виеше. Беше много трогателно.



Тема Re: Една съседканови [re: Nuke Dukem]  
Автор ShokoLada (dance me...)
Публикувано03.06.18 08:55



Добро утро..
Та в известен смисъл, да, страх ме е да бъда мъж – да не би да изляза недостатъчно мъж.
а ти разбираш ли, че разбиранията ти за категория "мъж" са твои..достатъчно, недостатъчно...твои рамки са.

както и грозен..недодялан..и т.н.
И забележи, въобще и не говоря за секс, а за страховете ти...момичето е казало да пием водка..ти едва ли не вече на спалнята я хвърли..знаеш ли смисъла на изречението ...хайде да пием по водка? Защо прескачаш действията и мислиш в бъдещето..че той страха е винаги там..в бъдещето!..: )
Спирам..: ) голям си и предполагам знаеш какво искаш..а как ще го постигнеш е според зависи..



Тема Re: Една съседканови [re: ShokoLada]  
Автор Nuke Dukem ()
Публикувано03.06.18 08:59



100% е искала да гаврътнем по една водка по съседски и да обсъдим политическата ситуация в България докато си боцкаме кисели краставички за мезенце.



ПП: Ми грозен съм. Нали си спомням как ми се подиграваха като си пуснах фейса в 40-50. А наскоро ми казаха, че съм и невъзпитан, оттам и обективното ми мнение, че освен грозен съм и недодялан.

Редактирано от Nuke Dukem на 03.06.18 09:04.



Тема Re: Една съседканови [re: Bezsynna]  
Автор Nuke Dukem ()
Публикувано03.06.18 09:15



Ще заговоря, пък ще видим. Благодаря за съветите.



Тема Re: Една съседканови [re: Nuke Dukem]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано03.06.18 11:11



2 минути са сирените





Тема Re: Една съседканови [re: Nuke Dukem]  
Автор BezsynnaМодератор (ГюрМих)
Публикувано03.06.18 12:51



Ако не ми беше неудобно, бих ти пуснала снимка да видиш ква съм пък аз страшна мадама.

Ама си се харесвам - квот бог дал, такова. ТИ трябва да се харесваш! Някой го бил подиграл, стига моля ти се, сериозно! Дръж се за себе си, ти си най-ценното, което имаш. И ще си се харесваш, другите да си ядат ушите, тяхна си работа. Хем ми е кофти така да те навивам, хем не се търпи млад, прав и здрав само да натякваш, че си бил грозен. Ама това ми е последното такова де, да не те притеснявам. Колко човека ти трябват да надделеят над онова предишно огорчение от лоши коментари, за да го преживееш? Да почна подписи да събирам!

Животът е прекрасен, ти си жив! Трябва да вярваш, че ще ти се случат хубави неща!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.