Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:24 19.04.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Една съседка  
Автор Nuke Dukem ()
Публикувано02.06.18 02:11



много готина и секси, днес ми налетя в асансьора...



Късно вечерта се прибирам аз от магазина и влетявам във входа с бойна крачка, при което тя се стряска в тъмницата и ме поглежда с един оцъклен поглед. Оказва се, че май пак си е забравила чипа за асансьора. Понеже и преди се е случвало точно с нея. Винаги съм я възприемал като твърде красива за мен и никога не съм си помислял нещо, като обикновено я отбягвам с поглед съзнателно за да не си помисли, че я харесвам. Тя е и немалко години по-млада от мен, в общи линии откакто беше тийнейджърка се засичаме в блока, израстна пред мен дето се вика. И с мъже неведнъж съм я виждал, пада си по батковци с големи бицепси и лъскави беемвета.

Обаче този път влизаме и вместо да ми каже на кой етаж е (понеже и преди като си е забравяла ключовете така, всеки път не знам на кой етаж е... не помня такива неща), ми казва – Искам да изпия една водка с теб!

Аз като гръмнат и я поглеждам строго в очите. Една такава пияна ми се стори, като че ли погледът й леко блуждаеше, макар че не миришеше на алкохол въобще, може и да е била дрогирана с нещо; на трезва глава едва ли би си помислила за такова нещо с мен...

И в следващия момент ме хваща за шепите и се доближава да ме целуне.

Ама аз напълних гащите и се отдръпнах, и, извинявайки се с нещо от сорта на, че ще си лягам и не ми се пие водка, настоях да разбера за кой етаж беше.

За 6-ти била.

Цъкнах 6-ти с чипа и започна най-неловкото пътуване до шестия етаж в живота ми. Настоя пак за водката, обаче аз пак настоях, че ще си лягам и, след като изръсих нещо в ефект на "Прибирай се.", най-накрая ми пусна ръцете и потъна в коридора зад затварящите се врати... Аз съм за 9-я.

И така. Сега не знам как ще реагирам, ако, тоест когато, се засечем пак в асансьора. По-точно знам – до болка познатото неловко мълчание в кабината и накрая изтърканото "Чао и хубав ден/вечер/етц."

И ми е едно такова адски тъпо в момента, и си викам – Кога бе, Нюкче, ще ти кацне пак такава златна възможност, поне да се понатискаш малко, кога??? Трябваше да я целунеш, тя имаше нужда, нищо че си грозен и недодялан, голямо си дърво!!! Пък после винаги можеше да се държиш с нея все едно нищо особено не се е случило!

А сега?

Редактирано от Nuke Dukem на 02.06.18 03:11.



Тема Re: Една съседканови [re: Nuke Dukem]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано02.06.18 03:03



Тази мания да се представяте за грозни е заразна...



Тема Re: Една съседканови [re: holi_day]  
Автор Nuke Dukem ()
Публикувано02.06.18 03:14



Е, аз съм обективно грозен, нали съм пускал тук снимка и всички ми се подиграха. Не си фантазирам, емпирично доказано е.

И недодялан.

Ама много ме е яд в момента, да знаеш. Понеже тя наистина имаше нужда някой да я целуне. Голям съм простак. Можех поне да я прегърна. Кой знае какво й се е било случило за да се стигне до това.

Редактирано от Nuke Dukem на 02.06.18 03:19.



Тема Re: Една съседканови [re: Nuke Dukem]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано02.06.18 03:20



Пропуснала съм тези снимки. Тук никой не се подиграва. Има закачки, подигравки - не.
Не си простак. Било е неочаквано. А и само прегръдка нямаше да й е достатъчно...



Тема Re: Една съседканови [re: Nuke Dukem]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано02.06.18 03:22



Синът ми след малко заминава за седмица в Израел, затова съм будна...
Бях заспала, клаксон ме събуди в 1ч.

Редактирано от holi_day на 02.06.18 03:24.



Тема Re: Една съседканови [re: holi_day]  
Автор Nuke Dukem ()
Публикувано02.06.18 03:25



След толкова много години сам накрая така да се изложа... Още не мога да осъзная какво ми се случи и какво пропуснах. Че и красива. Направо ме уби.

По-добре да я бях целунал, така се проявих като най-голямата мишка от блока. Сега всеки път като се засечем ще мисля за това и ще е адски неловко мълчанието. Преди поне минаваше по инерция, сега ще ме гледа като онзи мухльо, дето му се предложих и не посмя да ме награби.



Тема Re: Една съседканови [re: Nuke Dukem]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано02.06.18 03:29



Глупости. Ако е пожелала точно теб, нищо не е пропуснато.
Ако е била пияна, затова палава, правилно си реагирал. Не си се възползвал.



Тема Re: Една съседканови [re: holi_day]  
Автор Nuke Dukem ()
Публикувано02.06.18 03:38



Пусках преди време в един друг клуб, не е като да не съм си го потвърдил. Изглеждам нелепо, както и да е.

Точно това е, че аз много добре знам какво щеше да й е достатъчно, но отдавна вече изобщо даже и не си мечтая, че бих могъл да го дам пак на някого. В смисъл, обичта. Това са наистина много години откакто не съм излизал с момиче и отдавна съм загубил формата, която би ми позволила да импровизирам в такива ситуации. В душевен смисъл. Нито съм интересен събеседник, нито секси генетичен материал, а и дори да се стигне до леглото, изобщо не знам как ще се справя. Пък е от блока ми, не мога да си причиня и това.

А и честно казано в нас е такъв бардак, особено в моята стая, че и да искам, няма къде на хубаво да я поканя освен в моята стая, където може да се седне само на леглото.

Пък и за какво щяхме да си говорим... Щях да се изложа още повече.



Тема Re: Една съседканови [re: holi_day]  
Автор Nuke Dukem ()
Публикувано02.06.18 03:42



Не се почувствах като простак точно... Като овехтял и дърт чичко, който не може нищо да й даде, даже една хубава целувка за лека нощ. Така се почувствах от цялата ситуация.



Тема Re: Една съседканови [re: holi_day]  
Автор Nuke Dukem ()
Публикувано02.06.18 03:44



Аз пък не можах да заспя цяла нощ от това и реших поне да споделя във форума, белким спра да мисля за това. Даже си сипах пълна чаша вино. Мъчно ми е, че подплаших поредния шанс около себе си. И че не набрах кураж да отвърна подобаващо.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.