Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:42 28.04.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Извънземен-Еволюция на Чувстватанови  
Автор blood2 ()
Публикувано18.05.18 15:03



Извинявам се на безсънна, ама реших да открия нова тема. За моята нова част.

В предишната Wonder girls бяха повече от 5, а то били с други певици снимани. За статистиката имат 60 милиона посещения на любимата ми песен. Не може всеки да е милиардер.

Основната идея е, че докато певеца е в клозета по голяма нужда, жените му изпяват песента. Стават световно известни, той световно неизвестен. А пеят, че харесват и обичат само него. Тъжно.

Новата ми част се казва, Извънземен- Произход на чувствата.



А на никой не съм казвал, освен на вас. Още по-новата, която другата седмица ще направя се казва Мисията. Мислех да е Споделено, но Мисията е по-готино. В нея ще има разказ Споделено, и разказ Несподелено.

А можете да коментирате нещо, ако искате от новата или другите части.

Редактирано от blood2 на 18.05.18 15:05.



Тема Re: Извънземен-Еволюция на Чувстватанови [re: blood2]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано18.05.18 21:48



прочетох


добре звучи
хареса ми, въпреки че на 2-3 места се спъва малко



Тема Re: Извънземен-Еволюция на Чувстватанови [re: holi_day]  
Автор blood2 ()
Публикувано18.05.18 22:16



Дотук добре. Една фенка имам.

Да знаеш това, че дърветата са били отровни и затова насекоми не са ги яли е пълна манипулация. Нямат извлечено ДНК на дърво. А иначе човек дори и да няма причина за нещо все си я измисля. Така и учените.



Тема Re: Извънземен-Еволюция на Чувстватанови [re: blood2]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано18.05.18 22:33



но пък забележи колко неща, които в 1 момент са измишльотина и определяме като фантастика, впоследствие се сбъдват
така е и с "летателните машини", и с корабът на кап.немо, и плаващия остров, и с някогашните фантасмагории за видеоразгови...
остана една телепортация и телекинезата да се развият...
та, драги ми извънземни приятелю, всичко е дежа вю





Тема Re: Извънземен-Еволюция на Чувстватанови [re: blood2]  
Автор Nuke Dukem ()
Публикувано19.05.18 01:14



Позволих си да редактирам текста ти, понеже на места си пропуснал запетаи, а на други си ги поставил излишно. След моята скромна редакция, твоят текст изглежда така:

Това трябваше да го обясни някой психолог. Въобще, всичките тези неща трябваше да са художествена измислица на някой, занимаващ се и изучаващ човешките чувства и мечти. Някой готин пич.

Поради липсата на такъв, аз, Извънземният, трябва да се заема с тази работа. Знаете, че не съм гениален и няма как да съм оригинален.

Всички човешки мечти, чувства и копнежи на тази малка планета Земя, а и извънземните чувства също, произхождат от някъде. От разнообразието на живота.

Мнозина от вас бяха разочаровани, че нямало какво да научат от мен за жените. Вие информация ли искате? За това си има google. Тук съм не за да ви науча на информация, не за да ви науча на това защо, защо и защо, а да ви науча да чувствате.

Животът е породен от чувство. От чувство за принадлежност. А после се появили много чувства. И колкото по-съвършено духовно е едно същество, толкова повече чувства има. Да, и духовни искам да ви направя, да ви помогна.

Всичките тези копнежи и стремежи на живота, си имат история. Не онази от филмите, не онази от песните, не онази от компютърните игри и измислените герои. А онази от истинската Еволюция на чувствата, от истинската...

Всички сме свързани. Всички сме на планетата Земя. Тя е наш дом. Тя е била дом на милиони видове в продължение на милиони години.

Извънземни има всякакви, и нисши и висши души. Все се прераждат на Земята. Не за да научат нещо за Вселената, не за да станат свръх умни, а за да почувстват уникалността на тази планета. За да почувстват какви същества са живели, как са живели, за какво са мечтали и как са се провалили. Мнозина от нас са тук, за да се учат на смирение.

На края на всяка тема ще пускам тест. Вместо всеки тест да е нова тема, кликайте и поне ще ви се отваря теста на цял прозорец. А всичките тестове от тази част ще са в раздел Тестове.


Горещо желая да чуя мнението на Холи и Бззн относно редакцията, и изобщо, на останалата женска част от форума, понеже съм забелязал, че, за разлика от мен, вие имате перфектна граматика.



Тема Re: Извънземен-Еволюция на Чувстватанови [re: holi_day]  
Автор Nuke Dukem ()
Публикувано19.05.18 01:30



Мигновената телепортация е невъзможна по e=mc^2.



Иначе всеки би могъл да се телепортира чрез психокинеза, тоест някой да ти внуши да се преместиш от една точка до друга. Примерно до магазина.



Тема Re: Извънземен-Еволюция на Чувстватанови [re: Nuke Dukem]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано19.05.18 01:42



не е важно какво ще кажа аз, а блъди
и аз четейки смятах, че има нужда от лека редакция
не съм експерт, въпреки че съм направила редакцията на 2 книги, макар да не ми пише името на тях


на поезия
не мога да дам линк към тях, щото не са в нета, а са си реално издадени
но има в хулите останало нещо старо, което показва, че за поетични неща имам усет и мога да предложа корекция

на фона на начина ми на писане тук, едва ли ще е за вярване
особено при грешките, които правя
даже днес видях 1 абсолютно грозна грешка, която съм допуснала
ама както и да е...

та за текста на блъди
това, което е написал този път, наистина ми допадна
и в него се говори за развитие на чувствата
а чувствата включват и спонтанност, непринуденост, порив...
не исках да се хващам за запетайки изобщо
хареса ми смисъла
особено на места като философия

знаеш ли как попаднах в споделено
1 познат ми прати приказка, която бе написал
и аз точно като теб, се втурнах да я редактирам, защото беше написана по начин, подобен на този, по който аз пиша тук - без да му хващаш дирята къде е началото и къде края на изречението хахаха
и като съм се захванала да редактирам леле-мале
и пратих на човека да види редакцията ми
а той - ми няма значение тези неща, аз съм публикувал в 1 форум
и така попадайки в неговия форум, после случайно попаднах и тук


но да свържа и с нещо, което ти писа наскоро
как редактираш, как държиш да си прецизен...
не е лошо, но е прекалено
и се натоварваш така
h16 тези дни бе написал силен постинг за писането тук, за правописа...
не го помня къде се намира
но ми допадна
по-важно е казаното като идея и смисъл
особено като се пише на 1 дъх, неособено издържано, на "прима виста" също си има своя чар, като се отнася до форум си е нормално някак да е така за едно непосредствено общуване

прочетох редакцията ти
и за мен така е по-изчистено
но блъди ще прецени дали да приеме и дали и друг път да му помагаш с редакция на негови текстове, защото те все пак са книга, а не са постинги
аз бих се замислила и не бих отказала такава помощ




Тема Re: Извънземен-Еволюция на Чувстватанови [re: Nuke Dukem]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано19.05.18 01:53



това с телепортацията ще е много опасно
докато не се измисли защита от самопоканващи се елементи


ако е като приказката за снежанка - кой ми сядал на столчето?, кой ми е пил от чашката?... пак добре, но ако се стигне до - кой ми се е настанил в леглото?




Тема Re: Извънземен-Еволюция на Чувстватанови [re: holi_day]  
Автор blood2 ()
Публикувано19.05.18 10:36



Е то като се почнат редакциите. Само rи коригирам така, че думите да са правилни. А дали граматиката е правилна, е много трудно да се каже.

Иначе не съм толкова умен. Както искайте го променяйте.
То лоша реклама няма.

Значи като направя стихотворения да ти кажа да ги видиш дали са добри.

Редактирано от blood2 на 19.05.18 10:42.



Тема Re: Извънземен-Еволюция на Чувстватанови [re: holi_day]  
Автор blood2 ()
Публикувано19.05.18 10:38



Е ние все още не можем да контролираме материята. Не ни е дадено от Висшите духовни сили.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.