Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:53 25.05.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Тема Re: Дневникът на Нюкнови [re: expat]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано17.05.18 21:45



Бе ей, индженери нема ли в тоя форум, вие тва килокалории за нищо го немате!



Тема Re: Дневникът на Нюкнови [re: h1685614@trbvm.com]  
Автор expat ()
Публикувано17.05.18 21:48



Отворих си приложението на телефона, видях, че при 12 000 крачки пише, че са изгорени 554 ккал, а при 18 000 крачки 752 ккал и преписах данните.

Идея си нямам дали инджинери са писали Samsung Health.



Тема Re: Дневникът на Нюкнови [re: h1685614@trbvm.com]  
Автор Nuke Dukem ()
Публикувано17.05.18 21:56



А, не, човек – това е като дюнер, само че месото е пилешка пържола; иначе вътре е пълно с картофки, салатка, сосче, доматки, даже понякога го омазва в мазнинката от шиша, веднъж и бонус фалафелче ми сложи... Много вкусно готвят и наистина има много килокалории; до колкото си спомням са от Сирия. Няма по-добра от тяхната в целия квартал. Обикновено не успявам да го изям целият и Криси намазва покрай мен.



Тема Re: Дневникът на Нюкнови [re: ShokoLada]  
Автор Nuke Dukem ()
Публикувано17.05.18 22:04



Дюк..млад си..осмисли живота си с нещо смислено..инвестирай в себе си, ама в нещо което наистина ще ти носи позитиви...

Лека нощ. Искам само да те попитам (понеже това търся тук, във форума, отговори на своите въпроси) – ходенето на фитнес не е ли също инвестиция в здравето, т.е. в себе си? И това, че искам есента да се подложа пак на профишънси (което, разбира се, е смешно, вашите деца вече са ги взели) – не е ли най-правилният път за моята скромна личност?



Тема Re: Дневникът на Нюкнови [re: expat]  
Автор BezsynnaМодератор (ГюрМих)
Публикувано17.05.18 22:05



Благодаря.


КИЛОкалории! Уджас. Чак се зарових да търся да прочета нещо за калориите, да не би да съм недоразбрала...



Тема Re: Дневникът на Нюкнови [re: expat]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано17.05.18 22:09



Погледнах в интернет, за койт не знае като мене: 1 Кал = 1 ккал = 1 кал
Прав си в каквото си написал, аз с проблеми да прехвърля съждения от джаули в аполонови величини.



Тема Re: Дневникът на Нюкнови [re: h1685614@trbvm.com]  
Автор BezsynnaМодератор (ГюрМих)
Публикувано17.05.18 22:13



Странно е да ги пишат по тоя начин, аз се изприщих.



Тема Re: Отговарям тинови [re: ShokoLada]  
Автор Nuke Dukem ()
Публикувано17.05.18 22:25



защо сега искаш да влагаш време и средства за нещо, което после ще те направи вярно прасе?

Защото вярвам, че бих могъл да извличам полза от ходенето на фитнес без задължително това да е съпътствано с моето превръщане в прасе. Тоест, аз смятам, че е по-добре да се ходи на фитнес, отколкото да не се ходи.



Тема Re: Дневникът на Нюкнови [re: blood2]  
Автор Nuke Dukem ()
Публикувано17.05.18 22:28



Приятел, хайде да не проектираш твоите виждания за живота върху моите, става ли? Ако ти търсиш начин жена да те издържа, то аз търся начин как аз да я издържам – и това е разликата между нас двамата. Сега схвана ли?



Тема Re: Уточнениенови [re: Nuke Dukem]  
Автор blood2 ()
Публикувано17.05.18 22:56





"Трябва ми жена, която да ме издържа. Ти подиграваш ли ми се.

Аз съм много евтин, ама жените не ме харесват. Искат 20 котки. "

Обърквация се получи. Е така трябваше да е. Понякога като много мнения пускам и все нещо съм обърквал. Тъпо е ама. Не съм съвършен.

Редактирано от blood2 на 17.05.18 23:02.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.