Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:58 23.05.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Анонимна АА помощ  
Автор Serenity73 (Inner temple)
Публикувано12.05.18 23:43





Какво мислите?!
Има ли шанс?

Through the pain man rises!

Тема Re: Анонимна АА помощнови [re: Serenity73]  
Автор Alice in WL (нинджа)
Публикувано13.05.18 10:54



Няма шанс, не си губи времето с това.

ad infinitum ...


Тема Re: Анонимна АА помощнови [re: Serenity73]  
Автор ShokoLada (dance me...)
Публикувано13.05.18 11:05



Нещо като Зоро?..
Знаеш ли, аз пък си мисля друго, защо хората посягат към алкохола..Какво се опитват да удавят..и защо вместо в алкохол, някак не променят това което ги товари...
Ти защо посегна към алкохола...и не спря за пиеш? Какво те мъчеше?
Знаеш ли, ще ти разкажа нещо.
На първото ми гадже баща му беше алкохолик. Невероятно добър човек, от него съм видяла само добро отношение и много топлина. Хората обаче са гадни, няма да влизам в подробности, но го обвиниха в престъпление /абсолютно незаслужено/ и влезе в затвора. Там спря да пие...но излезе ли, веднага пак се хвана за него. Просто психиката му не можеше да понесе реалността и той я давеше в чашката. А съм сигурна, че ако имаше до него някой, който как да кажа, му даваше обич, го направляваше, нямаше да е така..защото все пак години не беше пил. Той почина..изчезна от вкъщи и го намериха на полето. Винаги обаче си спомням с този човек с много топлина..алкохола не успя да убие голямото му сърце.
Та..в този ред на мисли не смяташ ли, че хората които посягат към алкохола просто не могат да се справят със себе си..и реалността в която са? И че трябва да се види причината, която кара човек да пие..да намира утеха в алкохола..
Онази вечер излизам с приятелка на кръчма..тя водка, а аз сокче капи..ми като не ми се пие как да се наливам...но аз няма какво да притъпявам или давя в алкохол. Не че живота ми е лесен или всичко е ок..просто знам ли, приемам нещата такива каквито са.
Та..по темата..и транспарант да сложиш, ако не се види причината заради, която пие едва ли ще има полза.
Аз също имам зависимост..към цигарите..но не виждам причина да ги спря, е няма и причина да пуша..ама така и така съм свикнала..това си е мой избор.
И друго...колкото повече мислиш за алкохол, АА и алкохолици, толкова по-важен правиш този проблем. Имаш цел, просто си я следвай..но не непрекъснато да говориш за това..фиксираш се..поне според мен де..
И това не е съвет..а просто мнение..





Тема Re: Анонимна АА помощнови [re: Alice in WL]  
Автор Nuke Dukem ()
Публикувано13.05.18 11:52



+ googol.



Тема Re: Анонимна АА помощнови [re: Alice in WL]  
Автор BezsynnaМодератор (ГюрМих)
Публикувано13.05.18 20:22



не си губи времето


+++++++++!!!!!



Тема Re: Анонимна АА помощнови [re: Alice in WL]  
Автор Serenity73 (Inner temple)
Публикувано13.05.18 20:47



Искам все пак да опитам.

Through the pain man rises!


Тема Re: Анонимна АА помощнови [re: ShokoLada]  
Автор Serenity73 (Inner temple)
Публикувано13.05.18 20:49



Искам да помогна.

Through the pain man rises!


Тема Re: Анонимна АА помощнови [re: Serenity73]  
Автор Nuke Dukem ()
Публикувано13.05.18 21:12



Недей, човече... Остави го да си рути живота и гледай своя – той ти е по-важен от неговия. Ако имаше на кого да помогнеш, то това щях да съм аз, а не полякът – за цигарите например.



Тема Re: Анонимна АА помощнови [re: ShokoLada]  
Автор The bad reptile (Крокодил)
Публикувано13.05.18 21:15



"Знаеш ли, аз пък си мисля друго, защо хората посягат към алкохола..Какво се опитват да удавят.."- Мезето





Тема Re: Анонимна АА помощнови [re: Serenity73]  
Автор Nuke Dukem ()
Публикувано13.05.18 21:21



Ми помогни на мен бе, приятел.

Имаше такава поговорка – unwanted favors gain no gratitude. Ще рече, че ако помощта ти е непоискана, отсреща няма да я оценят с благодарност. В случая, най-много да те пропие пак. Нали знаеш – с какъвто се събереш, такъв ставаш; гнилата ябълка скапва касетката с останалите ябълки; и т.н..



Тема Re: Анонимна АА помощнови [re: Nuke Dukem]  
Автор Serenity73 (Inner temple)
Публикувано13.05.18 22:49



С каквото мога да ти помогна като съвет и опит съм насреща. Само казвай. И не си мисли че за зависимостите имаш цялото време на света. С поляка не знам как ще е, но може и да му светне че в квартала вече му наблюдават пиенето. И виждат и знаят че е ненормално. Предполагам какви ще са стандартните реакции. Но да задушава стреса с алкохол и да дави нервноста си в алкохол, както и трудностите-не е решението. Виждам как пие, виждам шаблона му и е твърде притеснителен. Има две дъщери. Едната е с година по-голяма от сина ми, а другата е няколко години по-малка. Горе-долу на наши години са и двамата със жена му. Свестни изглеждат, но той е в голяма опастност. И ако досега детските служби все още не са му потропали на вратата, трябва да се чуства огромен късметлия. И да ходи свещ да си пали.

Through the pain man rises!


Тема Re: Анонимна АА помощнови [re: Nuke Dukem]  
Автор Serenity73 (Inner temple)
Публикувано13.05.18 22:53



Не, няма да ме пропие. Един отказал ми алкохолик би ме стумулирал пак да опитам да му пробия фасадата.
Скоро ще станат два месеца без алкохол. На моменти съм нервен и действам по инерция със стари грешки като начин на мислене, но се улавям веднага че греша. И се извинявам на момента. Ако пиеш, няма как да ги осъзнаеш тези неща.
Утре съм на сбирка пак. И ще работим може би вече по втора стъпка. Точно когато играят Лефски и ЦСКА, ама здраве да е. Ще ги гледам на повторение. По-важно е да съм трезвен.

Through the pain man rises!


Тема Re: Анонимна АА помощнови [re: Nuke Dukem]  
Автор Serenity73 (Inner temple)
Публикувано13.05.18 22:54



За цигарите ще ти напиша отделен чост или тема моят опит.

Through the pain man rises!


Тема Re: Анонимна АА помощнови [re: The bad reptile]  
Автор BezsynnaМодератор (ГюрМих)
Публикувано13.05.18 23:01



Жив е той, жив е! И от зарана
на тежка маса седи и пъшка.
Юнак с дълбока пред очи кана,
юнак във младост и сила мъжка.


Исках да кажа радвам се да те видя.





Тема Re: Анонимна АА помощнови [re: Serenity73]  
Автор Nuke Dukem ()
Публикувано13.05.18 23:20



Всичко разбрах и те поздравявам за начинът по който се изказваш. Аз също трябва да запаля свещ, отдавна не съм го правил. Ще пожелая желание да спра пушенето.



Тема Re: Анонимна АА помощнови [re: Serenity73]  
Автор Nuke Dukem ()
Публикувано13.05.18 23:27



Да, най-важното е да си трезвен. Аз пих, но утре ще се отдам на трезвеност. Ще ходя на фитнес и затова. Не зная дали ще успея да издържа без бира.

Да не говорим, че пушенето ме разяжда отвътре.



Тема Re: Анонимна АА помощнови [re: Nuke Dukem]  
Автор Serenity73 (Inner temple)
Публикувано14.05.18 09:59



Благодаря.Ще ти напиша моите терзания с пушенето.Но няма да е точно сега,понеже тръгвам с раница по шопинги да подавам за работа,с молби и СВ-та.

Through the pain man rises!


Тема Re: Анонимна АА помощнови [re: Nuke Dukem]  
Автор Serenity73 (Inner temple)
Публикувано14.05.18 10:09



Значи при зависимостите е така,че от каквото си се отървал..жцигари,алкохол..повече не се докосавай до него.
Съвета ми е-намали планово цигарите.Докато стигнеш до цигара-две на ден,само с кафето.Повярвай ми,не е толкова трудно.Трудното е най-вече в главата.
Трикове за да не мислиш за цигари са-дъвки,бонбони,семки,пиене на чаша вода или две при пушаческа криза.Аз така съумях да ги намаля.Не прави грешката като мен да ги спреш рязюко като мен,да стискаш зъби една седмица да речем,и пак да пропушиш.Бавно и плавно ги намали до цигара-две на ден.Важното е никотиновите нива да се намалят,и да привикнеш организма да може да издържа по този начин.
И просто един ден изхвърли кутията.Старай се да не мислиш за цигарио,създай си десетки нови хобита през деня.Аз гледах филми,дъвчех дъвки(не се залъгвай с никотинови дъвки или лепенки,отврат са и на мен не ми помогнаха дъвките),семки и сладки работи да си отвлечеш вниманието.При криза чаша вода или сок вършат идеална работа.
Приготви се с психологическата мисъл че ще качиш 6-7 кила да речем.Аз напълнях много след като ги спрях.Килата после ще ги свалиш.Но е прави грешка да тренираш и пушиш едновременно.Няма никаква полза.
Всъщност винаги ми е било чудно как хората тичат или тренират,пък после пуфтят като комини.
Какъв е смисъла,не е здравословно.


Та в общи линии ти обясних моя начин.
Но аз имах и голяма рана на глезена,коявто не зарастваше и ме болеше.Спукана вена.
Та това ми беше и допълнителния стимул.Пък и под угрозата да почне гангрена и да ми отрежат крака,пикал съм ти на цигарите.Прояви малко повече воля.
Незнам доколко аз я имам,но след като най-накрая осъзнах че да спреш пиенето не е само до воля,а и до контакт с по-висша сила..днес не бих пропил,ще ми гадно най=вече заради братството.

Through the pain man rises!

Тема Re: Анонимна АА помощнови [re: Serenity73]  
Автор Alice in WL (нинджа)
Публикувано14.05.18 11:25



Това си е твое решение.
А какво стана на срещата с бюрото в сряда? Може и да си писал някъде, но не съм го видяла.

ad infinitum ...


Тема Re: Анонимна АА помощнови [re: Serenity73]  
Автор Serenity73 (Inner temple)
Публикувано14.05.18 11:26



Пуснах му на поляка в пощенската кутия пликс брошура на АА и визитка с горещ номер за цялата страна. На плика написах отвън-МНОГО ВАЖНО!
Трябваше да е ИЗКЛЮЧИТЕЛНО ВАЖНО, но ако продължава така, следващия път ще се коригирам.
Правя каквото ми диктува сърцето и съвеста. Можр пък да се окаже че съм спасил семейство и човешки живот накрая. В брошурата на няколко страници детайлно е обяснено всичко за АА. Има и въпроси-тест.
Нека сам да си отговори на въпросника. Ако е честен пред себе си, ще му трепне!
Има полски сбирки в града.

Through the pain man rises!


Тема Re: Анонимна АА помощнови [re: Bezsynna]  
Автор Alice in WL (нинджа)
Публикувано14.05.18 11:27




Много си добра в поезията!

ad infinitum ...


Тема Re: Анонимна АА помощнови [re: Serenity73]  
Автор Nuke Dukem ()
Публикувано14.05.18 15:47



Успех и дано намериш работа час по-скоро.



Тема Re: Анонимна АА помощнови [re: Serenity73]  
Автор Nuke Dukem ()
Публикувано14.05.18 16:18



Благодаря ти. Ще се опитам да вникна в това което казваш.



Тема Re: Анонимна АА помощнови [re: Nuke Dukem]  
Автор Serenity73 (Inner temple)
Публикувано14.05.18 16:44



Написах ти горе-долу моя опит.Аз десетки и стотици пъти съм се дънил.
Докато накрая успях.

Through the pain man rises!


Тема Re: Анонимна АА помощнови [re: Serenity73]  
Автор Nuke Dukem ()
Публикувано14.05.18 18:24



Аз мисля, че най-добре е да избягваш какво да е общуване с поляка– ще се сдушите като крастави кучета и само ще пострадаш накрая. В смисъл – хубаво, че си пуснал тази брошура, но останалите аз лично щях да изхвърля и да не се занимавам повече с пияници.

Как е онова норвежко семейство, дето мъжът беше ти подарил метъл дискове? С тях да общувате се вижда по-смислено на мен.



Тема Re: Анонимна АА помощнови [re: Bezsynna]  
Автор The bad reptile (Крокодил)
Публикувано14.05.18 19:27









Тема Re: Анонимна АА помощнови [re: Nuke Dukem]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано14.05.18 23:12



ще стане опасно и ако като габровец покани целия АА-клуб у съседа, да видят как той посреща гости
ще им свърши сухия режим и периода, за който са положили толкова усилия



Тема Re: Анонимна АА помощнови [re: holi_day]  
Автор Nuke Dukem ()
Публикувано15.05.18 08:56



Мисълта ми е, че най-добре за Трола е да избягва какво да е общуване с този поляк – биха се надушили като кучета и, след всичко, само би могъл да се пропие пак. В смисъл – хубаво, че е пуснал тази брошура, но, аз лично, щях да съм изхвърлил останалите навън и нямаше да се замесвам с пияници повече.

По-добре Тролът да общува с норвежкото семейство и да измисли какъв подобаващ подарък в знак на благодарност би могъл да купи за мъжа.

Това мисля. Моля, поправете ме, ако греша.



Тема Re: Анонимна АА помощнови [re: Nuke Dukem]  
Автор Serenity73 (Inner temple)
Публикувано15.05.18 09:45



Аз с поляка нямам нищо общо. И те се държат настрани от всички. Както и ние.
С норвежеца не сме се виждали скоро, но той също много пие. Доста.
Затова и не ми се иска много да се срещаме. Понеже ще се рязпищови и ще почне да ме агитира да пия.
Може да ги поканим някоя неделя, тъкмо да не се отпуска той много. Да мине културно.
Поляка с цялото семейство набегом към колата днес с куфари ги видях. Дали са решили набегом да се покрият за седмица понеже се отварят 5 дни почивни тук покрай нац. празник, или той ще ги изпраща някъде и ще пие като откачен пак, не знам?
Ще видим дали има включване тия дни.
Във всеки случай беше доста посърнала женицата. Съжалявам че трябваше да е по този начин, но явно изобщо не загрява че е проблем да пие посред бял ден пред деца и отвън.
Ако си мисли че като изчезнат за малко и пак продължи с простотиите си помага изобщо.. е в голяма заблуда!
Не можеш да избягаш от себе си и алкохолизма си.
Докато не заработиш върху себе си и алкохолизма си, няма напредък!

Through the pain man rises!


Тема Re: Анонимна АА помощнови [re: holi_day]  
Автор Serenity73 (Inner temple)
Публикувано15.05.18 09:46




Не мисля. Повечето даже се отвращават при мисълта за алкохол. Поне старите пушки са така.

Through the pain man rises!

Тема Re: Анонимна АА помощнови [re: Nuke Dukem]  
Автор Serenity73 (Inner temple)
Публикувано15.05.18 09:49



Прав си. Но аз нямам нищо общо с поляка и семейството му. Просто се пиздравяваме като се разминаваме.
С норвежеца нв ми се събира много по същите причини, много пие и се налива като пие. Макар и да е много готин като човек, и неговото пиене е рисково. Ако ще се видиму нас с тях, ще е в неделя следобяд. За да не се отпуска да пие много.

Through the pain man rises!


Тема Re: Анонимна АА помощнови [re: Serenity73]  
Автор Nuke Dukem ()
Публикувано15.05.18 10:56



Би могъл да му подариш нещо дребно, на стойност около каквото той ти е подарил, в знак на благодарност. От този поляк – освен приказки друго не знам какво би могъл да очакваш. Все пак той ти е подарявал нищо досега, а норвежецът направи това. Задължен си му.



Тема Re: Анонимна АА помощнови [re: Serenity73]  
Автор Nuke Dukem ()
Публикувано15.05.18 11:41



В отговор на:

Може да ги поканим някоя неделя, тъкмо да не се отпуска той много. Да мине културно.




Точно така, покани семейството на норвежеца на вкусна и обилна вечеря, и му подари нещо дребно, благоуханен парфюм например, или някой як метъл диск, какъвто знаеш, че той няма. За жена му – някакъв женствен парфюм. Това – ако все още са ти останали пари.

Не знам какво друго бих могъл да посъветвам теб в тази точка от живота си.



Тема Re: Анонимна АА помощнови [re: Nuke Dukem]  
Автор Serenity73 (Inner temple)
Публикувано15.05.18 15:19



Да,приготвил съм му нещо дребно,символично.


Както ти казах,с поляка нямаме нищо общо.Просто сме съседи.Живее на последния етаж от моята страна.Аз съм на втория.
Но като пие,целия вход смърди на прокиш часове след като е минал,или пил вътре.


Through the pain man rises!

Тема Re: Анонимна АА помощнови [re: Nuke Dukem]  
Автор Serenity73 (Inner temple)
Публикувано15.05.18 15:25



Взел съм му дреболии от нета,на джудас верижка медалкьон,ключодържател на Пантера.Мисля да му ги дам.Тя и жена му е метълка.


На всеки по нещо,и цветя за жена му.Но и тази седмица ще сме заети пак с ходене до балдъзата и националния празник.Може и да останем там да преспим.Та ще се наложи да подаря на жена ми подаръка по-рано от 18,може би утре.Та да може да си го ползва.
На 18 май правим годишнина от сватбата.
И двата и телефона са зле,единия е зле откакто го взехме,и екрана му строши.А стария хонър 7 му е зле батерията.А бе въобще тая тъпа марка Хуавей никога повече.
Ето какво и взех,много готин е.И водоустойчив.




Отделно и поръчах сини слушалки,синьо зарядно,син термос и син лак.Всички в унисон със светлосиния телефон.

Поне тази марка вече я ползвам от няколко години,и никакъв проблем.


Through the pain man rises!

Тема Re: Анонимна АА помощнови [re: Serenity73]  
Автор Serenity73 (Inner temple)
Публикувано15.05.18 15:27





Through the pain man rises!

Тема Re: Анонимна АА помощнови [re: Serenity73]  
Автор Nuke Dukem ()
Публикувано15.05.18 18:17



Тогава не ти остава нищо друго, освен да намериш по-престижно норвежко семейство, мисля. Или пък просто да се примириш, че хората там са такива.



Тема Re: Анонимна АА помощнови [re: Serenity73]  
Автор Nuke Dukem ()
Публикувано15.05.18 18:55



И баща ми понякога ползва Х*йвей като служебен, и е доволен – всичко си му работи.



Аз лично си падам по Галаксито и в никакъв случай НЕ по айфонята. Да, американски телефон е, ама не, благодаря.



Тема Re: Анонимна АА помощнови [re: Serenity73]  
Автор Nuke Dukem ()
Публикувано15.05.18 19:00



Кай марка, че така не разбирам какво точно си решил да й купиш. Гледай да е най-доброто на пазара, особено щом е за годишнина. Как са парфюмите там (какво беше името на градът?) – имате ли хубави аромати?



Тема Re: Анонимна АА помощнови [re: Serenity73]  
Автор Nuke Dukem ()
Публикувано15.05.18 19:03



В отговор на:

Докато не заработиш върху себе си и алкохолизма си, няма напредък!




Вярно. Следващата седмица ще трябва да отида при психоложката и да започна редовна терапия, разбирай – веднъж месечно.



Тема Re: Анонимна АА помощнови [re: Nuke Dukem]  
Автор Serenity73 (Inner temple)
Публикувано16.05.18 13:00



Те са учители и двамата,ерудирани и много интелигентни.Но и двамата пият много.Не могат да имат деца,и живеят с куче.Което и то е с алергии и разни инжекции и хапчета му дават всеки ден.
А бе,трагично е.Та явно единственно намират утеха в алкохола.Той е и фронтмен на група,метъл банда.Вокалист е.
Учител по световна религия,история на религията.Както и по история.Това му е специалноста.Ама слуша яки сатанински банди.

Slayer,Deicide,Morbid angel,Venom,Judas priest..
Знае поне 3-4 езика.Даже и малко руски.Освен норвежки,немски,френски и английски.
Тя е учителка по математика.Та изобщо не са глупави хората,просто житейската ситуация им е такава.


Through the pain man rises!<P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от Serenity73 на 16.05.18 13:02.</EM></FONT></P>

Редактирано от Serenity73 на 16.05.18 13:02.



Тема Re: Анонимна АА помощнови [re: Nuke Dukem]  
Автор Serenity73 (Inner temple)
Публикувано16.05.18 13:07




That,s it.
Moto x4.Premium quality,for small price.


Through the pain man rises!

Тема Re: Анонимна АА помощнови [re: Nuke Dukem]  
Автор Serenity73 (Inner temple)
Публикувано16.05.18 13:14



Взех и моторола.
Създателите на джи е сема.Все пак макар и Леново вече да ги правят в Китай,за тази средна цена,имат премиум качество.Даже новия Мото Г 6 плюс има фейс детекшън дори.Което се среща само при айфон и Самсунг топ моделите.Камерите им са добри,мото ь 4 е и водоустойчив.До половин час му дават под вода,на 3 метра дълбочина.
Гледах тестовете,наистина издържа.И да паднеш в басейна с него,никакъв проблем.





Through the pain man rises!

Тема Re: Анонимна АА помощнови [re: Nuke Dukem]  
Автор Serenity73 (Inner temple)
Публикувано16.05.18 13:27



Успех ти желая.И гледай да посещаваш групи за проблемите си.От груповите терапии,по-добро нещо няма.От братството и общноста.Не се занимавай със скъпи психолози,общноста лекува най-добре.
Свидетел съм на по 15-20 години и нагоре трезвенности.
И все още ходят редовно на сбирки поне веднъж в седмицата.И работят по проблема с новодошли като спонсори.Това е най-важното и ценното,да предадеш нататък.Към друг в нужда.
Вчера ги гледам сутринта децата на поляка заедно с майка им бързат с куфари към колата.А поляка вътре във Форда.Намерил пък и марка да избере.Ще има много да пати,ама това е отделен въпрос.


И си помислих че всички заминават заедно някъде.Ходих до магазина,върнах се..оставих нещата и излизам обратно навън..и я срещам жена му във входа.Беше все едно я е прегазил влак.Усмихнах се и я поздравих.Тя също ме поздрави,но ме оглеждаше.Може би се чуди кой е бил.Така и няма да разбере.Но явно поляка е заминал някъде на почивка с тях,а тя явно ще работи по празниците.Пази боже,да остави две момичета сами с този пияница.
Изобщо много уплашена изглеждаше женицата.Рекох си-по-добре сега да са уплашени,отколкото след време да им вземат децата.Може и това да е станало,да са пратили децата временно в Полша.Но тук училището така или иначе не е свършило.Вчера я видях нея два пъти,но не и него.Явно е заминал с децата със самолет.Понеже колата им е тук.
Та не знам..проблема е единственно негов.


Through the pain man rises!

Тема Re: Анонимна АА помощнови [re: Serenity73]  
Автор Nuke Dukem ()
Публикувано16.05.18 15:32



Това е тъжно. Аз не виждам смисъл от това да уча друг език освен английски и български.





Тема Re: Анонимна АА помощнови [re: Serenity73]  
Автор Nuke Dukem ()
Публикувано16.05.18 15:35



Чук е, взимай без да се замисляш.







Тема Re: Анонимна АА помощнови [re: Serenity73]  
Автор Nuke Dukem ()
Публикувано16.05.18 15:51



Не знаех, че Моторола са създали първия работещ прототип на клетъчен телефон, мислех си, че Нокия са създателите на GSM. Чудно телефонче. Специален поздрав за теб:







Тема Re: Анонимна АА помощнови [re: Serenity73]  
Автор Nuke Dukem ()
Публикувано16.05.18 16:08



Аз пък днес бях на фитнес, изгорих 479 ккал



и бутнах скромно 75 от лежанката, и 20 на ръка за бицепс. Крушата отнесе много гняв.

Приятелят ми от БАН има рожден ден и ще му подаря парфюм, не мога да си позволя нещо повече на този етап от живота си.



Тема Re: Анонимна АА помощнови [re: Nuke Dukem]  
Автор Serenity73 (Inner temple)
Публикувано22.05.18 00:54



Вече и го подарих. И е много доволна. Не знам, но първия ден като го пуснахме имаше проблем с мобилните данни. Не работеше на 3 Г и 4 Г.
След две настройки от оператора и се оправи.
Звука му е малко слаб, от говорителя. Но това е понеже е водоустойчив. При клипове и музика не е много силен звука. Но на слушалки е супер. Подържа до 4 блутут устройсва едновременно. Камерата е доста добра. Като на самсунг 7.

Through the pain man rises!


Тема Re: Анонимна АА помощнови [re: Nuke Dukem]  
Автор Serenity73 (Inner temple)
Публикувано22.05.18 00:56



Благодаря. Моторола са създателите на Джи е сема.
И първия разговор с клетъчен телефон е техен. Първия контакт от луната също е на моторола.



Through the pain man rises!

Тема Re: Анонимна АА помощнови [re: Nuke Dukem]  
Автор Serenity73 (Inner temple)
Публикувано22.05.18 00:59



Браво на теб.
Не се притеснявай за подаръка. Важното да е от сърце.
Истинските хора оценяват и малките жестове.



Through the pain man rises!

Тема Re: Анонимна АА помощнови [re: Serenity73]  
Автор Nuke Dukem ()
Публикувано22.05.18 01:48



Не знаех това.



Тема Re: Анонимна АА помощнови [re: Serenity73]  
Автор Nuke Dukem ()
Публикувано22.05.18 01:50



Точно така. Може да е малко, но трябва да е от сърцето.



Тема Re: Анонимна АА помощнови [re: Nuke Dukem]  
Автор Serenity73 (Inner temple)
Публикувано22.05.18 01:53



В уикипедия пише всичко. И в ютуб има клипове.



Through the pain man rises!

Тема Re: Анонимна АА помощнови [re: Serenity73]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано22.05.18 02:11



Какво са били в началото няма нищо общо с днешните продукти. Въпрос на време е Леново да им еват мамата.



Тема Re: Анонимна АА помощнови [re: h1685614@trbvm.com]  
Автор Serenity73 (Inner temple)
Публикувано22.05.18 03:10



Дори и така да е, за тези пари се представят добре. Поне за момента са добре.
Ще видим в близкото бъдеще как ще е. Ако сговнясат яко бранда, ще минавам или на Гугъл пиксел или на Уан плюс.

Through the pain man rises!


Тема Re: Анонимна АА помощнови [re: Serenity73]  
Автор Nuke Dukem ()
Публикувано22.05.18 04:25



А за хонъра какво мислиш?



Тема Re: Анонимна АА помощнови [re: Nuke Dukem]  
Автор Serenity73 (Inner temple)
Публикувано22.05.18 14:22



Жена ми има Хонър 7.Добър като цяло,но няма този тип камера и светлоусещане като цяло.Тя имаше два Хуавея,аз съм имал досега две Мотороли,а тя има сега Мото X 4.
Като сравним снимките,на Mоторола цветовете са много по-наситени.Нюансите.
Отделно че Моторола имат чист андроид почти.Хуавей са с помощна система ЕМУИ.
И според мен оттам и идваха всичките проблеми с Хуавей п10 лайт.
Аз бях решил тогава да и взема Мото г5 плюс,почти като моя.
Ама тя не му хареса дизайна на камерите особенно.И реших да се доверя уж на масираните реклами за п10 и п10 лайт.Пък и синия цвят беше много хубав.Такива суперлативи за лайт версията четох,и дни наред сравнявах по целия нет параметри.Понеже съм тип купувач който 20 пъти мери и преценява преди да купи.
Сравнявам и най-малките детайли.
И се оказа голямо фиаско този п10 лайт.Скъса ни нервите.Хонъра като цяло са отделна линия на хуавей.Добри са,но ако си взимам занапред телефон ще е или Мото,или Гугъл пиксел ХЛ,или пък Уан 6 плюс.


Колкото по-чист андроид,по-голям екран и по-голяма батерия..толкова по-добре.
На мото г6 плюс вече му сложиха и фейс скенер,за отключване.
Баджанака ми се хвали със самсунг 9.
Викам му баджо..виж телефон за 3000 кр,и със същите функции като твоя.

Където си дал 9000 кр и нагоре за него.
И наскоро му прецака външната карта.И някакви други проблеми май имаше със софтуера.


Ето го мото г6 плюс.В момента даже е на оферта тук.Тази седмица.



Through the pain man rises!

Редактирано от Serenity73 на 22.05.18 14:27.



Тема Re: Анонимна АА помощнови [re: Serenity73]  
Автор Serenity73 (Inner temple)
Публикувано22.05.18 14:31




Този също е много хубаво.

Through the pain man rises!

Тема Re: Анонимна АА помощнови [re: Serenity73]  
Автор Nuke Dukem ()
Публикувано22.05.18 14:59



Аха, ясно. Гледах наскоро Лайнъс как го представи и затова попитах.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.