Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:23 05.06.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Re: Анонимна АА помощнови [re: Nuke Dukem]  
Автор Serenity73 (Inner temple)
Публикувано16.05.18 13:00



Те са учители и двамата,ерудирани и много интелигентни.Но и двамата пият много.Не могат да имат деца,и живеят с куче.Което и то е с алергии и разни инжекции и хапчета му дават всеки ден.
А бе,трагично е.Та явно единственно намират утеха в алкохола.Той е и фронтмен на група,метъл банда.Вокалист е.
Учител по световна религия,история на религията.Както и по история.Това му е специалноста.Ама слуша яки сатанински банди.

Slayer,Deicide,Morbid angel,Venom,Judas priest..
Знае поне 3-4 езика.Даже и малко руски.Освен норвежки,немски,френски и английски.
Тя е учителка по математика.Та изобщо не са глупави хората,просто житейската ситуация им е такава.


Through the pain man rises!<P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от Serenity73 на 16.05.18 13:02.</EM></FONT></P>

Редактирано от Serenity73 на 16.05.18 13:02.



Тема Re: Анонимна АА помощнови [re: Nuke Dukem]  
Автор Serenity73 (Inner temple)
Публикувано16.05.18 13:07




That,s it.
Moto x4.Premium quality,for small price.


Through the pain man rises!

Тема Re: Анонимна АА помощнови [re: Nuke Dukem]  
Автор Serenity73 (Inner temple)
Публикувано16.05.18 13:14



Взех и моторола.
Създателите на джи е сема.Все пак макар и Леново вече да ги правят в Китай,за тази средна цена,имат премиум качество.Даже новия Мото Г 6 плюс има фейс детекшън дори.Което се среща само при айфон и Самсунг топ моделите.Камерите им са добри,мото ь 4 е и водоустойчив.До половин час му дават под вода,на 3 метра дълбочина.
Гледах тестовете,наистина издържа.И да паднеш в басейна с него,никакъв проблем.





Through the pain man rises!

Тема Re: Анонимна АА помощнови [re: Nuke Dukem]  
Автор Serenity73 (Inner temple)
Публикувано16.05.18 13:27



Успех ти желая.И гледай да посещаваш групи за проблемите си.От груповите терапии,по-добро нещо няма.От братството и общноста.Не се занимавай със скъпи психолози,общноста лекува най-добре.
Свидетел съм на по 15-20 години и нагоре трезвенности.
И все още ходят редовно на сбирки поне веднъж в седмицата.И работят по проблема с новодошли като спонсори.Това е най-важното и ценното,да предадеш нататък.Към друг в нужда.
Вчера ги гледам сутринта децата на поляка заедно с майка им бързат с куфари към колата.А поляка вътре във Форда.Намерил пък и марка да избере.Ще има много да пати,ама това е отделен въпрос.


И си помислих че всички заминават заедно някъде.Ходих до магазина,върнах се..оставих нещата и излизам обратно навън..и я срещам жена му във входа.Беше все едно я е прегазил влак.Усмихнах се и я поздравих.Тя също ме поздрави,но ме оглеждаше.Може би се чуди кой е бил.Така и няма да разбере.Но явно поляка е заминал някъде на почивка с тях,а тя явно ще работи по празниците.Пази боже,да остави две момичета сами с този пияница.
Изобщо много уплашена изглеждаше женицата.Рекох си-по-добре сега да са уплашени,отколкото след време да им вземат децата.Може и това да е станало,да са пратили децата временно в Полша.Но тук училището така или иначе не е свършило.Вчера я видях нея два пъти,но не и него.Явно е заминал с децата със самолет.Понеже колата им е тук.
Та не знам..проблема е единственно негов.


Through the pain man rises!

Тема Re: Анонимна АА помощнови [re: Serenity73]  
Автор Nuke Dukem ()
Публикувано16.05.18 15:32



Това е тъжно. Аз не виждам смисъл от това да уча друг език освен английски и български.





Тема Re: Анонимна АА помощнови [re: Serenity73]  
Автор Nuke Dukem ()
Публикувано16.05.18 15:35



Чук е, взимай без да се замисляш.







Тема Re: Анонимна АА помощнови [re: Serenity73]  
Автор Nuke Dukem ()
Публикувано16.05.18 15:51



Не знаех, че Моторола са създали първия работещ прототип на клетъчен телефон, мислех си, че Нокия са създателите на GSM. Чудно телефонче. Специален поздрав за теб:







Тема Re: Анонимна АА помощнови [re: Serenity73]  
Автор Nuke Dukem ()
Публикувано16.05.18 16:08



Аз пък днес бях на фитнес, изгорих 479 ккал



и бутнах скромно 75 от лежанката, и 20 на ръка за бицепс. Крушата отнесе много гняв.

Приятелят ми от БАН има рожден ден и ще му подаря парфюм, не мога да си позволя нещо повече на този етап от живота си.



Тема Re: Анонимна АА помощнови [re: Nuke Dukem]  
Автор Serenity73 (Inner temple)
Публикувано22.05.18 00:54



Вече и го подарих. И е много доволна. Не знам, но първия ден като го пуснахме имаше проблем с мобилните данни. Не работеше на 3 Г и 4 Г.
След две настройки от оператора и се оправи.
Звука му е малко слаб, от говорителя. Но това е понеже е водоустойчив. При клипове и музика не е много силен звука. Но на слушалки е супер. Подържа до 4 блутут устройсва едновременно. Камерата е доста добра. Като на самсунг 7.

Through the pain man rises!


Тема Re: Анонимна АА помощнови [re: Nuke Dukem]  
Автор Serenity73 (Inner temple)
Публикувано22.05.18 00:56



Благодаря. Моторола са създателите на Джи е сема.
И първия разговор с клетъчен телефон е техен. Първия контакт от луната също е на моторола.



Through the pain man rises!


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.