Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:01 25.05.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Re: Анонимна АА помощнови [re: Nuke Dukem]  
Автор Serenity73 (Inner temple)
Публикувано15.05.18 09:49



Прав си. Но аз нямам нищо общо с поляка и семейството му. Просто се пиздравяваме като се разминаваме.
С норвежеца нв ми се събира много по същите причини, много пие и се налива като пие. Макар и да е много готин като човек, и неговото пиене е рисково. Ако ще се видиму нас с тях, ще е в неделя следобяд. За да не се отпуска да пие много.

Through the pain man rises!


Тема Re: Анонимна АА помощнови [re: Serenity73]  
Автор Nuke Dukem ()
Публикувано15.05.18 10:56



Би могъл да му подариш нещо дребно, на стойност около каквото той ти е подарил, в знак на благодарност. От този поляк – освен приказки друго не знам какво би могъл да очакваш. Все пак той ти е подарявал нищо досега, а норвежецът направи това. Задължен си му.



Тема Re: Анонимна АА помощнови [re: Serenity73]  
Автор Nuke Dukem ()
Публикувано15.05.18 11:41



В отговор на:

Може да ги поканим някоя неделя, тъкмо да не се отпуска той много. Да мине културно.




Точно така, покани семейството на норвежеца на вкусна и обилна вечеря, и му подари нещо дребно, благоуханен парфюм например, или някой як метъл диск, какъвто знаеш, че той няма. За жена му – някакъв женствен парфюм. Това – ако все още са ти останали пари.

Не знам какво друго бих могъл да посъветвам теб в тази точка от живота си.



Тема Re: Анонимна АА помощнови [re: Nuke Dukem]  
Автор Serenity73 (Inner temple)
Публикувано15.05.18 15:19



Да,приготвил съм му нещо дребно,символично.


Както ти казах,с поляка нямаме нищо общо.Просто сме съседи.Живее на последния етаж от моята страна.Аз съм на втория.
Но като пие,целия вход смърди на прокиш часове след като е минал,или пил вътре.


Through the pain man rises!

Тема Re: Анонимна АА помощнови [re: Nuke Dukem]  
Автор Serenity73 (Inner temple)
Публикувано15.05.18 15:25



Взел съм му дреболии от нета,на джудас верижка медалкьон,ключодържател на Пантера.Мисля да му ги дам.Тя и жена му е метълка.


На всеки по нещо,и цветя за жена му.Но и тази седмица ще сме заети пак с ходене до балдъзата и националния празник.Може и да останем там да преспим.Та ще се наложи да подаря на жена ми подаръка по-рано от 18,може би утре.Та да може да си го ползва.
На 18 май правим годишнина от сватбата.
И двата и телефона са зле,единия е зле откакто го взехме,и екрана му строши.А стария хонър 7 му е зле батерията.А бе въобще тая тъпа марка Хуавей никога повече.
Ето какво и взех,много готин е.И водоустойчив.




Отделно и поръчах сини слушалки,синьо зарядно,син термос и син лак.Всички в унисон със светлосиния телефон.

Поне тази марка вече я ползвам от няколко години,и никакъв проблем.


Through the pain man rises!

Тема Re: Анонимна АА помощнови [re: Serenity73]  
Автор Serenity73 (Inner temple)
Публикувано15.05.18 15:27





Through the pain man rises!

Тема Re: Анонимна АА помощнови [re: Serenity73]  
Автор Nuke Dukem ()
Публикувано15.05.18 18:17



Тогава не ти остава нищо друго, освен да намериш по-престижно норвежко семейство, мисля. Или пък просто да се примириш, че хората там са такива.



Тема Re: Анонимна АА помощнови [re: Serenity73]  
Автор Nuke Dukem ()
Публикувано15.05.18 18:55



И баща ми понякога ползва Х*йвей като служебен, и е доволен – всичко си му работи.



Аз лично си падам по Галаксито и в никакъв случай НЕ по айфонята. Да, американски телефон е, ама не, благодаря.



Тема Re: Анонимна АА помощнови [re: Serenity73]  
Автор Nuke Dukem ()
Публикувано15.05.18 19:00



Кай марка, че така не разбирам какво точно си решил да й купиш. Гледай да е най-доброто на пазара, особено щом е за годишнина. Как са парфюмите там (какво беше името на градът?) – имате ли хубави аромати?



Тема Re: Анонимна АА помощнови [re: Serenity73]  
Автор Nuke Dukem ()
Публикувано15.05.18 19:03



В отговор на:

Докато не заработиш върху себе си и алкохолизма си, няма напредък!




Вярно. Следващата седмица ще трябва да отида при психоложката и да започна редовна терапия, разбирай – веднъж месечно.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.