Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:43 02.07.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | >> (покажи всички)
Тема Re: WORLD CUP RUSSIA 2018нови [re: holi_day]  
Автор BezsynnaМодератор (Гераскова)
Публикувано27.06.18 14:46



Играли са слабо на някакви предварителни мачове или де да знам, решили тоя път, че не им се играе? Нямаше да се впечатля, понеже не ме вълнува, но сега като проверих, се зачудих.



Тема Re: WORLD CUP RUSSIA 2018нови [re: Alice in WL]  
Автор NAKOlMUPUKA (Жега)
Публикувано27.06.18 14:53



На запис ще е като "извадено от контекста", не, не ги гледай, има опасност да не усетиш върховата емоция. Пусни си немците днес 17 и Бразилия - Сърбия довечера от 22 (бг тайм, ваше време - час назад) :)



Тема Нашите не са играли от 20 годининови [re: dama spatia]  
Автор NAKOlMUPUKA (Жега)
Публикувано27.06.18 14:53



на световно

. Не че не искат - НЕ МОГАТ.



Тема Re: WORLD CUP RUSSIA 2018нови [re: NAKOlMUPUKA]  
Автор Alice in WL (нинджа)
Публикувано27.06.18 17:57



Какво 'пусни си немците'??? Те отдавна са пуснати на телевизора в стаята за почивка в офиса. В кухненския бокс, който е придаден към тази стая се пекат вурстчета и вратата му отворена та готвачът и той да гледа, като пуска на почивки абсорбатора да не му заглушава коментарите от телевизора. Мина един от големите шефове като тъмен облак и изсъска нещо на немски, който не го разбирам много, сигурно беше 'докога ще ги галим тия лавандули, цяло полувреме нищо!!!' Ние си мълчахме, понеже фирмената етика повелява нисшият персонал да не разговаря по никакъв начин с големите шефове, само през средното ниво менижмънт. Той добави 'и затворте вратата на бокса, целия коридор усмърдяхте' и се разкара.
Добре че не видя в банята в мивката сме сложили да се охлаждат още няколко кена бира на течаща вода, защото в хладилника вече нямаше място.
Май работното време свършило... Футболът почва да ми харесва.



ad infinitum ...


Тема Re: WORLD CUP RUSSIA 2018нови [re: Bezsynna]  
Автор dama spatia (зеленоока)
Публикувано27.06.18 21:45



И аз си помислих, че няма наши, ама викам да попитам за всеки случай.



Тема Re: Нашите не са играли от 20 годининови [re: NAKOlMUPUKA]  
Автор dama spatia (зеленоока)
Публикувано27.06.18 21:50



Но пък 94- та направиха голям фурор, който за съжаление няма да се повтори.



Тема Re: Няма мач!нови [re: NAKOlMUPUKA]  
Автор Alice in WL (нинджа)
Публикувано29.06.18 22:16



Няма мачове тази вечер! Защо?? Стадионът ли изгорял? Що за несериозно световно е това?? И точно в петък!


Точно ми се гледаше мач без значение колко малко голове ще вкарат в последните минути, когато вече зверски ми се е приспало. И кой с кого и играе. Изглежда мачове вечер на пълен стомах и бира ми действат хипнотизиращо и релаксиращо.


ad infinitum ...

Редактирано от Alice in WL на 29.06.18 22:17.



Тема Re: Няма мач!нови [re: Alice in WL]  
Автор BezsynnaМодератор (Гераскова)
Публикувано29.06.18 22:42



Стадионът ли изгорял? Що за несериозно световно е това??

Железна! Жестока!
Алис, ако съм някой ден супер вкисната, гледай да си онлайн, моля ти се!!!!





Тема Re: Няма мач!нови [re: Alice in WL]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано29.06.18 22:53



Няма мачове тази вечер! Защо??

Мач гледам както и билярд, като погледам то ми стане интересно. Но да се прибера у нас си аз, да планирам тая вечер около билярда! Това не можда ми се случи.



Тема Re: Няма мач!нови [re: h1685614@trbvm.com]  
Автор Alice in WL (нинджа)
Публикувано29.06.18 23:05



Да! И аз гледам билярд, снукър по евроспорт. Много е релаксиращо и има ум в него.

ad infinitum ...



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.