Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:50 01.06.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Тема Re: WORLD CUP RUSSIA 2018нови [re: Alice in WL]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано15.06.18 21:13



Ходих да обедвам в една кръчма. Навалица, телевизори насекъде, аз гладен и нищо не поглеждам. Кво да му гледам, аз спортове мога да гледам ако са моторни, покажи ми как управляваш таая машина като си толко ербап! То са иска техничарска мисъл та да контролираш техника, ней като да ми риташ топка.

И като се развикаха, ама като италянски коментатори арла-варларла-катагоранла ... погледнах да вида какво става, дейва, и кво да вида?!?!?- голф! Гледат голф. Абер немат че има световно. Те тва е северна америка.



Тема А бе, щом не енови [re: h1685614@trbvm.com]  
Автор Phillip (Курц)
Публикувано15.06.18 22:11



А бе, щом не е американски футбол или бейзбол, ядва се. Забелязал съм голфът е много подходящ човек да се напива бавно с качествено уиски. Спокоен такъв, зеленина, езерца.



~~~
«Искам да изям 2 пици.
И да ми танцуват 300 дяволици!»

Аз

Тема Не мога да се оплача. Испания-Портокалиянови [re: NAKOlMUPUKA]  
Автор Phillip (Курц)
Публикувано15.06.18 23:27



Испания-Портокалия: тройка на тройка (Роналдо мачка). Подходящо се оказа докато вечеряме продължително.


Лошото е, че това сигурно ще е един от само трите толкова добри мача на първенството, без да броим полуфинали и финал.

~~~
«Искам да изям 2 пици.
И да ми танцуват 300 дяволици!»

Аз

Тема страхотен мач беше, 3:3нови [re: Phillip]  
Автор NAKOlMUPUKA (Жега)
Публикувано16.06.18 11:26



Наистина Роналдо е машина, сам си направи първия и третия гол (сам си "изобрети фаловете, падайки в краката на испанците), сам си вкара. Въобще....не ми се мисли, ако няма ден или не е във форма какво ще правят съотборниците му....



Тема Цели 4 мача днес:нови [re: NAKOlMUPUKA]  
Автор NAKOlMUPUKA (Жега)
Публикувано16.06.18 11:27



Франция - Австралия (би трябвало безспорна победа на петлите)
Аржентина - Исландия (меси трябва да отговори подобаващо на РОналдо, дано забие и той хеттрик)
Дания - Перу - стискам палци за Перу!
Хърватия - Нигерия (давай хърватска!)



Тема Германия - Мексиконови [re: NAKOlMUPUKA]  
Автор Alice in WL (нинджа)
Публикувано17.06.18 17:52



След малко почва и за твоя радост ще го гледам! Тук ме въвлякоха, на гости съм, бирата и мезетата са доставени. Нали разбираш, тук не върви като играе Германия аз да излизам незаинтересована...



ad infinitum ...


Тема Re: Египет - Уругвай прогнози:нови [re: holi_day]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано17.06.18 18:59



понеже познах, че урогвайците ще бият с 1 гол разлика


спирам да давам прогнози, въпреки че почнах да получавам видения за някои резултати
ще почнете да залагате по моите прогнози и да настъпи всеобщо забогатяване



Тема Re: Германия - Мексиконови [re: Alice in WL]  
Автор NAKOlMUPUKA (Жега)
Публикувано18.06.18 06:42



То принцип не върви....





Тема Re: Германия - Мексиконови [re: NAKOlMUPUKA]  
Автор Alice in WL (нинджа)
Публикувано18.06.18 10:06



Стана тя една! Точно в стил Алис.
След като гледах много съсредоточено и съпричастно дълго време и даже виках с разбиране, когато нашите натискаха, отидохме с едната приятелка в кухнята да изпушим по цигара. Те пък точно тогава вкараха гол, вдигна се олелия от трапезарията!! Вместо да погледнем малкото телевизорче в кухнята, което също беше нагласено на мача с намален звук, ние се втурнахме при другите крещейки и размахвайки ръце радостно. Настана гробна тишина и ни гледаха лошо. Голът бил за нашите ... противници!
До края на мача настроението ставаше все по-минорно. Обвиниха ме, че заради мен са паднали и съм карък, да не гледам повече мачове с тях ами да си седя в кухнята да режа сиренето и да го подреждам с доматчета чери.


Чак сега разбрах, че по-късно имало и бразилеро, който също бих гледала, ако не ми се спеше голкова.


ad infinitum ...


Тема Re: Германия - Мексиконови [re: Alice in WL]  
Автор NAKOlMUPUKA (Жега)
Публикувано18.06.18 14:36



Тежки драми са били....
Но пък може да е за добро, че ако бяхте били, току виж те нарочат за кадемлийка и все ще те викат за всички мачове!

Редактирано от NAKOlMUPUKA на 18.06.18 14:36.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.