Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:23 25.05.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Тема Re: Русиянови [re: holi_day]  
Автор dama spatia (зеленоока)
Публикувано02.07.18 21:19



коментаторът е направил грешка на езика. Нищо чудно да се види в Господари на ефира. Сигурно е искал да каже 1994-та, когато нашите направиха голям фурор. Спомням си тогава, че когато нашите играха с Мексико, тяхната врата се счупи и се наложи да носят друга врата



Тема Re: Русиянови [re: dama spatia]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано02.07.18 21:38



1994-та, когато нашите направиха голям фурор


Гледах два три мача от това първенство, но повечето време прекарах в Македония, а и си бях купил нов мотор. Прибрах се една нощ от Скопие и отидох да търся ено момиче. Не знам защо, като се знам, вероятно с неприлични намерения. Мисля че не я намерих и идея нямам как се оказах пиян неколко часа по-късно. Тръгнах пеша към общежитието си в 16-ти блок и гледам - контейнери подпалени, обърнати наопаки, една заз-ка нагоре с точилата, а нягви по-пияни от мене тръчат и врещат "боби президент". Помислих сменят демокрацията, реших се прибера и наспа та да посрещна новия строй бодър.



Тема Re: Русиянови [re: h1685614@trbvm.com]  
Автор dama spatia (зеленоока)
Публикувано02.07.18 22:11



Ти пиян, ама и детайли помниш





Тема И неизвинено отсъствие занови [re: NAKOlMUPUKA]  
Автор Phillip (Курц)
Публикувано02.07.18 22:44



И неизвинено отсъствие за главния запалянко на клуба, NAKOlMUPUKA!



~~~
«Тати ми даде гълъб да рисува косми.»

подочуто от детенце

Тема Re: И неизвинено отсъствие занови [re: Phillip]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано02.07.18 22:53



жълт картон за неявяване





Тема Re: Русиянови [re: dama spatia]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано03.07.18 10:36



Изгониха ни от столовата!
Спориме с един колега по една рецепта за тигвени дръшки, това са толумбички за гражданите. А то пък в столовата и телевизора, колешките ни изфъчкаха че не можели си гледат мача от назе.



Тема Re: Русиянови [re: h1685614@trbvm.com]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано03.07.18 12:40



e, какво има да спорите

парено тесто, пържите, сиропирате
и носите на запалянковците, като независимо жури, да преценят кой ги прави по-добре





Тема Re: Русиянови [re: h1685614@trbvm.com]  
Автор dama spatia (зеленоока)
Публикувано03.07.18 13:17



Е, вие не може ли да спорите по- тихо ,ми на висок глас





Тема явявам сенови [re: Phillip]  
Автор NAKOlMUPUKA (Жега)
Публикувано03.07.18 17:57



на морето съм:))
Какво да ви кажа, когато мога - гледам мачове. Има изненади, но засега не са чак толкова. Испания предвидимо отпадна, както и аржентина, макар че виках за тях. Все пак, Испания сами са си виновни, не биваше да оставят нещата да висят на една дузпа, а трябваше да си свършат по-рано работата. Но няма как, тази трензорска смяна, тези поизморени звезди, част от които спечелили всичко (вкл. европейски и световна титли)...
Уругвай ми харесва как играят и то много!

Довечера смятам, че Англия и Швеция продължават. Може и с дузпи ;)



Тема Ааа, ясно.нови [re: NAKOlMUPUKA]  
Автор Phillip (Курц)
Публикувано03.07.18 18:27



Ааа, ясно. Плажуването след 17ч е по-важно.


Ей сега шведите мушнаха от головете, дето най мразим. Топката се отбива от свой и излъгва вратаря.

~~~
«Тати ми даде гълъб да рисува косми.»

подочуто от детенце


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.