Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:31 06.06.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | (покажи всички)
Тема Re: аре юруш на маслините!нови [re: expat]  
Автор Nuke Dukem ()
Публикувано06.05.18 21:05



Какво съм тогава – само минджжа, идиот, и мърша пършава ли?









Тема Re: аре юруш на маслините!нови [re: Nuke Dukem]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано06.05.18 21:07



Ти си тва което си докато се опитваш да станеш това което искаш.



Тема Re: аре юруш на маслините!нови [re: expat]  
Автор Nuke Dukem ()
Публикувано06.05.18 21:23



Не, пиша го на български докато не съвпадне с правилната английска граматика, приятелю.








Тема Re: аре юруш на маслините!нови [re: h1685614@trbvm.com]  
Автор Nuke Dukem ()
Публикувано06.05.18 21:59



Да ти кажа, братко, каква е моята американска мечта – Холивудски блокбъстър за битката край Ахелой. Биха може би сигурно вероятно могли извършат.








Тема Re: аре юруш на маслините!нови [re: Nuke Dukem]  
Автор expat ()
Публикувано07.05.18 07:20



Тъй като езика на комуникацията ни е български, е добре да спазваш българската граматика от уважение към тези, които те четат и ти отговарят.

Английският можеш да го практикуваш в английски форум.



Тема Re: аре юруш на маслините!нови [re: expat]  
Автор Nuke Dukem ()
Публикувано07.05.18 10:59



Естествено, аз обичам българската граматика и тя е моят начин за изучаване на английската, приятелю.

Предложи интересен английски форум, моля. Досега съм писал само във форум лютиви чушки. Собственикът ми изпрати семена от вякакви сортове чили. Все още му пазя адреса и искам ще му изпратя някакъв подарък един ден.






Тема Re: аре юруш на маслините!нови [re: Nuke Dukem]  
Автор expat ()
Публикувано07.05.18 14:35



Да, но по-този начиш не уважаваш тези, с които общуваш на български. Дори (им) се подиграваш. Ползваш ни/ги като инструмент за научаване на английски, а не като събеседници.

За да те разбера, минавам през преводача на гугъл, виждам написаното на английски и тогава разбирам. Усилието не си заслужава. Още повече, че можеш да пишеш правилно и разбираемо на чист български.



Тема Re: аре НЕюруш на маслините!нови [re: Phillip]  
Автор tirtirlin (стар клубар)
Публикувано08.05.18 18:42



По строго проверени данни логването пак не работи ...


Изчакайте инкарнацията на Путин, мигом ще го разрешат.



Тема Стига бе!нови [re: DarkSide]  
Автор BezsynnaМодератор (ГюрМих)
Публикувано08.05.18 20:11



Най-сетне като бял човек да си се логна от компютъра, пфуууу.
С това четене нерегистрирана не знам кой се чумери, кой се усмихва, какви снимки пускате, какви песни слушате, ни емотикони се виждат, ни линкове братче, ми много гадно!

Довечера ше има чудене - да се разлогна или да не се разлогна.





Тема Re: аре НЕюруш на маслините!нови [re: tirtirlin]  
Автор BezsynnaМодератор (ГюрМих)
Публикувано08.05.18 20:13



Надушвам, че и ти си бил в Разлог!






Страници по тази тема: << 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.