Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:19 26.05.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | (покажи всички)
Тема Re: аре юруш на маслините!нови [re: ShokoLada]  
Автор Nuke Dukem ()
Публикувано06.05.18 14:22



То е значението на живота ми. Няма да е същото. Дава по-различен изглед над живота и отваря много врати.









Тема Re: аре юруш на маслините!нови [re: ShokoLada]  
Автор Nuke Dukem ()
Публикувано06.05.18 14:28



В отговор на:

А защо мислиш, че някой ще се занимава с теб...




Тове прецизно какво имам предвид под подигравката.






Тема Re: аре НЕюруш на маслините!нови [re: Phillip]  
Автор Nuke Dukem ()
Публикувано06.05.18 14:46



Какъви са шансовете да заработи логването – да бъде работещо отново?





Тема Re: аре юруш на маслините!нови [re: Nuke Dukem]  
Автор expat ()
Публикувано06.05.18 17:01



Не разбирам човек, който ходи на места, които му са неприятни. Аз съм хедонист.

За въпроса - ще ти отговоря там.



Тема Re: аре юруш на маслините!нови [re: Nuke Dukem]  
Автор expat ()
Публикувано06.05.18 17:08



Никой не ти се подиграва за нищо. И едва ли би го направил.

А ако някой все пак го направи - говори лошо за него, не за теб.



Тема Re: аре юруш на маслините!нови [re: Nuke Dukem]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано06.05.18 17:34



Естествено, не бива да остава с погрешно впечатление относно значението на такъв жест:

Значението на жеста е "искам та мемба". Холидей е съгласна даже стиска палци. Кат се има предвид че има зъб на Бессънка, това означава да намира упражнението за наказателно спрямо Бессънка коет ме прави да съм против.



Тема Re: аре юруш на маслините!нови [re: expat]  
Автор Nuke Dukem ()
Публикувано06.05.18 19:36



Всъщност, в реалния живот всички хора правят смехотворна от мен, приятелю.

Ти никога не бил си наричан "минджжа", "дилдо", и никой не ти е казвал някога "да те е*а в ушите", имаш не ли не? Никой имате някога не наричал теб "идиот" защото от твоите идеи, имаше те не? Никога не бил си наричан "мърша" и "пършинг", имаш не вие? Ти никога не бил поразен с хвърлено до теб бирен шише по главата в детската градина, имам не си?









Тема Re: аре юруш на маслините!нови [re: Nuke Dukem]  
Автор expat ()
Публикувано06.05.18 19:53



Това:

1. Е минало.
2. Ти не си всичко това, което са те наричали. Като си поръчаш гръцка салата има ли гърци в нея. Всеки има право на грешно мнение за теб, но важното е на теб да не ти пука от чуждото мнение.

Пък и "дилдо" си е комплимент отсекАде. Равносилен на "ебач" (извинявам се, Безсънна, ама според мен нещата трябва да си се наричат с хубавите български думи, без цензура).

Забивала ми се е фунийка с игла в предният бедрен четириглав мускул. Удряла ме е зелена слива в окото, братовчед ми ми счупи преден млечен зъб, без да иска с едно шише от парфюм.

На по-стари години съм се бил с цялата охрана на Брилянтин.

Подиграват се само слабите, неуверените, комплексираните. Не би трябвало от тях да се впечатляваш.

Майната му на миналото - живей сега и гледай напред.



Тема Re: аре юруш на маслините!нови [re: expat]  
Автор Nuke Dukem ()
Публикувано06.05.18 20:48



Никога никога аз имам някога ходил там за нещо си повече от какво харесвам, някога.









Тема Re: аре юруш на маслините!нови [re: Nuke Dukem]  
Автор expat ()
Публикувано06.05.18 20:53



Пишеш си мнението на английски и го минаваш през гугле преводач. Нъл?




Страници по тази тема: << 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.