Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:31 23.05.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | (покажи всички)
Тема Re: аре юруш на Дюкнови [re: Ludo2]  
Автор Nuke Dukem ()
Публикувано03.05.18 19:19



Сега знам. Благодаря ти.






Тема Re: аре юруш на маслините!нови [re: DarkSide]  
Автор Nuke Dukem ()
Публикувано03.05.18 19:44



Ти винаги си бил зряла и интелигентна личност.

Ще се опитам да разпиша. После ще покажа какво съм разписал. Но ще имам нужда от поне няколко дена, може би две седмици.






Тема Re: аре юруш на маслините!нови [re: Nuke Dukem]  
Автор expat ()
Публикувано03.05.18 19:45



Двете неща не се изключват взаимно. Можеш да почнеш работа и да се готвиш за изпита едновременно. Работата е полезна, вдъхва увереност, социализира и носи приходи. В момента в България има глад за работещи хора и голямо търсене.

Аз работех без почивка от 18 до 38-тата си година (е и казармата беше прекъсване, но там тренировките бяха ежедневни) и в един момент реших да си почина. Година и половина само се шляех по света. Сега пак работя на пълни обороти.

Успя ли да поспиш?



Тема Re: аре юруш на маслините!нови [re: expat]  
Автор Nuke Dukem ()
Публикувано04.05.18 04:27



Не, не съм спал, приятелю.






Тема Re: аре юруш на маслините!нови [re: dama spatia]  
Автор Nuke Dukem ()
Публикувано04.05.18 05:41



Веднъж имаше мухлясала саздърма.



Тема Re: аре юруш на маслините!нови [re: Nuke Dukem]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано04.05.18 07:20



Лягай ве майка му мечка! Безсънието потрошава главата, мойта, колко пъти пробвам, толко пъти ми отнема дни да се оправя после. И става неефективна главата, кратката памет направо изключва, като погледна единия монитор докато стигне погледа до другия вече съм го забравил а на третия дори не помня какво правех.

Аз също трудно заспивам като си легна. Два варианта за успех. Едното, пускам си нещо на утубе, примерно има видеота по един час в като видео няма, то е само запис на дизелов двигател на камион на празен ход. Е това е 4 часа, вали дъжд, далечни гръмотевици и камионче тихо трака



Другия начин копирам от военопленниците. Как мислиш се заспива когат си пленен от японците? Трудно. Затова, почваш да строиш къща на сън, ама детайлно, копаеш основите, изливаш, редиш тухла по тухла и така до керемиди се ще си заспал. Аз си представям че съм шофьор на автобус, ама стар, още от комунизма, Чавдар на ресьори. Влизам в него, сядам, хващам кокаления волан (представяш си с детайли големи, как се усеща волана, температурата му, сичко), освобождавам от скорост, паля, чакам да загрее, да дигне въздух, включвам задна .... знам целия курс, знам пътя, примерно Лом-Монтана, още преди да изкача голенския баир съм заспал.



Тема Re: аре юруш на маслините!нови [re: Nuke Dukem]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано04.05.18 07:24



защо не спиш?
снощи заспах много рано
след работа се пошегувах с приятелката, с която преди ходехме пеша, че не ми звъни да ходим на разходки
тя пък възкликна - ми айде, де
и аз - ок. след 30 мин, преобличам се и идвам
пак 5-6 км, но нещо много се изморих
но пък от хубавата природа, главата ми се разведри
още и слънцето не бе се скрило,
та и малко вит.Д налових





Тема Re: аре юруш на маслините!нови [re: Nuke Dukem]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано04.05.18 07:32



добри идеи за заспиване ти е дал h16
сънят е най-доброто средство да се отпуснеш
периодично ме тресва безсъние,
но сега като спя добре и ми е голяма радост

помагало ми е за заспиване това



и едно друго, четох го някога в книга за автохипноза
"отпускам се... не мисля за нищо... ставам лека, като перце... не мисля за нищо...
нося се из стаята... плувам из въздуха... летя нагоре... надолу... не мисля... една мисъл проклета се опитва да се вмъкне в главата ми, но я прогонвам... отпускам се... продължавам да се нося из стаята... леко ми е... въздушно... не мисля... заспивам... отпускам се... заспивам..."
горе-долу така, като естествено е в моя перефраза
но повтаряйки го съм усещала как наистина някаква мисъл се опитва да ме разсънва, а я прогонвам... и накрая наистина заспивам
овце да прескачат ограда не съм броила



Тема Re: аре юруш на маслините!нови [re: Nuke Dukem]  
Автор expat ()
Публикувано04.05.18 10:53



Опитай се да поспиш. Безсънието е лошо.

Аз от казармата се научих да заспя, щом помириша възглавницата.



Тема Re: аре юруш на маслините!нови [re: expat]  
Автор DarkSide ()
Публикувано04.05.18 12:37



ква възглавница в казармата, там заспивахме прави на секи 30 секунди ако тъ оставят без неква работа ... спал съм в каросерията на камиона, докат ни лашкаше по планински коловози, ем с автомат в ръка, мешка на гърба, каска на главата и противогаз на физиономията ... даже и в движение съм спал, по време на марш на скок



което иде да покаже, че за да можеш успешно да заспиш, требе да си изтощен физически, а не сал психически





Страници по тази тема: << 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.