Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:47 18.05.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Защо?!нови  
Автор BezsynnaМодератор (ГюрМих)
Публикувано15.04.18 18:43



Защо хората крият някакви дребни неща? Лъжат за неща незначителни. Толкова нямат вяра в отсрещния? Така ли не им пука за собственото им право да правят каквото си искат, че нямат смелост/очи/желание да го заявят? Ами не ти се прави нещо - не го правиш. Защо трябва да лъжеш, че не си имал време, че не си успял, че е станало нещо да ти попречи. Не ми се правеше днес /или пък въобще/ и точка. Да не е спасяване на живот. Ми да, нека се очаква, ще се изчака още в крайна сметка. Усещаме се гузни и йок, сакън, недей, да не признаем, че ей сега точно не сме в настроение. Или автоматично определяме, че всеки отсреща е ревльо и дай да го пощадим? А той когато разбере?

Пфу начи. Нищо не питам. Мърморя си и съм възмутена. Не го разбирам това. Поне да беше нещо важно, с последици, с косвени жертви дет се вика, а то нищо и никакво.



Тема Re: Защо?!нови [re: Bezsynna]  
Автор DarkSide ()
Публикувано15.04.18 19:20



спокойно, той и за важното штъ излъжи, ни съ коси ... па така хем от рано го знайш къф е и на кво е способен ... нещо кат ранно предупреждение



Тема Re: Защо?!нови [re: Bezsynna]  
Автор dama spatia (зеленоока)
Публикувано15.04.18 19:29



Неприятности на работата ли?



Тема Re: Защо?!нови [re: Bezsynna]  
Автор Trickyy (Висока)
Публикувано15.04.18 19:49



Остави хората да си лъжат, като им се лъже

аз много бързо ги разконспирирам и хич не впрягам, отминавам.

Може би, така отговарям заради неделното ми настроение, даже направих едни сладки хлебчета, на вид го докарах, да отбележа, не съм ги опитвала, ей на, не излъгах





Тема Re: Защо?!нови [re: Bezsynna]  
Автор expat ()
Публикувано15.04.18 20:03



В петък имах подобен проблем с партньори от друга държава.

Стои, гледа ме в очите и ме лъже. Питам я - защо ме лъже "смее се засрамено, нищо не казва". Каква ти е ползата да ме лъжеш - "опасен си, как разбра."

Ми режа ги таквиз... аз вече не толерирам лъжи...

И част от

:

Опитайте се да проведете разговор СЪС някого, днес, в България. На каквато и да е тема. Първото, което ще видите, е, че човекът срещу вас се бои от предложения разговор, старае се да избяга от всякаква отговорност и задължение, произтичащи от разговора, и няма никакво желание да разкрие себе си. Може да сте близки, да сте приятели, да се познавате отдавна. Той предпочита еднопосочния разговор, защото го е страх от неговата собствена посока. Нека се огледаме около нас. Колко пъти съм имал чувството, че разговаряме като високоговорители, съзнателно държим нещата на повърхността, защото ни е страх. Опитайте се например да получите от някого обяснение за нещо сторено. И вие винаги ще получите… оправдание. Забележете, обяснението при нас е станало синоним на оправданието. Това е страшно. Аз имам един приятел, с когото се опитваме да си говорим. Но в момента, когато разговорът стигне до нещо съществено, той моментално се свива в черупката си и думите ни повече не се срещат. Той престава да разговаря СЪС мене и започва да говори НА мене. Колко пъти на интересни и жизнени въпроси чувате празни, тенекиени отговори. Не защото хората не знаят истинските отговори, а защото ги е страх…



Тема Re: Защо?!нови [re: Bezsynna]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано15.04.18 23:25



Появиха се научни материали последните 30 години дето лъженето е признак на интелигентнос, просто си нямаш работа с прос народ. Аз съм горд, че имаме едни от най-интелигентните политици.



Тема Re: Защо?!нови [re: Bezsynna]  
Автор tirtirlin (стар клубар)
Публикувано16.04.18 10:37



Лъжа за да не би да генерирам доверие, доверието е тегава работа, като ченгел на врата, сякаш се очаква да го оправдаеш. Се едно,-ето вече си чавдарче, айде почвай да обичаш Ленин.


Не нъ натоварвайте с доверието си, и вашите непоискани очаквания да сме свестни, съвестни, и отличници, ударници и положителни герои фвашата си повест.



Тема Re: Защо?!нови [re: Bezsynna]  
Автор ShokoLada (dance me...)
Публикувано17.04.18 00:30



Който много знае бързо остарява..и се превръща в мъдрец!...


Безсънич, какви са тези кахъри...колко хора могат да изразяват гласно мислите си?..ама не тези обработените, обмислените мисли..а първичните...



Тема Re: Защо?!нови [re: tirtirlin]  
Автор ShokoLada (dance me...)
Публикувано17.04.18 00:32



що..не си пораснал дотолкова, че да можеш да понесеш чуждо доверие?



Тема Re: Защо?!нови [re: Bezsynna]  
Автор Serenity73 (Inner temple)
Публикувано17.04.18 01:09



Откакто започнах да казвам истината, да съм честен и откровен като цяло, дори и доколкото мога да е тактично-хората около мен оредяха.
Тъкмо онзи ден казах на новите ни познати, или по-точно на мъжа-че аз ценя хората по честността, откровенността и по това което са като хора.
Не по това колко пари имат, какви дрехи носят или какви коли карат.
Понеже всеки може днес да е принц, утре просяк. Както и обратното. И ако парите те променят към лошо, толкова по-зле за теб.
И той беше като цяло съгласен с мен.
Важното за мен при хората е-да им се покриват на 100 процента думите с делата. Иначе просто не се занимавам.
Аз съм такъв че което не е в моя власт да им дам или помогна, не го обещавам.
Не говоря празни думи и обещания!

Definition of an alcoholic is an egomaniac with an inferiority complex.



Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.