Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:29 13.06.24 
Контакти
   >> Споделено
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема Три-найс-ти!  
Автор BezsynnaМодератор (ГюрМих)
Публикувано13.04.18 08:51



Ама много обичам тринайските! Та и петък, ойе! Някакъв оптимизъм ме хванал, пък да видим какви ще ги натворя.



Какво ви вдъхновява? Ей така - става нещо и внезапно розова завеса! Слънце грее, птички пеят, светът е прекрасен. Дума, подарък, нещо вкусно, нещо хубаво видяхте? Какво последно ви отключи доза вяра и хъс за живот?

Честит петък да не пропусна да кажа.



Тема Re: Три-найс-ти!нови [re: Bezsynna]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано13.04.18 09:24



Видях че е 13-ти като настройвах датата на ена среща за сутринта. Числото го не бръсна, но срещата ще е одврат. Вдъхновява ме идеята да отскоча до оръжейния си зема малко снаряжение и да влена ввесниците.



Тема Re: Три-найс-ти!нови [re: Bezsynna]  
Автор T a n y a (Таня)
Публикувано13.04.18 09:42



И от мен Честитка :))
Аз се съм си такава - усмихната на света.
Обичам да се шегувам и много ме радват на смешките когат са анемични, по- английски.

Ето една усмивка изкривена от остър спазъм на скромност. :))

Редактирано от T a n y a на 13.04.18 09:56.



Тема Re: Три-найс-ти!нови [re: Bezsynna]  
Автор Ludo2 (бях svestna)
Публикувано13.04.18 10:08



И аз обичам тези тринайски


От сутринта ръчкам разни неща, които не смеех на дванайските

Страхотен ден!

Всичко, което виждате в мен, не е мое-ваше е. Мое е това, което виждам във вас! Ерих М.Ремарк

Тема Re: Три-найс-ти!нови [re: Bezsynna]  
Автор Chromanin (рак пустинник)
Публикувано13.04.18 10:20



И аз обичам тринайските, а петъците особено. Така че днес за мен си е направо "две в едно"

Навън е мъгла, мокро и неприятно, а на мен ми е готино. Хапнах домашна баничка на сач, пих чай от пресни билки, току-що откъснати, с няколко капки елексирна гроздова за парфюм и мед; и сега лентяйствам пред компа. Трябва да ходя да изкарвам трактора, но той няма кабина и не ми се излиза в мъглата. Никой не ме принуждава и на никого не съм длъжен. Когато - тогава. Кеееффф...

Абе направо ми е Хубав ден на всички!

Не е лесно, но в никакъв случай не е невъзможно.

Тема Re: Три-найс-ти!нови [re: Bezsynna]  
Автор dama spatia (зеленоока)
Публикувано13.04.18 10:22



Доживяхме петък, еле па 13- ти.Тук сутринта се беше спуснала мъгла. Сега се е вдигнала и сънцето се мъчи да пробие. Очертава се усмихнат петък. Хубав ден





Тема Re: Три-найс-ти!нови [re: Chromanin]  
Автор Ludo2 (бях svestna)
Публикувано13.04.18 10:25



При нас е грейнало едно слънце. Сутринта гледам на един светофар една мацка със сандалки и рокле с гол гръб, ей всички мъже шофьори спряха и не минават (а сме на ляв завой). Обаче, ние жените, нали сме гадни, свиркаме на зяпчовците

.
Хубав ден!

Всичко, което виждате в мен, не е мое-ваше е. Мое е това, което виждам във вас! Ерих М.Ремарк

Тема Re: Три-найс-ти!нови [re: Bezsynna]  
Автор Infinitoid (Shadowchaser)
Публикувано13.04.18 12:27





Може би...Едва ли...

Тема Re: Три-найс-ти!нови [re: Ludo2]  
Автор Trickyy (Висока)
Публикувано13.04.18 13:43



мацка със сандалки и рокле с гол гръб

Утре отивам на мол точно за тия два атрибута





Тема Re: Три-найс-ти!нови [re: Bezsynna]  
Автор Trickyy (Висока)
Публикувано13.04.18 13:49



Та и петък, ойе!

На мен вчера ми беше петък

и днешния не го отказвам де

Вече настана уикенда, кеф ти слънце, кеф ти птички, всички за нас пеят, та чак до вечерта

Отбелязах петък 13 де, даже още ме боли, така се бях отнесла, че се спънах на една стълба и се приземих на колене Дадох своя дан от тук насетне, само хубавини!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.