Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:24 28.04.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема За 20 години 3 тона концентрат.  
Автор Finntroll73 (Twelve steps)
Публикувано27.03.18 04:19





Препратка.

По-добре анонимен алкохолик, отколкото известен пияница!


Тема Re: За 20 години 3 тона концентрат.нови [re: Finntroll73]  
Автор blood2 ()
Публикувано27.03.18 13:23



Браво на теб. Някои се хвалиха че за 20 години таковали 2000 жени. Ти за 20 години 3 тона. Похвално. Други пък за 20 години обиколиха 20 милиона пъти Земята. Всеки със странностите си. Няма значение.



Тема Re: За 20 години 3 тона концентрат.нови [re: Finntroll73]  
Автор Alice in WL (упорита)
Публикувано27.03.18 14:18



Ти вече си преодолял този проблем алкохолизма, няма защо безкрайно да ни занимаваш на тази тема.
Сега по-важното е да се отървеш и от мързела си!

ad infinitum ...


Тема Re: За 20 години 3 тона концентрат.нови [re: Alice in WL]  
Автор blood2 ()
Публикувано27.03.18 14:20



А ти от какво трябва да се отървеш, че не разбрахме?



Тема Re: За 20 години 3 тона концентрат.нови [re: Alice in WL]  
Автор blood2 ()
Публикувано27.03.18 14:31



Нямаш пороци. Не пиеш, не употребяваш дроги, помагаш на мъжете. А и ти си в кюпа, на Земята. Много се вживявате в ролята на учители, особено на тази Земя, жените, а знаем какви сте. Много се вживявате на висши духовно и помагащи.

Не бъркай ролите със същността. Финтрола е достатъчно умен, че да разбира какво е роля и какво не.



Тема Re: За 20 години 3 тона концентрат.нови [re: blood2]  
Автор Alice in WL (упорита)
Публикувано27.03.18 15:27



Започнал си да пишеш много по-сериозно. Вече не ги виждам ония ти мрънкания за лоши гени.


Да, нямам пороци, което никак не е трудно. Не се търкалям пияна-заляна в канавките, пуша много рядко и силна дрога никога не съм пробвала. Но не съм оставала и без работа, за да замрънкам 'тая фирма не ме иска, а оная е гадна и не ми се рабти в нея'.
Вживявам се в ролята на учителка,защото виждам колко много хора НАРОЧНО не са си научили уроците. Опитвам се да им обясня, че няма нищо страшно да приемат малко разум.


ad infinitum ...


Тема Re: За 20 години 3 тона концентрат.нови [re: Finntroll73]  
Автор M1l1tary M1nD (ɡoʊl&)
Публикувано27.03.18 15:30



За 2 години 3 глътки червено вино.

...and that\'s all just fine as long as you got something to salute, huh?


Тема Re: За 20 години 3 тона концентрат.нови [re: M1l1tary M1nD]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано27.03.18 15:36



за цял живот
водка някъде около 700 млл
вино - около 200 млл
уиски - 300 млл
бяло вино - 600 млл
червено вино - 200 млл
бира - съм пила 2 пъти
ракия - 0

и в същото време съм се напивала 3 пъти


1 път от уиски като студентка
на 1 нова год от бира - от 1 чаша и безпаметно заспах и НГ дошла без моето посрещане
а с бяло вино мъжът ми ме напи в 1 заведение и едва си ме отведе вкъщи, краката не ме слушаха



Тема Re: За 20 години 3 тона концентрат.нови [re: Alice in WL]  
Автор blood2 ()
Публикувано27.03.18 15:36



Ясно. И ти се вживяваш в ролята на учителка, мъчителка. Това жените вие прекрасно го умеете, както и прекрасно умеете да не помагате.

Ти чела ли си Вапцаров мила моя? Чела ли си му там бунта против машините, монотонното изтискване на човешките възможности. Той Вапцаров е селяк, като нашият герой Финтрола и въобще не му пука дали ще направи златна или сребърна джунджурия в завода, за вас жените.

Финтрола е по-духовен и събира емоции от екскурзии, пиене, ядене и веселене, а не от материалното. Той е духовен човек.

А ти низшата, дето иска да се прави на учителка-мъчителка.

Ако беше духовна мила моя, каквато си работна щеше да гледаш или един безработен мъж или един инвалид, или едно дете или много деца или по-друг начин да помагаш на някой друг, освен на себе си в този живот.

Но разбрахме, че това не го умееш като всяка прекалено искаща жена. Умееш само да си учителка-мъчителка.

На теб кой, какви уроци ти преподава? Ти да не се свързваш свише със Вселенският разум? Тука, в Ада, черната дупка.

Вярно ли? Това е възможно. Човечеството се опитва от хиляди години да се свърже свише, само ти го умееш заедно с другите учителки-мъчителки.



Тема Re: За 20 години 3 тона концентрат.нови [re: holi_day]  
Автор M1l1tary M1nD (ɡoʊl&)
Публикувано27.03.18 15:43



Страхотно!

Всичките тези милилитражи ми приличат повече на дневна дажба.

...and that\'s all just fine as long as you got something to salute, huh?


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.