Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:01 26.06.24 
Контакти
   >> Споделено
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Тема Re: Тежи!нови [re: snowprincess]  
Автор ShokoLada (dance me...)
Публикувано26.03.18 10:35



ако избутам някого ( взема му нещо, дадат ми нещо, което някой друг смята за свое) ще го доубия, за да не се мъчи повече, няма да очаквам да ми е благодарен, че му помагам
благородно

Хм. Странно...ФИЛОСОФСКО благородство, само че ти не знаеш тази твоя БЛАГОРОДНА постъпка как ще се отрази на човека отсреща. Ами ако го прекърши? Или викаш какво ти дреме, ти си постъпила БЛАГОРОДНО!
Понякога се чудя от къде се взе това изкривено мислене..и това "Благородство"?
А ако с теб постъпват така Благородно?
Абе знам ли...ама човек за човека стана звяр...готов да доубива, за добро...



Тема Re: Тежи!нови [re: holi_day]  
Автор ShokoLada (dance me...)
Публикувано26.03.18 10:44



какво е според теб съпричастност?
Какво ли? Когато близък човек, има нужда да изкрещи болката си и да не бъде обвиняван, че го боли! Много ли е?
И да промиеш раната, няма да я излекуваш, тя сама ще си се затвори...
Сополиво? Ми човек има нужда и да си поплаче...или викаш трябва са сме роботи...щото как ще показваме слабост и сълзи...само че в живота и това го има...
Понякога...изтръпвам от разбирането на хората за помощ и добрина...а понякога тези две неща се събират само в едно..да изслушаш човек, за да може той да изхвърли насъбраното му лошо..



Тема Re: Тежи!нови [re: ShokoLada]  
Автор snowprincess (invisible)
Публикувано26.03.18 11:40



Понякога...изтръпвам от разбирането на хората за помощ и добрина.

когато ти разказваше, че за двойка си купувала шоколад, според мойто усещане, е било неправилно, и изпитах съчувствие към детето
на едно обучение попитах професорката и тя каза, че дъщеря ти е търпяла двойно наказание
веднъж се е самообвинявала за лошия успех, второто наказание е било, че през храната си й създавала дискомфорт и е изпитала отвръщение към шоколада, отказвала е да го яде
същото ти го казах и за наказанието с алкохол на служителя ти, но ти и тогава не разбра
колкото и да си мислиш, че твоят аршин, с който мериш е най-правилен, понякога е добре, човек да се усъмни в методите си за постигане на целите си



Тема Re: Тежи!нови [re: Nukem Dukem]  
Автор snowprincess (invisible)
Публикувано26.03.18 11:46



може да я оставим ако не ни саботира работата



Тема Re: Тежи!нови [re: Bezsynna]  
Автор Alice in WL (упорита)
Публикувано26.03.18 11:57



Много емоции влагаш в работата! А там трябват най-малко. Емоциите са за отношенията с близките хора или за някой сполучлив филм, книга, музика.

ad infinitum ...


Тема Re: Тежи!нови [re: Bezsynna]  
Автор snowprincess (invisible)
Публикувано26.03.18 12:01



къде е другата половина на въпроса "а той да продължава да е приятелски настроен към теб", защото без него се губи смисъла



Тема Re: Тежи!нови [re: ShokoLada]  
Автор snowprincess (invisible)
Публикувано26.03.18 12:10



Защо вкарваш конкуренция, там където няма? Шефът решава, това е!

нямало конкуренция


овчарят винаги се опитва да убеди овцете, че неговите и техните интереси съвпадат



Тема Re: Тежи!нови [re: snowprincess]  
Автор ShokoLada (dance me...)
Публикувано26.03.18 12:33



Знаеш ли..чета те..и се радвам, че поразчистих и около мен вече няма такива добри хора като теб...с такава благородност!
Казах ти, философстването и предположенията нямат нищо общо с живия живот..
А колкото до дъщеря ми..давам факти...обожава шоколад!, студентка е първа година медицинска физика във физическия, семестъра го завърши с отличен и учи защото и е интересно...а с нея сме като сестри, приятелки..а съм и родител в същото време
Та..това което ти си мислиш и професорката, ти показва само едно, колко се е извратило съзнанието на Учените психолози и философи...и колко не разбират човешката душа..


А моя аршин си е мой..и не казвам, че е обществен....но ми е странно как се помнят споделените неща от хората...защо ли?



Тема Re: Тежи!нови [re: holi_day]  
Автор snowprincess (invisible)
Публикувано26.03.18 12:33



докато блъфираш, си била достатъчно убедителна, но трябва и да си с идеята, че наистина можеш и ще го направиш, защото може и да не хване декиш



Тема Re: Тежи!нови [re: snowprincess]  
Автор Ludo2 (бях svestna)
Публикувано26.03.18 12:39



Оставам с впечатление, че вие си водите записки кой какво е казал, какво е направил и след това, вадите ризите и ги представяте, като кирливи!

Всичко, което виждате в мен, не е мое-ваше е. Мое е това, което виждам във вас! Ерих М.Ремарк



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.