Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:33 07.06.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Re: Тежи!нови [re: Bezsynna]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано25.03.18 22:42



ясно е, че се получи следната ситуация
обесеният сам говори за въжето в къщата си



казах, че отговорите ти ще са ми интересни
нищо повече
има неща, които са интересни при отсъствие на харесване или нехаресване
интерес - Предизвикано от нещо внимание и желание за опознаването му
и наистина се получи интересно
не отговори по същината, а реагира бурно
това, което аз виждам на кристалното кълбо е само това, което се отразява от думите и реакциите ти
опитай се да прочетеш постовете си като човек, който изобщо не те познава
и после си отговори на въпросите
- не си ли самата ти предубедена повече от нужното към онези колежки?
ето за утрешния ден се готвиш като за битка - С наближаването на понеделника съм като войник, дето му се нацепила ризницата и му се губят гащите!
- имаш ли нужда от почивка? но не от другите. от себе си малко
в момента не колежките те нервираха, докато писа темата и отговорите в нея, а самата ти себе си. те си седяха в къщите си, вероятно дремеха пред телевизорите си и едва ли са лъскали бойните си доспехи. а ти от днес се подготвяш за битка.
и при мен се е случвало да превъртам задачи предварително за другия ден, или как ще се видя с някой... но напрягаш се и се пренавиваш излишно. абстрахирай се от мисълта за утрешния ден. иначе от нищо и никаква тяхна реплика ще пламне някоя излишна словесна престрелка, за която няма да са виновни само те, а пренапрегнатата ти също.
- ще обявяваш "извънредна ситуация" в службата?
писала си някъде, че ти е нужна подкрепа. сноу ти показа, че е нормално да има някакво тяхно отношение. т.е. нормална обстановка, споко. значи се очаква нормална твоя реакция, а не непремерена избухливост. код спокойно зелено ще е добре

- Работя наравно с всички, та и повече заради същността на поставените ми ангажименти...колкото и да работиш наравно с всички, ползваш и техен минал опит, контакти или там каквото, така че и те пък вероятно очакват малко признание
ти чакаш - те да ти кажат - браво, че работиш наравно с нас ли? ако отговорът е "да", вероятно и те чакат и твоето признание

не съм се обидила, че да ти прощавам
но грешка още 1 виждам в думите ти
ти написа не ме ли познавате поне малко,
а ти мен познаваш ли ме поне малко - бих могла да питам на свой ред, но не питам
писането е едно и твоята гледна точка е едно
животът е друго нещо


утре се опитай да изпиташ радост, че работиш точно с тези хора
едната - е споделила с теб опит,
другата - при лошото й здраве, се осланя на теб. комфорт е да се чувстваш добра.
с времето нещата ще си дойдат на мястото.

не прочетох нещо сериозно, с което не би се справила, та да занимаваш шефове с дреболии
пролетно да ти е
ведро и усмихнато
това от теб зависи, а не от тях



Тема Re: Тежи!нови [re: Nukem Dukem]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано25.03.18 22:47



Има общоприето разбиране, че добрият бизнесмен не може да е добър човек. Да си добър човек идва да си дадеш квалификация на лош бизнесмен, тоест, да декларираш че си неуспешен. Не сме се променили за последните 2000 години, само методите сменяме в стремежа към успеха.



Тема Re: Тежи!нови [re: h1685614@trbvm.com]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано25.03.18 22:54



какво е според теб съпричастност?
що пропускаш да изказваш съпричастност ти, като някой тук разказва подробно и обстоятелствено за проблеми в поредната си работа с колеги и шефове?
трябва да разбираш болката най-малкото за тая съпричастност
и какво?
спънала се безсънна, коляното й кърви и ти декларираш съпричастност
по-добре да й помогнем да промие раната, отколкото да наклякаме до нея и да ревем в 1 глас - ау горката тиии! ама как може точно на теб такива колежки да ти се паднат! леле как не ги е срам тези!
като се закачам, че форума може да се казва "сополиво", не е случайно


но не е моя измислица
някога някъде го прочетох написано



Тема Re: Тежи!нови [re: holi_day]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано25.03.18 23:03



Работата е от ония дето ако трябва се обяснява, значи не трябва се обяснява.



Тема Re: Тежи!нови [re: h1685614@trbvm.com]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано25.03.18 23:08



драсни-пални-клечица


отивам при сънчо



Тема Re: Тежи!нови [re: snowprincess]  
Автор BezsynnaМодератор (ГюрМих)
Публикувано25.03.18 23:12



или ти се е случвало и друг път да избуташ някого

Не питаш дали и друг път съм се чувствала така. Питаш дали съм го правила и друг път - като равно със сега.

Обиждам се, защото излиза, че ме виждаш като човек, който избутва другите хора. Допускаш умисъл, а уточних, че няма. При положение, че и без друго ми е кофти, само това ми трябваше - да ме нарочиш и ти за гаднярка. Ами естествено, аз почвам да се чудя как още не са ме и закопали колежките даже.



Тема Re: Тежи!нови [re: Bezsynna]  
Автор T a n y a (Таня)
Публикувано25.03.18 23:41



Отношението ме сразява.


дано жената да пребори болестта. :)

Сичкото друго са бели кахъри.
Високо, високо... да те видя.
имаше една такава песен на ФСБ.



Тема Re: Тежи!нови [re: h1685614@trbvm.com]  
Автор Infinitoid (Shadowchaser)
Публикувано26.03.18 09:08



Не казвам, че винаги и навсякъде е така. Но за съжаление на много места и често е така. Ако едно време - 80-те учеха хората, че е хубаво да си помогат защото всеки може да изпадне в затруднение, сега на мода е тенденциията - пре..би другарче. Тази тенденция трябва да се убива в зародиш, иначе става норма. А където е станала норма - с усмивки и любезност не се оправя. Тогава заплахата става ефективен инструмент за бързо решаване на проблемите. Не ми се е случвало до момента след пряка заплаха някой да не поумнее

Изведнъж се оказва, че може, че хората разбират и нещото може да стане. Амаха

Може би...Едва ли...

Тема Re: Тежи!нови [re: Bezsynna]  
Автор ShokoLada (dance me...)
Публикувано26.03.18 10:17



Добро утро!..: )
Безсънич, бъркаш отношения, девойко. : ) Никой не си избутала, назначили са те. Ако ти се чувстваш, че си избутала някого, все ще кривиш той как се отнася с теб. Просто е...имаш това и това за вършене, правиш го, диалога с колежката ти е сведен до ниво служебен и въобще не обръщаш внимание, как ти говори. Имаш приятелки за кафе, за усмивки, там си е просто програмирано всичко.
Е, друго си е да е задружен колектива, да има разбирателство и позитивно отношение, но не винаги става, а това на "тръни" да ходиш на работа не си заслужава.
Хайде, горе главата и не се фиксирай над неща, които просто няма как да оправиш.
Спорна и успешна седмица.: )



Тема Re: Тежи!нови [re: snowprincess]  
Автор ShokoLada (dance me...)
Публикувано26.03.18 10:24



Принцеске, нещата от живия живот са много по-лесни и елементарни от философстването.
Няма фантазията, има желанието да се разбират и това е най-нормалното нещо на света, човек изкарва повечето си време в работата.
Защо вкарваш конкуренция, там където няма? Шефът решава, това е!
И друго..на работното място не е задължително отношението да е приятелско, достатъчно е да е културно и на ниво.
И не, няма да има същото отношение, защото Безсънич знае, че не колегите разпределят позициите, а собствениците.
Но ми е интересно...твоето отношение, ако някой те "избута" какво ще е?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.