Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:25 21.09.24 
Контакти
   >> Споделено
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Как бихте възприели обратен в обкръжение? нови  
Автор Finntroll73 (Twelve steps)
Публикувано21.03.18 02:58





Препратка от Психология.
Интересна тема и случка от срещата на АА днес.
Как бихте реагирали вие?

По-добре анонимен алкохолик, отколкото известен пияница!

Редактирано от Finntroll73 на 21.03.18 03:05.



Тема Re: Как бихте възприели обратен в обкръжение?нови [re: Finntroll73]  
Автор dama spatia (зеленоока)
Публикувано21.03.18 06:36



Хора, като Фроя се срещат често. По времето на соца, ако видиш за първи път такъв човек, ще ти стане интересно, но сега, едва ли ти прави впечатление. Всички като него/нея казват, че се чувстват жени.Това и казват по телевизията. По твоя преценка ли реши, че тя/той се срамува от това, което е? И защо според теб той се срамува, че е такъв? Помисли малко. Ако се срамуваше от това как изглежда, нямаше да дойде облечен с женски дрехи, аксесоари, грим. И защо те учудва, че всички останали се отнесли номално към него? Нормална реакция. Толерантни са хората.



Тема Re: Как бихте възприели обратен в обкръжение?нови [re: dama spatia]  
Автор Finntroll73 (Twelve steps)
Публикувано21.03.18 10:12



Понеже може би ние българите все още живеем със задръжки и предразсъдъци от миналото.
Беше с дънки,не с рокля.
Но се виждаше че още освен грима май имаше и лек фон дю тен.


Не знам,просто е странно да гледаш женствен мъж,макар и с не чак толкова педерастки движения,като си отвори устата да е типичен мъж и по тембър и всичко.
Странно е просто.Дори не си преправяше и гласът,нямаше ги педалските меки китки и движения.Просто лак по ноктите,дискретен грим и лек фон дю тен.

А ето какво ми се случи на мен навремето-
Аз като малък преживях временен период в който един който е женен и има деца,но цял град го знае че е педераст ме преследваше по рейсове,по улици из града и съседните градове и като цяло.
Веднъж по път за близкия град в автобуса се опита да ме погали по задника и да ми хване оная работа.Изблъсках го.Той се е опитвал с много деца.Дали е педофил не знам,но е факт че е бисексуален.Понеже си търсеше някой да го такова.
Случи се след този моя случай така,че след безброй опити с кой ли не с момчета на нашата възраст,да си изяде боя от мои познати и приятели тогава.
Аз стоях отстрани,и не участвах в боя който му хвърлиха,но и нищо не предприех.Не бих го защитил тогава,понеже и с мен се опита.Но не съм и такъв че да пребия човек заради това че е сбъркан сексуално.
Но така го биха,че не се показа със седмици из града след това.Имаше натъртени и пукнати ребра,да не говорим че беше разбит в лицето.Да ти хвърлят бой хлапаци които са на около 16-17 години..а ти да си на 26-27 по същото време си е повече от позорно и срамно.Но си го търсеше реално.Над 15 човека публично го линчуваха,и то точно зад църквата в града ни.Колко емблематично.
Да беше мирно седял,не би чудо видял.Примамиха го с фалшиво писмо от уж таен обожател.Подхвърлиха го в двора му,че тайния му обожател ще го чака на чешмата-параклис зад църквата.И като беше отишъл там,един беше излязъл и тръгнал към него.И още преди да е започнал да се обяснява от храстите и зад параклиса изскочиха всичките десетина човека и отгоре.И започнаха наказателна акция.Викаха ме и аз да го бия.Но не можах,въпреки всичко.
След този случай стана мек като памук.А и жена му разбра чрез писмо какви ги върши.
Има две прекрасни деца тоя.Не мога да си обясня,какъв му е проблема.

По-добре анонимен алкохолик, отколкото известен пияница!


Тема Re: Как бихте възприели обратен в обкръжение?нови [re: Finntroll73]  
Автор dama spatia (зеленоока)
Публикувано21.03.18 11:11



Виж сега , мина времето, когато хората в Бг. живееха с предразсъдъци.Преди години, ако се разведеш, не се гледаше с добро око, беше срам. За живеене на семейни начала също не можеше да става дума - нямаш морал.Сега всичко е много различно. Всичко това се приема съвсем нормално. Що се отнася до набития човек, мисля, че боя е проява на слабост. Има разговори, има сплашване, че ще стигне до ушите на жена му и т.н. Намерил си 15 човека да го набият, вместо да го сплашат. И си накарал други да свършат черната работа, а ти си стоял настрана, гледал си ги и сигурно си ги поощрявал. И удовлетворен ли се почувства, когато човекът си е " получил" заслуженото и като назидание е получил и спупени ребра. Хич не е повод за гордост.



Тема Re: Как бихте възприели обратен в обкръжение?нови [re: Finntroll73]  
Автор Nukem Dukem ()
Публикувано21.03.18 11:52



Еми как да реагирам – десен прав, граунд енд паунд и накрая го довършвам с гилотина.



Щеше да ми е неудобно да седя до него/нея, така щях да реагирам. То всъщност тези сбирки не са ли само за мъже, дагоева?




Тема Re: Как бихте възприели обратен в обкръжение?нови [re: Nukem Dukem]  
Автор dama spatia (зеленоока)
Публикувано21.03.18 12:51



А така, подкокоросвай, подкокоосвай





Тема Re: Как бихте възприели обратен в обкръжение?нови [re: dama spatia]  
Автор Finntroll73 (Twelve steps)
Публикувано21.03.18 12:56



Не съм ги намерил аз,а друг пострадал.И не беше моя идеята да го бием.Просто ходеше след всеки срещнат.Беше като отвързан.Аз такава мерзост не мога да направя.Ако съм искал да го бия,сам щях да се оправя с него.Беше идея на хора на моите години.Просто идеята се роди спонтанно помежду няколко човека.Че трябвало да бъде бит и опозорен.Трябвало да го заковем.
Стана ми гадно,не исках да участвам в това.Гледах безучастно,на около 50 метра от тях.

По-добре анонимен алкохолик, отколкото известен пияница!


Тема Re: Как бихте възприели обратен в обкръжение?нови [re: Nukem Dukem]  
Автор Finntroll73 (Twelve steps)
Публикувано21.03.18 12:57



Не,сбирките са за всички.Без значение пол,раса,религия и ориентация.АА не се занимава с никакви платформи,нито религиозни,нито политически,нито пък идеологически.
Всеки е добре дошъл там.
И се придържаме върху проблема,не кой какъв е.

По-добре анонимен алкохолик, отколкото известен пияница!


Тема Re: Как бихте възприели обратен в обкръжение?нови [re: Finntroll73]  
Автор Nukem Dukem ()
Публикувано21.03.18 13:16



А, аз нямам проблеми с такива хора, просто наистина щеше да ми е неудобно да седя до зрял брадясал мъжага с грим и рокля.

И какво разказа този за себе си?


Редактирано от Nukem Dukem на 21.03.18 13:17.



Тема Re: Как бихте възприели обратен в обкръжение?нови [re: Finntroll73]  
Автор dama spatia (зеленоока)
Публикувано21.03.18 15:57



Ок, извинявай.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.