Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:45 20.05.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Как бихте възприели FinnTroll в обкръжение?нови  
Автор DarkSide ()
Публикувано21.03.18 10:47



балканджията чутовен, на кейдж дори роднина, работи за трима, хвали се за петима, има болести за седмина, пие за десетина, а хленчи за стотина - отсекъде ви обкръжава, диджей ви за три дена става, с мотокар и опел Мока ви преследва в най-социалната държава, на 120 пр




Редактирано от DarkSide на 21.03.18 11:20.



Тема Re: Как бихте възприели FinnTroll в обкръжение?нови [re: DarkSide]  
Автор Nukem Dukem ()
Публикувано21.03.18 11:38



Нормално, като човек с когото бих могъл да си пия бирата.




Тема Re: Как бихте възприели FinnTroll в обкръжение?нови [re: DarkSide]  
Автор Finntroll73 (Twelve steps)
Публикувано21.03.18 12:41



Добре си ме описал.За съжаление много от изблиците ми са просто рекция на сухия алкохолизъм.
Вчера един събрат каза нещо много важно-че като ни се съберат 6-7 отговорности на главата или проблема,и жаждата се връща.Имаме тенденцията да сме свръхчуствителни,биохимията ни е такава.Проблема не е във другите,а в нас.И отнема дълго време човек да работи по емоционалния алкохолизъм със духовни стъпки и методи.Имам цял един манталитет и шаблон да променям.Това е огромна работа.Да се спра в момент на грешка,и да си кажа..нали щеше да е по нов начин?
Без обида,без отреагиране?
Без това да обвинявам никой,без да търся вината другаде.
Имам страшно много работа.Последните седмици почти не съм спал,от четене,емоции и попиване на голямата книга.
Плюс всичко останало в къщи.
Жена ми казва,прекалено си отнесен и дезорганизиран.Ами така е,имам прекалено много мисли и неща в главата да си изясня.

По-добре анонимен алкохолик, отколкото известен пияница!

Редактирано от Finntroll73 на 21.03.18 12:43.



Тема Re: Как бихте възприели FinnTroll в обкръжение? [re: Nukem Dukem]  
Автор Finntroll73 (Twelve steps)
Публикувано21.03.18 12:43



Само безалкохолна обаче.



По-добре анонимен алкохолик, отколкото известен пияница!


Тема Re: Как бихте възприели FinnTroll в обкръжение?нови [re: Finntroll73]  
Автор Finntroll73 (Twelve steps)
Публикувано21.03.18 12:48



Рекох им,на два пъти ми се припи напоследък,чак гъза ме захапа.
Единия път пих вода и четох от книгата.
Другия път се случи в 12 през ноща,като ставах да пикая.Стоях пред бутилките в шкафа където е кухнята,и се псувах сам себе си.Отидох,награбих ключовете,и бях решил вместо да пия,да карам половин един -час на някъде през ноща.
Да си изкарам бесовете в кормуване.
В такива моменти молитвата помага.И вместо да награбя ключовете се помолих и прекръстих мисленно за 20 секунди.И жаждата изчезна.
Работи програмата,но всеки ден ,ден за ден.
Само до утре,до другиден след това.Всекми ден си поставяш за цел само до утре да не пиеш.
Понеже смазващата мисъл НИКОГА да не пиеш,те връща на изходна позиция с чаша в ръка.
Имам напредък.На 5 април ще стане месец отново без алкохол.
Като преди това имах два трезви месеца.

По-добре анонимен алкохолик, отколкото известен пияница!


Тема Re: Как бихте възприели FinnTroll в обкръжение?нови [re: DarkSide]  
Автор expat ()
Публикувано21.03.18 13:14



Ше бегам от него като дявол от тамян. Като вампир от сребърен кол.



Тема Re: Как бихте възприели FinnTroll в обкръжение?нови [re: Finntroll73]  
Автор tirtirlin (стар клубар)
Публикувано21.03.18 14:37



Жена ми казва,прекалено си отнесен и дезорганизиран


Ейййй ! Еййй ! Еййй ! Жена да ми казва какъв съм, оценка да ми дава някой. Как ше оценяваш бе, та ти оценяваш ползите които нося, тоест отрицателният им знак.


Най мразим да нося положителни ползи някому.

Разочаровай, та да нямат очаквания, положителни и то.



Тема Re: Как бихте възприели FinnTroll в обкръжение?нови [re: DarkSide]  
Автор BezsynnaМодератор (ГюрМих)
Публикувано21.03.18 21:32



Изключително против съм теми, обсъждащи лично когото и да било от съклубарите. Хумористични закачки или поздрави да, задълбаващи иронизиращи и анализиращи обръщения не. Тук сме да си говорим, а не да се стреляме кой какъв и защо такъв.

Бих изтрила даже, но Фин е писал и ще оставя така. В постинги се обсъждайте колкото искате. В специална предизвикваща нова тема не може. Какво е лицето на клуба по тоя начин? Събрали се някакви хора да се хапят, я по-добре да не влизаме да не почнат така и по нас.

Нищо против теб нямам, дори мога да приема, че се усмихваш, но е важно да се знае.

Въпросът е принципен.



Тема Re: Как бихте възприели FinnTroll в обкръжение?нови [re: tirtirlin]  
Автор Finntroll73 (Twelve steps)
Публикувано22.03.18 01:40



Жена ми си е такава, обича да ме ръчка. И все да иска повече от мен.
Взискателна си е.
Не знам дали е заради травма от миналото и, заради родители и, и че са били не дотолкова отговорни към двете със сестра и.. Ама на мен ми е на гърба сега. Тъста и тъщата са разведени от деситилетия. Откакто са били деца те двете.
И балдъзата донякъде е такава. Просто жена ми е като цяло по-толерантната.
Нерви са това, и у двете. От "хубав" живот на младини.



По-добре анонимен алкохолик, отколкото известен пияница!


Тема Re: Как бихте възприели FinnTroll в обкръжение?нови [re: Bezsynna]  
Автор Finntroll73 (Twelve steps)
Публикувано22.03.18 01:48



Виж, вече се научих да приемам хората каквито са. Преди войни водих тук и се дразних-нямаше смисъл.
Понеже няма как никой в нищо да убедиш или промениш в каквото и да е, ако той сам не осъзнава грешките си.
АА ми помогна много в този аспект. Понеже знам какво не е в моя власт да променя. И правя мъдро разликата.
В крайна сметка, ако не приемеш обидата.. Тя за кой е? За теб ли или за този който я изрича?
Доста езотерични книги съм чел. За личностно израстване.
Така че, не ми пречи никой.
Всеки е такъв какъвто е.
И всеки дава това което има. Няма как да даде неща които не са му заложени вътрешно.
Тъста ми все ги повтаряше тези фрази, после му прибрах част от книгите. Понеже беше решил да ги хвърля. Че вече ги знаел наизуст.
Останалите намерих в спиралата онлайн и ги свалих.
Телефона ми е пълен с философски и езотерични книги.
Последно свалях Стивън кинг.


А иначе имам Лао дзъ, Нагарджуня, Чопра, Ошо и какви ли не още. Плюс АА литература.

По-добре анонимен алкохолик, отколкото известен пияница!

Редактирано от Finntroll73 на 22.03.18 01:49.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.