Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:11 26.06.24 
Контакти
   >> Споделено
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Re: Защо ни привличатнови [re: Finntroll73]  
Автор Finntroll73 (Twelve steps)
Публикувано20.03.18 16:15







По-добре анонимен алкохолик, отколкото известен пияница!


Тема Re: Защо ни привличатнови [re: Trickyy]  
Автор Finntroll73 (Twelve steps)
Публикувано20.03.18 16:17




Поздрав.Днес съм в настроение.


По-добре анонимен алкохолик, отколкото известен пияница!


Тема Re: Защо ни привличатнови [re: Finntroll73]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано20.03.18 17:02



Младеш, прескача ти плочата. Стига пускал какво те кефи щото секо парче дето го имам и аз се налага го изтривам от плайлистата с фаворитите си





Тема Re: Защо ни привличатнови [re: holi_day]  
Автор Alice in WL (упорита)
Публикувано20.03.18 17:33



Не разбрах какво е определението за 'неправилни хора'.
Добре, ще говоря така. Може би имам дарбата отдалече и бързо да надушвам 'неправилни хора', дори само от едно тяхно изречение, жест или външен вид. Разбира се и от миризмата.


И досега такива няма в живота ми. Във виртуала също ги усещам. Или не им обръщам внимание или ги тормозя тънко.

Показала си сайт за Боуен терапията, която е някаква алтернативна глупост, измама.

ad infinitum ...


Тема Re: Защо ни привличатнови [re: h1685614@trbvm.com]  
Автор tirtirlin (стар клубар)
Публикувано20.03.18 18:55



Защо ме привличат неправилните автомобили? Алфа Ромео Джулия Спринт! Или Джулиета Спринт Велоче!


Купувам само дърти бангии.
Понеже съм прост, не мога да понеса мислата колко компютъра и колко кабелаж дебнат в модерния автомобил да ми докажат че съм прост.
Сега мисла един Гоуф 2 ако не са го продали, нещо с карбуратор, нещо без хидравлика, без помпи горна и долна на съединителя, нещо кораво и да друса.





Тема Re: Защо ни привличатнови [re: holi_day]  
Автор tirtirlin (стар клубар)
Публикувано20.03.18 18:57



Аааа...... ! ма мен ма мързи да ма привличат, влача си краката тоест, и сополите ми висЪт, отмятам ги на гърба обаче




Кой привличаш ти бе !



Тема Re: Защо ни привличатнови [re: tirtirlin]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано20.03.18 21:07



Гледат ма комшиите под вежди, свалял съм цените на къщите им с мойте коли





Тема Re: Защо ни привличатнови [re: holi_day]  
Автор BezsynnaМодератор (ГюрМих)
Публикувано20.03.18 21:38



Много искам да ти уважа темата, но тия неща са ми от серията "празни приказки". А и въпрос такъв не си задавам. Ако разменя местата на аз-овете, ще ми звучи по същия начин. Ако не ме мързеше, даже щях да опитам да го направя като текст, за да демонстрирам... но ме мързи. Сори за сухарщината. Тва нещо като добър вечер, радвам се да те видя трябва да беше...





Тема Re: Защо ни привличатнови [re: holi_day]  
Автор BezsynnaМодератор (ГюрМих)
Публикувано20.03.18 21:46



Това неправилни звучи обидно. Аз лично с доста хора не общувам, не бих ги нарекла неправилни, просто не са ми приятни. А щом с някого общувам, значи ми дава /храни у мен/ нещо, от което имам нужда, а всичко което е добро за мен, си го намирам за чудесно, значи правилно.



Тема Re: Защо ни привличатнови [re: h1685614@trbvm.com]  
Автор tirtirlin (стар клубар)
Публикувано20.03.18 23:30



И да искам немоя сваля цените в моя квартал. Истината е че за мен автомобила е машина, и като такава трябва се изплати максимум за шест месеца, да скърца, а са влачи, по корем да оди....






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.