Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:56 22.06.24 
Контакти
   >> Споделено
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Континентал 2, слънчев брягнови  
Автор Finntroll73 (Twelve steps)
Публикувано16.03.18 03:46





Днес видях че е споделено по фейса. Видеото обаче не е от този троянски хотел, а това е хотел Континентал 2 на слънчев бряг.
Господарите подават невярна информация. Лично бяхме натресени на тоя УЖАС преди 6-7 години. Когато даже не беше и боядисан в зелено. Сега са го освежили, а тогава беше в олющено кафяво по дървениите, беше навсякъде в ръжди по терасата, имаше скелета отвън, кубчета против хлебарки по ъглите, миришеше на мухъл и нафталин също.

Вратата в банята бешв изгнила и занитена с ламарина до средата. От тогава намразих слънчев бряг.
И само веднъж сме били след това там, преди две години лятото.
Бях се зарекъл да не стъпя на слънчака повече.
Взехме си евтин чартър тогава и ни забиха в този хотел. Понеже нямахме спесифициран хотел, а който ни се падне. Като видях мизерията и отидох от нерви и единственните 30 лв които имахме в левове, ги превърнах в няколко дюнера, айряни, безалкохолни и жената си взе бира. Въпреки стреса не пропих
На другия ден извикахме човек от Аполо, норвежкия тур оператор да опишат мизерията и със снимки, и си искахме парите обратно. Още имам снимки във външен хард диск от този кошмарен спомен, което би трябвало да е почивка


Роди ме мамо с късмет, па ме хвърли на смет.
Ама като си вървя с късмета, от цял рейс норвежци.. Над българите набутаха на мизерията. А имаше и други с неспесифицирани хотели. Ама извадиха късмет.
В крайна сметка изкарахме остатъка от седмицата на с. Влас при позната жена, а тия от хотела така и не ни върнаха парите. И лъжеха че шефа е в чужбина.
Нали знаете им рекох, че мъжко дупе веднъж се е. е.. Колкото и вулгарно да прозвуча пред детето. Аз повече ще гледам на сл. бряг да не стъпя. А отделно ще инфирмирам норвежците да ви отрежат като хотел и контакт.
Норвежците ни върнаха двойно парите. Теглих им една яка на излизане и им пожелах с тия 250 лв за хотел на седмица да се задавят дано.

По-добре анонимен алкохолик, отколкото известен пияница!


Тема Re: Континентал 2, слънчев брягнови [re: Finntroll73]  
Автор Finntroll73 (Twelve steps)
Публикувано16.03.18 03:54



Наглеците ни рекоха, ако искате в Континентал 1,където е ремонтирано, боядисано и със сменени дограми.. Дайте още 400 лв и ви местим.
Тази няма да стане им рекох!
Ще преспя някакси с дрехите на пакет една нощ. А утре си хващаме пътя. Як скандал беше вечерта, шефа го нямало. В чужбина бил.
Ами то оставаше и да е тук им рекох, с ирония.
Разбира се че ще е в чужбина.
Е, заради мизерници като шефа ви и собственника ви, аз отдавна не съм бг гражданин. Доста неща им наприказвах.
И ги посъветвах да не стоят да работят за мутри и боклуци.
Хотела беше за трима 250 на седмица някъде, или 220.. Не помня.
От Аполо, норвежките тур оператори ни върнаха над 450 лв после. Горе-долу двойно.
Е, виждате ли защо не съм българин им писах в писмо??!
Защото ме е срам от такива боклуци. И вие ако си държите на реномето, трябва веднага да преустановите бизнес отношения с такива мафиоти и мошенници.

По-добре анонимен алкохолик, отколкото известен пияница!

Редактирано от Finntroll73 на 16.03.18 03:55.



Тема Re: Континентал 2, слънчев брягнови [re: Finntroll73]  
Автор dama spatia (зеленоока)
Публикувано16.03.18 07:47



Грешиш! Това не е хотел Континентал в Слънчев бряг. Всяка година ходя в Слънчев бряг. Знам как изглежда хотел Континентал в Слънчев бряг, защото се намира в непосредствена близост до хотела, в който пребивавам. В абсолютна грешка си.



Тема Re: Континентал 2, слънчев брягнови [re: Finntroll73]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано16.03.18 08:32



отела беше за трима 250 на седмица някъде, или 220.. Не помня.
От Аполо, норвежките тур оператори ни върнаха над 450 лв после. Горе-долу двойно.

250лв/3човека/7нощувки - 11лв за нощувка?
била съм само в хотел Планета там
откъм хотел като вид беше мн.добре,
но персонал и храната - пълна трагедия и абсолютна гнус
най-евтините продукти поднесени като на прасета
а чужденците реагираха съвсем спокойно за мое учудване
отгоре на всичко стана кражба - ограбиха, докато са спели, 2 дами от компанията. те бяха в ъглово студио, което се заключваше с обикновен ключ и осъмнаха без документи и пари
на камерата от коридора само се виждаше как мъж с качулка отключва и влиза към 5

ч. сутринта и как излиза след няколко минути
нито можеше да бъде разпознат, нито намерен
нито пък някой се постара да види други камери - примерно на входа, какво са заснели в близко до това време, като влизащи и излизащи
плажът бе много красив, но много мръсен пясък
а сутрин, ако се разхождаш, пълно с дрогирани и още пияни от бурната нощ
не е моето място за почивка



Тема Re: Континентал 2, слънчев брягнови [re: holi_day]  
Автор dama spatia (зеленоока)
Публикувано16.03.18 09:09



Хотел Планета е близо до моя хотел Средец. Всеки ден минавах покрай него. Казаха ми, че това е хотелът на Иван Костов. Срещу него се намира клуб Планета Пайнер. Правят разширение на хотел Планета.



Тема Re: Континентал 2, слънчев брягнови [re: dama spatia]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано16.03.18 09:55



а на мен, че е на Милен Велчев


интересно ми беше, че ни дотрябва още 1 нощувка, но нямаше нито 1 свободна стая
пък никак не бе евтино, нито пък на ниво
изглеждаше само лукс като сграда
нищо повече



Тема Re: Континентал 2, слънчев брягнови [re: Finntroll73]  
Автор Nukem Dukem ()
Публикувано16.03.18 12:08



Според мен има някаква грешка, не може тази дупка да струва 180 кинта на вечер, даже за седмица ми се вижда много. Само като видя банята с чешмичката, душчето и огледалцето от времето на комунизма... Изглежда като баня в лудница или затвор.



Обаче нещо са объркали цената, абсурдно е някой да наема такава бърлога за толкова пари.




Тема Re: Континентал 2, слънчев брягнови [re: holi_day]  
Автор dama spatia (зеленоока)
Публикувано16.03.18 14:01



Да, фасадата изглежда супер. От вън се вижда колко просторно фоае има. Има направен свод от естествена зеленина. Красиво наглед.И с 5 звезди. Човек би си казал, че вътре е лукс. Хотел Средец е на около 300 - 400 м. в южна посока т. е. към Несебър, до онова грамадното виенско колело.



Тема eeee, бате, за 30 лв. на ден,нови [re: Finntroll73]  
Автор NAKOlMUPUKA (Жега)
Публикувано16.03.18 14:59



и то на слънчака, ти кво си очаквал!?
Че пак норгетата са ти върнали кинтите. Вероятно някои сънародници не биха могли да си ги вземат от хотела.

Не ходя в Слънчев бряг, освен през 2011 в хотел Еврика бийч клуб, уникален хотел, на първа линия, но за 3 нощувки тогава платихме ок. 700 и нещо лв, в разгара на сезона, без предварителна резервация. Въпреки това, плажът миришеше, морето беше мръсно, а на плажа разни чужденци си хвърляха и оставяха на пяясъка пластмасови чинии, паланчки с щоколад, клепаха, мазаха, гадост. А пясъкът просто миришеше на мръсно, не знам как да го опиша....

Та оттогава само Албена.



Тема за сведениенови [re: Finntroll73]  
Автор dama spatia (зеленоока)
Публикувано16.03.18 19:41



По нова тв. отново говориха за въпросния хотел, показвайки същите снимки.Та, да ти кажа, че въпросният хотел се намира в с. Чифлик, Троянско.Така, че, когато се казва някаква информация, хубаво е тя да се провери.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.